انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کلکسیون ساچمه .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
خدا بده برکت اقا میثم کولاک کردید
(2022-01-30 03:57 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا بده برکت اقا میثم کولاک کردید

ای بابا ۵ برابر این ساچمه داشتم واینا ته و آخرشه.
یک ساچمه های داشتم حیف فروختمشونKhansariha (367)
اقا میثم
از من میشنوی دیگه چیزی نفروش ؛ بعدا پشیمون تر هم میشی اگه به فروختن ادامه بدی‌.
اینجا قیمتا روز شماره.
چیزی رو که بفروشی بعدا در اینده میگی ای کاش نفروخته بودم.
حالا اینا رو با چی شلیک میکنید ؟ هنوز دیانایی چیزی دارید ؟
(2022-01-31 08:37 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میثم
از من میشنوی دیگه چیزی نفروش ؛ بعدا پشیمون تر هم میشی اگه به فروختن ادامه بدی‌.
اینجا قیمتا روز شماره.
چیزی رو که بفروشی بعدا در اینده میگی ای کاش نفروخته بودم.
حالا اینا رو با چی شلیک میکنید ؟ هنوز دیانایی چیزی دارید ؟
یه Pcp هاتسان نوا دارم یه فنری والتر یه ۱۱۰۰ یه ۱۲۵۰ رنجر.
سلام دوستان.
امروز رفتم ساچمه خریدم. رو هم شد ۴۱۰ تومن.
یه ساچمه نوریکا پوینت خریدم ۱۵۰ تومن که خودشون میگفتن المانی اصله و واقعا هم کیفیتش عالیه.
یه گامو مگنوم خریدم ۱۲۰ تومن و یه رنجر تایگر هم خریدم ۱۰۰ تومن. و دو تا هم ار تی اس خریدم دونه ای ۲۰ تومن.

این عکس کل کلکسیون محقر ساچمه های من تقدیم به نگاهتون.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس اونایی که امروز خریدم‌

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ساچمه نوریکا بهترین ساچمه سر تیزی هست که تا حالا دیدم زمین تا اسمون با ایرانی ها فرق میکنه.

انشالله سر فرصت یه مقایسه بین گامو مگنوم ؛ نوریکا پوینت و ار تی اس میزارم تو تاپیک تجربیات ساچمه.

اینم یه چند تا عکس از این نوریکا پوینت

یه پلمپ هم رو درش داشت فقط چیزی که تو زوق میزنه اینه که ۲۰۰ تایی هست و ۲۵۰ تایی نیست.

اینم یه عکس دیگه

و یه عکس دسته جمعی از کل خانواده

بزرگواران اگه کسی از این نوریکا پوینت استفاده لطفا بگه چجور ساچمه ای هست.
موفق باشید فعلا خداحافظ. در پناه حق.
سلام دوستان.Khansariha (8)
مبارک باشه صالح جان ولی چطور از ساچمه های متفاوت استفاده میکنی؟تفنگت رو مگه با یه ساچمه صفر نمیکنی؟با ساچمه های مختلف که تیر اندازی میکنی صفرش جابه جا نمیشه؟
منکه با ساچمه بیژن صفر کردم میترسم ساچمه دیگه ای بخرم.
سلام فریبرز جانKhansariha (8)

والا ؛ نه من گروپ هم که میگیرم فرقی حس نمیکنم.
انشاالله یه روز میرم یه گروپ از هر کدوم میگیرم و نتیجه رو اعلام میکنم.

سلامت باشید فعلا خداحافظ.
دوست عزیز کاربر amn .. ساچمه هاي ار تی اس نسبت به ساچمه های جت و بیژن که توی عکس گذاشتین کیفیتشون چطوره؟؟ اگه ساچمه دنیا آذرخش ۲ داشتین نسبت یه اون چطوره؟
سلام دوست عزیز.
کیفیت ار تی اس به نسبت جت و بیژن قوطی پلاستیکی خیلی بالا تره‌.
و ساختار بهتری هم دارن و یک دست تر هستن. زیاد کثیف هم نیستند.

و من یک بار ساچمه اذرخش ۲ خریدم به کلی پشیمون شدم.
خیلی کیفیت پایینی دارن ؛ خیلی کثیف هستن ؛ و دست رو به شدت سیاه میکنن.
اصلا کلا از ساچمه های دنیا استفاده نکنید ؛ اینها برای تفنگ هم مضر هستن.
و خیلی خیلی سفت جا میرن.
سلام برند نوریکا اسپانیایی است و گفتن اینکه ساچمه اصل آلمانی است، تهی از معناست که به شما می‌گویند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع