انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه ها ی کرد و لر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
آقارضامسی رامیگید،فکرنکنم،نزدیکای عیدبایدتاریخ اغزامش باشه،چون میگفت این دم عیدی حالم گرفته استKhansariha (8)
(2015-02-09 07:51 PM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ماکه همش اینجا پلاسیم .....
از دیروز این کامپیوتر پدرمو دراورد ... الان بالاخره درست شد!!!
آشخورتون کجاست ؟؟؟!!! رفت؟؟؟؟
خخخ یه دوستی منم دارم داره میره خدمت اونم حالش گرفتس. عیب نداره این شتریه در خونه همه میخوابه خخخKhansariha (172)
اگه بعد عید برن 24 ماه باید خدمت کنن اگه قبل عید برن 21 ماه عیب نداره هرچی زودتر بری زودتر تموم میشه خلاص میشیKhansariha (8)
یا علی
دیشب که اسم غار رو بردی یدفعه بعد از چندین سال یادم افتاد که یه زمانی خیلی دوس داشتم درباره ی غار (پرآو) بدونم / یه سی دی هم یکی از کوهنوردهای آشنا بهم داده بود اونم گم کردم...
میخواستم بدونم شما و دیگربچه های کرد و لر درمورد این غار چیزی میدونین؟!!.. یا کسی هست که رفته باشه از نزدیک دیده باشه ؟؟!!!!
غار پرآو بزرگترین غار چاهی (عمودی) دنیاست که داخلش چندتا غارنورد هم مرده و جسدشونم نتونستن دربیارن و همونجا دفن کردن!
ممنون.
والله من نمیدونم نشنیدم اما پرس جو میکنم حتما کسی میدونه کجاست.
اقای علیزاده کجایی؟ نیستی؟ از ابدانان چه خبر ؟ اتفاقهای اونجا افتاده طی این روزها؟ منم یه سری خبر ها به گوش رسیده اما میخوام بدونم شما بیشتر خبر نداری؟
یا علی
(2015-02-09 07:51 PM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ماکه همش اینجا پلاسیم .....
از دیروز این کامپیوتر پدرمو دراورد ... الان بالاخره درست شد!!!
آشخورتون کجاست ؟؟؟!!! رفت؟؟؟؟

سلام آقا رضا ، شب همگی به خیر

نه هنوز نرفتم قرار شد به رسم ادب قبل رفتن خداحافظی کنیم ، فعلا به جای پوتین همون کفشای خودمو میپوشم خخخخخخ
سلام به بچه های گل کرد ولر
اقا بهنام سلام اره اینجا چند روز پیش چند تا سارق مسلح به ماشین نیروی انتظامی تیراندازی کردن که متاسفانه یکی از مامورین نیروی انتظامی به شهادت رسید .و دوسرباز زخمی شدن .
اره انگار گرفتنشون یه چیزایی بهم گفتن حالا چی دزدیدن که به مامورین شلیک کردن؟
سلام خدمت بروبچ گل این تایپکKhansariha (8)
امیدوارم حال همگی خوب باشهKhansariha (8)
این شعرکردی،تقدیم به دوستانKhansariha (8)
شه‌وێک تاریک بو مۆمم داگیرسان
دڵم زۆرته‌نگ بو مۆمه‌که‌م گریان
ناچارمنیش دانیشتم تێرتێـرگریام
مۆم وتی مه‌گری منیش هه‌رته‌نیام
ڕۆژگارێکه‌لێت دورم دوریتۆش مه‌رگه‌وژانه‌
وێڵی دوای دیداریتۆم له‌م سه‌حراوبیابانه‌
زۆرگریام بۆدوریت وه‌کومه‌جنون وه‌ک دێوانه‌
تۆش نه‌هاتی بڵێی ئه‌م دڵه‌ت بوا وێرانه
سلام خدمت همه Khansariha (8)

قرار بود قبل عید اعزام خدمت بشیم دیروز رفتم پلیس +10 درخواست تعویق اعزام دادم برج 2 موافقت شد و مشمول طرح بخشودگی مقام معظم رهبری قبل 22بهمن شدم4 ماه غیبت هم بخشیده شد
حداقلش اینه میتونم دوره تکمیلی بسیج برم که دیگه به جای همون آموزشی محسوب میشه

سپاه یکی از مناطق محروم ایلام پذیرش نیرو داشت قراره شنبه برم ثبت درخواست
لطفا دوستانی که دقیقا در جریان هستن مناطق محروم چقدر کسری خدمت شامل میشه ؟؟؟

یا علــــــی
سلام خدمت بزرگواران Khansariha (8)

امروز رفتیم تو ارتفاعات یه نهار صرف کردیم و برگشتیم ، چندتا عکس هم گرفتیم خدمت شما / Resize شده هستن و کم حجم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
لینک مرجع