انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کلکسیون ساچمه .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
حمید جان اون که میشه احتکار داداش!! من می دونم شما برای مصرف شخصیتون خریدین و مطمئنم آقا مرتضی هم منظورشون انبار برای مصرفه نه اون مورد.خیالتون راحت.امیدوارم ازشون لذت ببری رفیق.Khansariha (8)
دوستان مثل اینکه هم بد برداشت کردند و هم به دل گرفتند Khansariha (8)Khansariha (172)عزیزم اون انبار بده که برای احتکار و فروش باشه نه برای مصرف شخصی . من خودم هم برای اینکه برای یک بسته ساچمه نرم بازار و یا ممکنه بد پیدا بشه ؛ از ساچمه مناسب سه چهار بسته میگیرم . چون عنوان کلکسیون بود و معمولا تو کلکسیون یک بسته و یا یک دونه از جنس میزارن و قشنگی تصویر هم به همونه. Khansariha (214)
حرف شما کاملا درست دکتر جان. بنده یه خورده تند رفتم. جا داره از آقا مرتضی عزیز هم عذر خواهی کنم. دکتر جان اگه صلاح دونستید پستهای بی ربط بنده رو پاک کنید تا تاپیک شلوغ نشه . ممنون
دوستان مثل اینکه هم بد برداشت کردند و هم به دل گرفتند Khansariha (8)Khansariha (172)عزیزم اون انبار بده که برای احتکار و فروش باشه نه برای مصرف شخصی . من خودم هم برای اینکه برای یک بسته ساچمه نرم بازار و یا ممکنه بد پیدا بشه ؛ از ساچمه مناسب سه چهار بسته میگیرم . چون عنوان کلکسیون بود و معمولا تو کلکسیون یک بسته و یا یک دونه از جنس میزارن و قشنگی تصویر هم به همونه. Khansariha (214)مخلص دوستان . درضمن مخفی بودن آمار انبار قورخانه جزو واجبات هست. موفق باشیمKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
آخ آخ آخ
مثل اينكه شوخي نا بجاي بنده كار داد دستم Khansariha (226)
والله من مي خواستم شوخي كنم نيت بدي نداشتم
از آقاي حكمي هم عذر مي خوام .شرمسارم
متاسفانه چشم مي بينه دل طلب مي كنه ذهن اجازه نميده Khansariha (8)
از مديران هم خواهش دارم پست ها بي مورد رو پاك كنن و كلكسيون عكس ها رو بگذارند
سپاس گزارم ممنونم Khansariha (8)
اینم از کلکسیون ما فقرا خخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (219)
درود دوستان
این هم از دارایی ها (کلکسیون) ما
فردا مامور تعزیرات نفرستین در خونم Khansariha (214)

[تصویر: 13889518771.jpg]

[تصویر: 13889518772.jpg]

این ساچمه خیلی برام جالبه zs diabolo کالیبر 4.5 ساخت آلمان غربی
[تصویر: 13889522151.jpg]
عبارت west germany روی بسته بندی
[img]ttp://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13889522152.jpg[/img]
وزن این ساچمه 7.8 گرین هست و بین 20 عددی که به تصادف وزن کشی کردم هیچ تفاوت وزنی وجود نداشت
[تصویر: 13889522154.jpg]

این هم که همون دیانا تقلب خودمونه کالیبر 4.5
وزنش اصلا یکنواخت نیست در 20 عددی که به تصادف وزن کشی کردم از 8 گرین تا 9.8 گرین دیده شد
[تصویر: 13889524681.jpg]

در مورده بیژن های بسته بندی فلزی و پلاستیکی هم در لینک زیر توضیحات کامل رو دادم

دوستان مثل این که این عکس لینکش مورد داشت چون نمیتونم ادیت کنم دوباره میگزارمش

عبارت MADE IN WEST GERMANY روی بسته بندی
[تصویر: 13889522152.jpg]

ای ساچمه ای که دورش خط کشیدم قیمتش تو بازار چنده.المانی هست.
آقا میلاد بهتر بود سوالتون رو تو تاپیک مربوط به گزارش قیمت بازار مطرح میکردید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع