انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشنائی با سگهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
سلام

جناب gorjimahalle سمت شما سگهای خوبی پرورش میدن ؟؟؟ التماس دعا داریم شما چرا Khansariha (48)

درود
(2012-04-15 08:00 AM)alborzhunting نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

جناب gorjimahalle سمت شما سگهای خوبی پرورش میدن ؟؟؟ التماس دعا داریم شما چرا Khansariha (48)

درود

سلام داداش اره.من فعلا شرایط نگهداریشو ندارم.حق با شماستKhansariha (8)
تازي شكاري
[تصویر: WEB_MR_Shakra_liitaa_Saluki_Show.jpg]
و اين هم سگ دوست داشتني من
دوست دارم يكي از اينا رو داشته باشم حيف كه شرايط نگهداري ندارم
دابر من
[تصویر: 4d388c5vr5nes7ye01t.jpg]
......................................
[تصویر: saluki_2.jpg]
تازي افغاني
[تصویر: 13157413431.jpg]
سلام.دوستان عکس از اینترنت هست.[تصویر: 13350896881.jpg]
سلام

اينم توله جديده منه ... پوينتر مو كوتاه آلماني ماده دو ماهه به اسم الگا
سلام

اينم توله جديده منه ... پوينتر مو كوتاه آلماني ماده دو ماهه به اسم الگا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت قبل ماده سگ من موقع جفت گیریش شده بود یک پوینتر 6ساله باهاش جفت گیری کرد تا ببینیم توله هاش چی در میاد
سگ نر اسمش لوکه وسگ ماده زیب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-03-07 11:58 AM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

نزاد روت تایلر هم برای شکار خوبه به شرط اینکه آموزشش خوب باشه این نزاد یه خاطر فک قوی بیشتر به شکار های بزرگ مانند

گراز ,خرس و.... بکار گرفته میشه

در بعضی کشور ها جرگه گراز مجازه و با سگ های شکاری نژاد فاکس هاند یا دیر هاند به جرگه میپردازن . این نژاد سگ دل و جرات گرفتن شکار رو نداره و فقط رد میزنه و دنبال میکنه . سرعت حرکت گله گراز زیاده و لازمه متوقف بشن تا شکارچی برسه . به این منظور چند قلاده روت وایلر هم در گله فاکس هاند ها قرار میدن تا وقتی به شکار رسید با اذیت کردن و گرفتن شکار حرکتش رو کند کنن تا شکارچی برسه . اصولا 3 یا 4 قلاده تو هر گله هاند . وگرنه خود روت وایلر نه آور میشه و نه ماهرخ میره .در آمریکا از نژاد پیت بول به این منظور استفاده میشه که بسیار درنده خو تره .
این کلوپ تعلیم سگ در شهری به نام Karlstad و در سوئد واقع است که به تعلیم سگ پلیس این کشور می پردازد که دیدن کلیپهای
مربوطه جالب می باشد.
[تصویر: 82417468696732487447.jpg]
alborzhunting جان این توله شرایط نگهداریش چه جوری هست ؟ تو حیاط میشه نگه داشت ، سر و صداش همسایه ها را اذیت نمیکنه ؟ کثیف کاری یش در چه حدیه اگه بگیرم خونه شاکی میشن یا نه ؟ قیمتش حدودی چقدر در میاد ؟
سلام

اين نزاد پوينتر هست بسيار باهوش و حرف گوش كن اما به جست و خيز نياز داره اگه محيطش كوچك باشه بعد از يك مدت بسيار عصبي و پرخاشگر ميشه ....ضمنا صداي پارس همين توله 3 Khansariha (8)ماهه از يك سگ بالغ معمولي بيشتره ....
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع