انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
ببینم دوستان آدرس و شماره تلفن سایت الماس رو میشه بذارین؟
میخوام ببینم الان موجود دارن یا نه و قیمت روز چنده

ممنون
(2011-08-13 02:49 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی من که میخوام با 500 یه تفنگ دیانا بگیرم اینو بگیرم بهتره همون 600 رو میگم که الماس میده ؟
ببینید دوست عزیز هر کسی علاقه ای داره من خودم به شخصه فنری رو به پی سی پی ترجیح میدم چون هنوز خودم رو تو اون سطح نمیبینم و حوصله باد کردن و مابقی دردسر هاشو ندارم رک بگم پی سی پی داشتن مثل پایه یک گرفتنه اول باید سلاح رو خوب بشناسی و چم وخمش رو بلد باشی مثل اقا داوید
ولی خوب علاق هست و بله اگر صبر کنی ارزشش رو داره
یعنی تا این جد Khansariha (290)
باقی دوستان نظرشون چی هست ؟
من میخوام یه 52 یا 350 بگیرم با یه دوربین خوب تقریبا همین 600 میشه آیا با نظر شما همین فنری ها رو بگیرم یا یه pcp
یا الان همین فنری رو بگیزم یه مدت دیگه مثلا 1 یا 2 سال دیگه که باز پول اومد دستم یه pcp خوب ؟Khansariha (226)
الانم برا شکار میخوام فقط سلاح رو؟Khansariha (8)
اگر برای شکار میخواهی پی سی پی بگیر برادرKhansariha (8)
منم سر همین مشکل داشتم که دیدی حل شد یعنی پورنگ جان خیالمو راحت کرد پی سی پی به نظره من یه بدی داره اومدم باد کردن با تلمبه اگه پول داشته باشی اونم حل می شه یه کبسول می گیری راحتKhansariha (226)
ممنون
مشکل اینه عشق تفنگ هستم (گمونم مثل بیشتر دوستان) و نقدینگیم کمه پول یه pcp رو الان دارم ولی اگه خراب بشه بد جوری میسدزتم این موقیعت رو ندارم که بگم فدا سرم یکی دیگه اگه اطمینان حاصل کنم که خراب نمیشه (خرابی که معقول باشه نه خرابی الکی) و جواب میده خیلی به pcp علاقه دارم
دوستان خبری نشد از این سلاح ها!!!
دوست عزيز تنها برتري فنري نسبت يه pcp اينه كه مشكل كپسول وتلمبه رونداره وتوبيابون ديگه لازم نيست دنبال خودت تلمبه وكپسول ببري .
مزاياي pcp نسبت به فنري:
1-دقت بسياربهتربعلت نداشتن لگدوارتعاش فنر
2-قدرت بسيار بيشترنسبت به فنريها دربعضي مدلها تا4برابر مگنوم 350
3-عدم هيچگونه نگراني نسبت به خراب شدن دوربين وبهم خوردن صفر به خاطر نداشتن لگدوشوك
4-تيراندازي متوالي بخاطرداشتن خشاب وازدست ندادن فرصت شكار
5-سبك بودن وكم حجم بودن بخاطر نداشتن مشكل طول فنروسيلندربخاطر قدرت بيشترو بلندي بيشترلوله نسبت به فنريها بخاطر شروع شدن لوله از ابتداي بدنه تفنگ

معايب:
1-مهمترين مشكل pcp بحث شارژهست. بايدامكان شارژكپسول رو تا200يا300 بارتوشهرتون بررسي كنيد بعد بخريد(300باربهتره) واگه هم تلمبه داره بايدخستگي بعداز تلمبه زدن رو تحمل كنيد مثلا در هاتنسان براي رسيدن از 100باربه 200 بار بايدحدود 120 بارتلمبه بزنيد (خودم ديدم)

2--هرجاميريدبايدكپسول يا تلمبه هم دنبال خودتون ببريدمثلا تو بيابون موقع شكار كه دراينصورت بايد ماشين دنبالتون باشه
3-هزينه شارژ كپسول كه تو بعضي شهرها حدود20 تومن ميگيرن وبااون حدود 30 بارميشه شارژكرد(تواصفهان5 تومن ميگيرن)
4-داشتن تلورانس سرعت از يك فشارمشخص به پايين كه محاسبات شما روبراي استفاده ازميلدات بهم ميريزه ويا بايد دوباره شارژكني يا تمرين كني و قلقش بدستت بيادكه اين مشكل تومدلهاي رگولاتوردار كمتربه چشم مياد
Khansariha (8)
یکی واس ما واسه اوایل مهر بذارید کنار
دوست عزيز تنها برتري فنري نسبت يه pcp اينه كه مشكل كپسول وتلمبه رونداره وتوبيابون ديگه لازم نيست دنبال خودت تلمبه وكپسول ببري .
مزاياي pcp نسبت به فنري:
1-دقت بسياربهتربعلت نداشتن لگدوارتعاش فنر
2-قدرت بسيار بيشترنسبت به فنريها دربعضي مدلها تا4برابر مگنوم 350
3-عدم هيچگونه نگراني نسبت به خراب شدن دوربين وبهم خوردن صفر به خاطر نداشتن لگدوشوك
4-تيراندازي متوالي بخاطرداشتن خشاب وازدست ندادن فرصت شكار
5-سبك بودن وكم حجم بودن بخاطر نداشتن مشكل طول فنروسيلندربخاطر قدرت بيشترو بلندي بيشترلوله نسبت به فنريها بخاطر شروع شدن لوله از ابتداي بدنه تفنگ

معايب:
1-مهمترين مشكل pcp بحث شارژهست. بايدامكان شارژكپسول رو تا200يا300 بارتوشهرتون بررسي كنيد بعد بخريد(300باربهتره) واگه هم تلمبه داره بايدخستگي بعداز تلمبه زدن رو تحمل كنيد مثلا در هاتنسان براي رسيدن از 100باربه 200 بار بايدحدود 120 بارتلمبه بزنيد (خودم ديدم)

2--هرجاميريدبايدكپسول يا تلمبه هم دنبال خودتون ببريدمثلا تو بيابون موقع شكار كه دراينصورت بايد ماشين دنبالتون باشه
3-هزينه شارژ كپسول كه تو بعضي شهرها حدود20 تومن ميگيرن وبااون حدود 30 بارميشه شارژكرد(تواصفهان5 تومن ميگيرن)
4-داشتن تلورانس سرعت از يك فشارمشخص به پايين كه محاسبات شما روبراي استفاده ازميلدات بهم ميريزه ويا بايد دوباره شارژكني يا تمرين كني و قلقش بدستت بيادكه اين مشكل تومدلهاي رگولاتوردار كمتربه چشم مياد
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع