انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: oخبر خوش برای علاقه مندان پی سی پی ارزان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
محسن جان ظاهرا پست 39 قبلی شما هم همین پست هست (تکراری ) Khansariha (214)
اقا نیشه یکاری کرد یه کبسول معمولی سوال کردم 60 70 تومن بگیریم تا 130 بارو شارژ کنیم بعد تلمبه بزنیم.
مخزنش مثل توپ هست اگه باد نزنی بادش خالی می شه؟
راستی شلیک مفید و یکسانه این ا تی 44 ها چنتا هست؟
علی جون میدونم؛باموبایل لوگین شدم؛سکته کردم تاارسال شدبعدش یه چایی خوردم تاخستگیم دررفت کاش این یکی یکبارارسال بشه خخخخ
با سلام
به نظر من هر کدام (فنر، pcp ) دارای مزایا و معایب خود هستند و اگر یکی بر دیگری برتری مطلق داشت دیگری حذف می شد مزیت اصلی فنری را می توان استفاده سریع و بدون برنامه ریزی قبلی نام برد چرا که احتیاج به شارژ و... ندارد و سریع قابل استفاده است و خطر کمتری در حمل و نقل و استفاده دارد زیرا فشار کپسول می تواند باعث عواقب بدی شود در صورت مراقب نبودن و فکر می کنم وجود این دو کنار هم در یک شکار میتواند مفید با شد و فنری مکمل pcp است به خصوص وقتی که مسئله تعداد شلیک و زمان شارژ مجدد مهم است
دوستان گل بنظرمن اسم این تاپیک بشه مزایا و معایب فنرپیستون و PCP بهتره!!!Khansariha (8)
قصد جسارت ندارم اماموضوع تاپیک چیز دیگست.مامنتظرخبر خوب هستیم.پس منتظر باشیم و بی جهت پست ها رو افزایش ندیم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2011-08-10 05:52 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و تشکر از اقا مهرشاد من با اقای سمسارزاده صحبت کردم گفتن قیمت حدودیه دقیق 650 نیست یا یکم کمتر یا بیشتر ولی

از دوستان هرکسی خواست من زیر قیمت سمسارزاده بهشون میدم ارادتمند همگی Khansariha (8)

سلام به اقا مسیح گل Khansariha (8)
ما اگه بخوایم باید چی کار کنیمKhansariha (215)
سلام
اين مدل سمسارزاده آيا داراي لول لوتار والتر هست يا نه؟
من یه سوال درباره پی سی پی دارم:
میخواستم بپرسم شارژ کزدن مخزن پی سی پی خطر داره یعنی ممکنه که در حین شارژ کردن و عوامل دیگه مخزن ترکیده بشه یا نه چون اگر خدایی نکرده این اتفاق بیفته مثل یک بمب عمل میکنه چون فشار 200 بار را داره تحمل میکنه.
لطفا بچه های خوب سایت راهنمایی کنند.
Khansariha (226)
نه دوست عزیز خطر نداره اگر در حد مجاز باد کنی و کار عجیب غریب نکنی.Khansariha (8)
مطابق استاندارد این مخازن (هر مخزن تولید شده) باید فشار 1.5 برابر فشار کاری تست مقاومت شوند یعنی 300 بار در ضمن جهت ساخت آنها ملاحظات خاصی در نظر گرفته میشود چون همه می دانند عواقب ترکیدن آن چقدر بالا است. بنا بر این خیالت راحت باشه ولی اگه جنس چینی بود اصلا به استاندارد بودن آن توجه نکن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع