انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کلکسیون ساچمه .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
مسیح جان اینم عکس از نزدیکتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون رضا جان . Khansariha (8)
فکر کنم کلکسیون شاهین از همه کامل تر باشه ولی نمیدونم چرا دست به کارنمیشهKhansariha (8)
این هم تعدادی از ساچمه های بنده البته بازهم هست

[تصویر: 13404822251.jpg]

[تصویر: 13404822262.jpg]

[تصویر: 13404822263.jpg]
gamo math باسه فاصله نزدیک خوبه اما بیشتر از 20 افتضاح بازی داره....Khansariha (256)
اینم چندتا از ساچمه های من
چندتای دیگه هم دارم ولی جعبش پیشم نیست
البته قابل مقایسه با ساچمه های دوستان نیست ولی دیگه بیشتر از این اینجا گیر نمیاد
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
halfman جان این ساچمه هایی که تهشون پر داره کجا مورد استفاده قرار میگیرن؟
دادا اینا تفریحی هستن و من فقط برای قشنگی خریدم و هیچ وقت استفاده نمیکنم چون به خان اصلحه به شدت آسیب میزنه و برای پیستون هم مضره
ببخشید اینقدر کمه آخه مبتدی هستیم دیگه . انشالله 20 سال دیگه میشم مثل شما حرفه ای ها
Khansariha (226)

[تصویر: 13619984391.jpg]
با سلام خدمت دوستان. یه چند تا دونه هم بنده ساچمه داشتم که عکسشو میذارم فقط تو رو خدا مسخره نکنید اگر هم دوست داشتید بعنوان عیدی یکی- دو بسته بهم کمک کنید. مخلص همه شما.Khansariha (8)[تصویر: 13623288021.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع