انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
آقا ما هم BT65-RB W میخوایم میاره؟
مسیح جان شما فرمودید از سمسار ارزونتر میتونید تهیه کنید BT65 هم میتونید؟چند آب میخوره برامون برادر؟
آقایون من با شرکت الماس صحبت کردم اگه یه هفته صبر کنید محصولات جدید با قیمت پایین هممون رو متعجب و خوشحال خواهد کرد Khansariha (256)
اقا به این سایت الماس می شه اعتماد کرد که اول پولو ریخت بعد واست بفرسن هیچ اعتباری داره راستی همونی که پی سی پی با دوربین و تلمبه میده 600!!!کجا هست این شرکت؟
امیر جان داره مقدماتی مهیا میشه که این اعتماد سازی از طرفین به واسطه سایت انجام بشه
دفتر شرکت جلفا هست
اگه اینطوری بشه واقعا عالیه چون خودتونم می دونید از این شرکت های تقلبی زیاد هست و به این راحتی نمی شه اعتماد کرد جلفا در کدوم استانه؟
اصفهان که یه جلفا داره هالا نمیدونم جلفای اصفهان رامیگن یا جای دیگه را
جلفای اذربایجان
کدوم اذربایجان شرغی غربی؟
جلفای آذربایجان شرقی

صبور باشید صبور
یه سوال داشتم خیلی 2 دل شدم این پی سی پی ها 3 سال کار می کنه؟
اخه یکی از بچه ها گفت اینا اصلا کیفیت نداره سریع خراب می شه گفت یه 52 بگیر سال ها داشته باش نظره شما چیه؟
گفتم پس چطوری بچه ها سایت دارن راضین؟گفت بدرد نمی خوره خرجش بیشتره ترکه کیفیت نداره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع