انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آشنائی با سگهای شکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
دوستان عزیز ببخشید فواید سگ شکاری چیه و اینکه هر سگی میتونه سگ شکاری بشه یا باید استعداد خاصی داشته باشه ؟
سگ های شکاری بویایی خیلی قویتری نسبت به سگ های معمولی و فانتزی دارن.و درصد اینکه شکارچی شکارشو پیدا کنه خیلی کمه در برابر سگ شکاری تقریبا 100 درصده و شکارشو راحت تر میکنهKhansariha (48) البته اینا باید اموزشهای مخصوص ببیننKhansariha (214)
(2014-01-30 04:04 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز ببخشید فواید سگ شکاری چیه و اینکه هر سگی میتونه سگ شکاری بشه یا باید استعداد خاصی داشته باشه ؟

سلام دوست عزیز
از چیه سگ شکاری بهت بگم همه چیش حسنه ولی به شرط بلد بودن وگرنه عذاب جانه ، مثلا بعضی از شکارچی های اطراف ما تعریف میکنن که سگ یارو عوض آوردن پرنده, پرنده رو خورد طرف هم همونجا زد سگه رو کشت خخخخ
سگ میتونه تو مرداب بره لای نی ها پرنده های مخفی شده رو برات بیرون بیاره میتونه شکاری رو که زدی برات پیدا کنه پرنده مخفی شده مث بلدرچین کبک ابیا رو برات پوینت کنه کلا باسگ درصد شکار خیلی بالا میره و همچنین لذت شکار ،به شرطی که تو دوسال اول زندگی سگ براش وقت بزاری و همش شکار ببریش باهاش تمرین کنی و .... دردسر نگه داری سگ هم که جای خودشه
شما هر سگی رو نمیتونی شکاری کنی مثلا طرف ما به سگ های خیابانی میگن مالیکی سگ که این سگ ها به شدت خنگ و تن پروند وبه هیچ سراتی مستقیم نیستن، سگ برای شکاری شدن باید دو چیز رو داشته باشه اول هوش دوم خوی شکار
من سگ داشتم اولین بلدرچینی که بیرون اورد و من با تفنگ زدم ،انگار 50 سال براش کلاس آموزشی گذاشته باشن یه دفعه خوی شکارش بیدار شد, بعضی از سگها برای این خوبن که فقط پرنده رو برات بیارن و به درت پویینت نمیخورن بعضی دیگه فقط برای پویینتن و پرنده رو با دهن نمیگیرن و از آب میترسن من الان یه سگ اینطوری دارم بعضی هم همه کارن به قول معروف آچار فرانسن اگه انجور نژاد به پست آدم بخوره که دیگه حرف نداره
به نظر من سگهای نژاد دار زود خسته میشن سگ های دورگ از لحاظ استقامتی تو شکار بهترن
در مورد اینکه هر سگی رو میشه شکاری کرد یا نه باید بگم که بعضی از دوستان به ژرمن شپرد شکار یاد داده بودن جوری که ابیا رو تو هوا میگرفت همونطور که میدونی ژرمن یکی از باهوش ترین نژاد ها هست
خلاصه سرت و درد آوردم وقتی سگ ماه رخ میشه یعنی یه پاشو بالا میگیره و دمشو سیخ میکنه و با پوزش جای پرنده رو نشون میده لذتی داره که با هیچ چیز قابل تعویض نیستKhansariha (8)
سلام.همونجوری که دوستان گفتن سگهای شکاری اصیل بویایی بسیار قوی تری نسبت به سایر سگها دارن .سگهای شکاری معمولا برحسب نوع شکار به نزادهای مختلف دسته بندی میشن.پوینتر بیشتر اینجاها شناخته شدست این نزاد مخصوص شکار پرندست.استعداد خیلی خیلی عجیبی در یادگیری فرامین انسانها دارنوواقعا بعضی وقتا کارهایی میکنن که ادم از تعجب شاخ در میاره.مطمعنن برای همه دوستان این مشکل پیش اومده که بعد از زدن شکار و افتادنش یا به دلیل زنده بودن و کخفی شدنش ویا به هر دلیلی نتونستن پیداش کنن.اینجاست که ادم قدر سگ رو میدونه.خدا قسمت همه شکارچیا یه سگ خوب کنه.Khansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: DSC_1812.jpg]
ممنون دوستان قیمت توله و بالغ این سگی که فرمودید ( پوینتر ) چنده ؟ و آیا تمام پوینتر ها با استعداد هستن ؟
دوست عزیز سگهای شکاری مدلهای مختلفی دارن هر کدام برای کاری بعضی ها برای آوردن شکار تو آب بعضی برای دشت وبیجارونوع دیگرتو خارو خاشاک زیادن بستگی به نوع شکارشما داره،اما یک نژاد از آنها که تو چندین دهه گذشته تکامل زیادی برای شکار یافته چه از نظر شکل اندام برای شکار ...واز نظر زیبای پوینتر مو کوتاه آلمانی است!تو کشور های دیگر 90%شکارچیان از سگ شکاری استفاده می کنند حتی کشورهای عربی هم از سگهای شکاری و شاهین برای شکار استفاده می ک.حال من اندازه موهای سرم هم چهارپا هم پرنده زخمی گم کرده ام اگه سگ شکاری بود شاید آمار از انگشتان دستم کمتر بود!‏
بعد کلی گشتن تبریز یکیو پیدا کردم که کارش فقط تربیت توله شکاری بود. تولشو گفت 900 تومن. اونیم که آماده بود برا شکار 2.300 ولی خدا وکیلی توله بودنا. یکم از فیلمای آموزش توله هاشو نشون داد واقعا حال کردم. تضمینی میداد. میگفت میبریم بیرون برا شکار امتهان میکنیم.خلاصه که واقعا محشر بودن ولی قیمتش به نظرم خیلی بالا بود
(2014-01-30 01:06 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز چند نفر از بچه های سایت بهم قبلا گفته بودن واسه توله شکاری..امروز با یکی از اشناها صحبت میکردم گفت که ماده پوینترش 6 تا توله 10 روزه داره.ماده بسیار اصیل و با نزاد هست و نری که باهاش جفت خورده هم بسیار خوب و اصیله.توله ها یه ماهه بشن قصد فروششون رو داره.از دوستان هرکی خواست میتونه هماهنگ کنه معرفیش کنم این یکی از توله های سری قبل همون پوینتره ماده هستش پوزه های کلفت و پهن و گوشهای بلند .از توله های جدید عکسی ندارم.اگه گرفتم اپ میکنم..یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: DSC_13618.jpg]

سید جان سلام
قیمت رو نگفتی ! چند میگه؟
سالار سید محمد جان
این توله ها هنوز تکلیفشون روشن نشد؟
قیمت؟
جنسیت؟
نظر دوستان در مورد سگ شكاري ايراني چيه؟
همونا كه انگار بي مو هستند و بهشون ميگن سگ تازي.
البته تازي رو با عربي اشتباه نگيريد.تازي از مصدر تازيدن يعني بتاخت رفتن مياد.شنيدم توي سنندج يه مركز تربيت اين سگها هست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع