انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشنائی با سگهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
[تصویر: ap5a_11111.jpg]
[تصویر: go5s_222222.jpg]
[تصویر: ln6f_333333.jpg]
[تصویر: e2jr_44444.jpg]
[تصویر: 65v9_55555555.jpg]
[تصویر: 1d9e_66666.jpg]
[تصویر: rxwl_77777777.jpg]
[تصویر: 9m7v_8888888.jpg]
[تصویر: y8af_9999999.jpg]
سگای خوشگل و وحشی، از نژادهای سگ گرگ ژرمن بلژین باکسر و ایرانی،
به عکس بعد از عمله اقا میچل و جایه سرم رو دستش دقت کنید،
در مورد تربیت و فروش انواع سگ هم کاری داشتید انجام میدم
سلام.اگه کسی راجبه نژاد دالمیشن چیزی میدونه و اینکه چه قیمتی داره لطف کنه بگه
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوستان يك مورد توله واگذاري به چشمم خورد(تهران) توي انجمن ميهن پت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كه بنظرم ارزش پرورش و آموزش-مخصوصا براي پرنده رو داشته باشه.دوستانيكه امكان و شرايط نگهداري رو دارن*مخصوصا دوستان رسته اهداف پروازي....گمانم و انشاالله كه بكارشون بياد(ثواب هم داره).Khansariha (8)Khansariha (256)
[تصویر: IMG-3908[1].jpg]اينم عكسش=[تصویر: IMG-3907[1].jpg]
Khansariha (8)Khansariha (256)جهت اطلاعات بيشتر به لينكي كه گذاشتم مراجعه كنيد.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256) اينم شماره واگذار كننده سگ=09199137035.آقاي پويا مدرسي .Khansariha (8)Khansariha (256)
سگ پوینتر مناسب برا شکارهستش
پوینترالمانی هستش.سگ خوب و بی سرو صدایی هست بدا شکار و ملوس.من داشتم دو چهارماهگی باتفنگ بادی سار میزدم میاورد برام ........
فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk

[تصویر: 9da6635f58c720ad50260c75e6bc582f.jpg]

[تصویر: 54a4f89eb4ac113484c8d6b80c0149a1.jpg]

چندتا از عکسای سگهام که میبرمشون شکار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز
براي بار چندم هست كه گفته ميشه ارسال تصاوير شكار خلاف قوانين سايت هست لطفا رعايت فرمائيد
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخوام یک توله سگ شکاری برا تربیت بگیرم .برا شکار پرنده تو مزرعه و بوته زار میخوام .میخوام هم پرنده را بو بکشه بلند کنه که بزنم و هم برام بیاره .Khansariha (214)
بنظر دوستان توله پوینتر بگیرم یا ستر یا نژاد دیگه ای ؟
یکی از دوستان گفت ماده بگیر حس بویاییش قویتره نظر دوستان چیه ؟
اگر هم توله خوب و با نژاد و قیمت مناسب جایی سراغ دارید یا جایی یا کسی میشناسید که میتونه برام جور کنه بهم پیغام بدید .Khansariha (226)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.مسلما پوینتر برای کار شما مناسبترین گزینه است.توی انجمن های حمایتی موردهای خوبی پیدا میشه که مطمئن باشید کار شما رو راه میاندازن و ثواب هم داره قبول و نگهداریشون(حالا توله یا گاها سگهای بالغ مناسب و مستعد تعلیم).بیخودی پول به دلالها و واسطه ها ندین.دوست عزیز در مورد ماده و نر هم گمان نمیکنم درست باشه=استعدادها و قابلیتها به خود سگ بستگی داره و نه جنسیتش(حداقل چیز اثبات شده ای تا الان من نشنیدم و ندیدم و نخوندم).حالا یکی در یک زمینه بهتره و یکی در یک زمینه دیگه(یکی ترسو و یکی جسور و یکی تعلیم پذیر و یکی سرکش).حتی در مورد نژادها هم قطعیت کامل وجود نداره*بلکه درصد بالای(نه 100%) قابلیت و استعداد در یک نژاد مطرح است.بنظر من شما توی انجمنهای حمایتی بدنبال یک همراه و همپای خوب و مناسب و خوش استیل و مستعد باش.زیاد هم توی بند نژاد خاص نباش.البته این نظر من بعنوان شاگرد اساتید انجمن است.حق نگهدار شما و تمام اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2016-10-07 01:45 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.مسلما پوینتر برای کار شما مناسبترین گزینه است.توی انجمن های حمایتی موردهای خوبی پیدا میشه که مطمئن باشید کار شما رو راه میاندازن و ثواب هم داره قبول و نگهداریشون(حالا توله یا گاها سگهای بالغ مناسب و مستعد تعلیم).بیخودی پول به دلالها و واسطه ها ندین.دوست عزیز در مورد ماده و نر هم گمان نمیکنم درست باشه=استعدادها و قابلیتها به خود سگ بستگی داره و نه جنسیتش(حداقل چیز اثبات شده ای تا الان من نشنیدم و ندیدم و نخوندم).حالا یکی در یک زمینه بهتره و یکی در یک زمینه دیگه(یکی ترسو و یکی جسور و یکی تعلیم پذیر و یکی سرکش).حتی در مورد نژادها هم قطعیت کامل وجود نداره*بلکه درصد بالای(نه 100%) قابلیت و استعداد در یک نژاد مطرح است.بنظر من شما توی انجمنهای حمایتی بدنبال یک همراه و همپای خوب و مناسب و خوش استیل و مستعد باش.زیاد هم توی بند نژاد خاص نباش.البته این نظر من بعنوان شاگرد اساتید انجمن است.حق نگهدار شما و تمام اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

در مورد نر و ماده اتفاقا درست میفرمایند،سگ ماده برای شکار مناسب تر است از این نظر که حرف گوش کن تر است نسبت به سگ نر و در ضمن سرعت بیشتری هم دارند،سگهای زیادی داشتم،برای شکار پستانداران معمولا از لابرادورها و برای پرندگان از پوینترها استفاده کنید،اما اینکه بخوایم یک نژاد رو برای شکار مناسب ندونیم نه،تمام انواع سگ توانایی تربیت شدن برای هر منظوری رو دارا هستند،بنده بهترین سگ شکارچی گراز رو که دیدم یه ژرمن متعلق به یکی از دوستان بود و اتفاقا یه لابرادور نر داشتم که در منزل پدرم نگهداری میکردیم و تبدیل به نگهبان شده بود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع