انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام دوستان لطفامنوراهنمایی کنید میخوام یه پی سی پی هاتسان مدل at44-pa-longبگیرم ازکجا باید تهیه کنم
(2011-12-11 07:48 PM)moein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لطفامنوراهنمایی کنید میخوام یه پی سی پی هاتسان مدل at44-pa-longبگیرم ازکجا باید تهیه کنم
معین جان خیلی خوش آمدید Khansariha (8)
توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و همچنین تو بازار فردوسی هم بعضی مغازه ها مثل ذکرعلی دارند اگر خواستید میتونید اونجا هم سر بزنید Khansariha (214)
من ازکجا میتونمpcpهاتسان مدلat44-pa-longتهیه کنم
(2011-12-11 08:14 PM)moein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ازکجا میتونمpcpهاتسان مدلat44-pa-longتهیه کنم
ای بابا دوست من چرا جواب پستهاتون را نمیخوانید .
دوستان ببخشید این پی سی پی رو شرکت الماس چند میده؟
سلام
اگه می شه چندتا پی سی پی همراه عکس و قیمتش بذارید تا بفهمم چی بخرم
حسابی گیج شدم
یه چیزی تو مایه های ویندی سیتی خوشگل و خوش دست و روبراه
خیلی ممنون
(2012-02-24 01:53 AM)mortezafarzbood نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه می شه چندتا پی سی پی همراه عکس و قیمتش بذارید تا بفهمم چی بخرم
حسابی گیج شدم
یه چیزی تو مایه های ویندی سیتی خوشگل و خوش دست و روبراه
خیلی ممنون

دوست عزیز اول باید مشخص کنی چقدر میخوای هزینه کنی و دقیقا از اسلحه ات چه انتظاری داری، بعد دنبال مدل باشی. تو تاپیک های سایت هم موضوعات به درد بخوری هست که کمکت میکنه. اول باید یه کم تاپیکارو زیرو رو کنی !!!!!! به این راحتی هام نیست!!!!!!!!! Khansariha (48)

Khansariha (256)
سلام الان قیمت bt125چنده؟
يادش بخير
ميدونيد ديگه فقط پدرو مادرها و بزرگتراي ما نيستند كه ميتونن بگن اونموقع ها فلان چيز خريديم اين قيمت و ما تعجب كنيم كه چقدر ارزون.!!!!
ما هم ميتونيم بگيم.مثلا اولين ارسال اين موضوع رو ببينيد.
كي قبول ميكنه از پارسال تا امسال يه قيمت 5 برابر بشه.Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
تاريخ در مورد ما بعدا قضاوت ميكنه كه مقاوم ترين مردم بودن.قبول داريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یونیک جان
این قیمتها که حکم عنیقه پیدا کردند
اما خود شما هم اخیرا بابت پیدا کردن اینتاپیکها وگردگیریشون حکم باستان شناس رو یافتید
خخخKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع