انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
اقای سمسار تماس گرفتند و گفتند که هاتسان AT44 (معمولی) را دارن عمده وارد میکنن و با تلمبه 650 میدن که با حساب قیمت تلمبه میشه 500.
دوستانی که مگنوم و 52و54 و 56 و وایرخ و امثالهم میخوان بخرن دو هفته صبر کنن تا یه خرید عالی بکنن.
ظاهرا اینطور که دوستان منجمله اقا مسیح میگن این تفنگ واقعا خوشدست و دقیقه.
در ضمن برای اول کار هزینه کپسول و شارژ هم ندارین.
اینم بگم که اگه فکر کردین دوزار گیر من میاد اشتباه فکر کردین!!!!
Khansariha (214)
اقا به نظر من این مدل تک تیر رو با این قیمت میدن درسته؟
فعلا كه ركورد دست سايت الماس هست
هاتسان at44-10s رو همراه با دوربين و تلمبه 600 ميدن
اینا تک تیر هستن یا نه؟
سلام و تشکر از اقا مهرشاد من با اقای سمسارزاده صحبت کردم گفتن قیمت حدودیه دقیق 650 نیست یا یکم کمتر یا بیشتر ولی

از دوستان هرکسی خواست من زیر قیمت سمسارزاده بهشون میدم ارادتمند همگی Khansariha (8)
(2011-08-10 05:33 PM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا كه ركورد دست سايت الماس هست
هاتسان at44-10s رو همراه با دوربين و تلمبه 600 ميدن

نههههههههههههههههههه!
اقا از همین بخرین،خداییش مفت به معنی واقعیه.
فکر کردم داره خیلی خوب میده!!!!
به به اقا مهرشاد کم پیدایی داداKhansariha (8)
واقعا قیمت ها خوب بوده امیدوارم سلاح ها هم خوب از اب در بیاد.
(2011-08-10 05:42 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا تک تیر هستن یا نه؟

اگه منظور از "معمولی" همون at44 باشه که تک تیره و 650 در مقایسه با قیمت الماس که 600 برای at44-10s (مدل ده تیر) با تلمبه اعلام کرده، قیمت ارزونی حساب نمی شه. تازه الماس یک دوربین اپتیما و یه کیف و (احتمالن یه آب نبات چوبی:) ) هم روش میده
امیدوارم با توجه به تقاضای بالا در بازار، واردات زیاد بشه و قیمتها از این هم مناسب بشه.
نه تک تیر نیست
یعنی تفنگ BT65 SB رو چند میفروشه ؟ یا RB
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع