انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشنائی با سگهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
بی مو؟عکس لطفا.ببینیم چجوریه،منکه متوجه نشدم!Khansariha (219)
سرچ كنيد متوجه خواهيد شد.
اين هم ويكي پديا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.بخششید معذرت میخوام به کل یادم رفته بود.تمام توله ها فروخته شدن منم اصلا در جریان نبودم.واقعا معذرت.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-03 09:06 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر دوستان در مورد سگ شكاري ايراني چيه؟
همونا كه انگار بي مو هستند و بهشون ميگن سگ تازي.
البته تازي رو با عربي اشتباه نگيريد.تازي از مصدر تازيدن يعني بتاخت رفتن مياد.شنيدم توي سنندج يه مركز تربيت اين سگها هست.

دوست عزيز بي درد سر ترين سگ براي تربيت پوينتر حتي اگر اصيليم نباشه مي توانيد با وقتي گذاشتن روش يه سگ خوب داشته باشيد .ولي بايد با اون سر كله زد و بعضي جا ها صاحبش خسته ميكنه

ولي ناميد نبايد شد

من در مورد تازي اطلاعات زيادي ندارم ولي اين سگ فكر نمي كنم
Gundog

باشه به علت سرعت زيادش براي حيوانات تيز پا استفاده ميشه كه تعقيب كنه

سگي مثله پوينتر ميگن گان داگ يعني سگ با هر شليك تفنگ شكارچي انتظار داره پرنده بي افته تا او بگيره و براي شكارچي بياره

اين نوع سگا تفنگ كه ميبينن ميدون بزودي شكار بايد بيارن

چند تا پست قبل عكس سگا معروف گان داگ گذاشتم ميتونيد مشاهد كنيد

اين رفيق من ‍‍ژاك ميكس نژاد ستر و اسپرينگ
دو ماه نيمشه
[تصویر: 13938512421.jpg]

[تصویر: 13938512422.jpg]
با سلام .
من سگ شکاری زیاد داشتم و سگهای زیادی رو هم تعلیم دادم که اون هم از پدرم یاد گرفتم علاوه بر نژاد تربیت هم خیلی خیلی موثره و البته برای شکارهای مختلف سگها با ویژگیهای متفاوت نیاز هست یعنی هر شکاری یه سگ مخصوص اون شکار میخواد انتخاب سگ و تربیت اون خیلی خیلی دردسر داره و حوصله زیادی میخواد این سگ سگ شکاری خیلی خیلی خوبیه و خیلیها ارزوی داشتنشو دارند ولی بهترین سگی نیست که تا حالا تربیت کردم [تصویر: 13942230281.jpeg][تصویر: 13942230282.jpeg][تصویر: 13942230283.jpeg][تصویر: 13942230284.jpeg][تصویر: 13942230285.jpeg]
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی لطف بفرمایید بگید برای شکار با تفنگ بادی چه نوع نژاد سگ شکاری مناسب تر می باشد؟
(2014-03-30 11:02 AM)shetan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی لطف بفرمایید بگید برای شکار با تفنگ بادی چه نوع نژاد سگ شکاری مناسب تر می باشد؟
دوست عزیز برای شکار با تفنگ بادی سگ شکاری به کار نمیاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما ببینید
سایت من هم یه قسمت واسه سگهای شکاری داره
سلام.توله های پوینتر 20 روزه متعلق به یکی از د.ستان.فکر کنم بالاخره بخت منم داره باز میشه [تصویر: DSC_2279.jpg] [تصویر: DSC_2274.jpg] [تصویر: DSC_2278.jpg]
سلام دوستان.توله هایی ک عکسشون رو گذاشتم این سگ مشکی پدرشون هست و اون هم خاهرشه.این توله های یه ماهه از این نزاد هستن.[تصویر: DSC_2298.jpg] [تصویر: DSC_2294.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع