انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشنائی با سگهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
دوستان عزیز عکس توله شکاری یکی از دوستان میذارم از دوستانی که اطلاع از نژاد این سگ دارم لطفا ما رو هم در جریان بزارن .توله نزدیک 3 سال وماده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا جان بنظر پوینتر میاد .Khansariha (8)
میشه از رو عکس تشخیس داد که نزادش مال کدوم کشور هست؟
اینم سگی که امروز به اتفاق دوستان بردیم واسه جفت گیری.ماده پوینتر نگلیسی یه بار بردیم واسه جفت گیری ولی مثل اینکه نر نطفه نداشت ایندفعه اوردیم اینجا. این سگ ماده [تصویر: M_M2415.jpg]این هم نر هم پوینتر گوش کوتاه به گفته دوستان [تصویر: M_M2599.jpg][تصویر: M_M2595.jpg] [تصویر: M_M2593.jpg]
سلام من چندتا سگ اصیل شکار دارم.
به نظر من شکارچی کسی هست که با سگ بره شکار وگرنه وقتش تلف میکنه.
سگ شکاری خیلی باشعور و با احساس و تمیزه.من هرگز سگ شکاریم سگ نمیدونم اون یک موجود باشعوره و قابل مقایسه با سگ های دیگه نیست.
تا سگ شکاری نداشته باشید،متوجه حرفم نمیشید.
موفق باشیدKhansariha (399)
داداش اين نظر خودته و فقط براي خودت محترمه سعي نكن ديگر شكارچي ها رو ببري زير سوال
این حرف شما هیچ ربطی به شکار نداره من 12 ساله تفنگ دارم یعنی این همه سال وقتمو تلف کردم

یکم رعایت کن Khansariha (120)
سلام قصد جسارت نداشتم فقط خواستم از تجربیات هم استفاده کنیم و من هم نظر شخصیم گفتم.شما که استاد من هستید قربان. ولی به آخر جمله من خوب توجه نکردید!
درود بر دوستان شکارچیKhansariha (8)
دوستان برای شکار پرنده فکر کنم پوینتر خیلی خوب باشه نه؟Khansariha (128)
کسی میدونه از کجا میشه پیدا کرد؟ و قیمتش چنده؟Khansariha (6)
دوستانی که شکار گراز میروند لطف کنید اطلاعات بدید . چه سگی برای شکار گراز خوبه . البته من 1 دورگه دبرمن جرمن دارم که با گراز در گیر میشه ولی چون تازه کاره هنوز گراز خطر ناک به پستش نه خورده که ضخمی بشه . می خواهم یک سگ دیگه هم داشته باشم کدوم سگ خوبه لطفا راهنمایی کنید .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع