انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بررسی تخصصی pcp جدیدهاتسان AT44-10RB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام به همه دوستان.امروز بالاخره بعداز کلی قرض و وامو........ به اتفاق دادا اسماعیل و یکی از دوستانشون رفتم به دفتر مرکزی فروشگاه رنجر.در بدو ورود با استقبال اقای عباس ذکر علی قرارگرفتیم.انصافا ایندفعه طرز برخورد بسیار خوبی رو در فروشگاه مرکزی شاهد بودم.بعدار سلام و احوالپرسی ازشون خواستم نمونه پی سی پی جدید رو بیارن.ایشون هم یدونه اکبند باز کردن و دادن به من.من هم بعداز بررسی های مد نظر خودم پسند کردم و خریدم.تفاوتهایی که نسبت به مدل قبلی کرده عبارتند از:
1.تغییر جزیی در سر لوله
2.قرارگرفتن یک ریل مخصوص برای نصب دوپایه
3.همراه داشتن یک دوپایه پلاستیکی با نصب اسان
4.دو قلاب برای بستن بند و همینطور بند فابریکی با ارم هاتسان.
5.مسلح شدن از پشت و تقییر سیستم مسلح شدن
6.قفل ضامن که در مدل قبلی اتوماتیک بود و در پشت سلاح قرار داشت اینجادر سمت چچ قرار گرفته و دیگه اتوماتیک نیست
7.بیشترشدن حجم کپسول حتی نسبت به مدل لانگ
8.در مدل قبلی روی کپسول جایی که برای شارژش استفاده میشد یه درپ.ش استوانه ای بود که امکان گم شدنش بود که در مدل جدید اون قسمت حذف و یه حفاظ به صورت چرخشی دورش قرار گرفته که دیگه نمافته و بعد از شارژ هم میتونیم ببندیمش.
9.کمی سنگین تر شدن اسلحه
10.تغییر جزیی گرانیگاه اسلحه که البته برای نگه داشتنش من مشکلی باهاش نداشتم.
11.صدای خروجی بسیار بیشتراز دو مدل قبل هست.
12.روی اسلحه عکس تیرو کمان یا همون ارم هاتسان هست
13.و نکته قابل توجهی که نمایان بود این بود که روی اسلحه به انگلیسی نوشته شده:دارای یکسال گارانتی در ایران.
14.امروز کپسول رو بازکردم و دیدم یه قطعه به ته کپسول اظافه شده و کلا سیستمش با 44 معمولی فرق کرده.به زودی اطلاعات تکمیلی میدم
15.همراه تفنگ یک دفترچه راهنما مربوط به سری 44-10 همچنین یک اچار آلن کوچک جهت تنظیم ماشه وجود داره.
و اما معایب از نظر من:
1.قنداق کامپوزیت که البته جنسش از قبلی بهتره اما به نظرم زیاد زیبا نیست
2.گلنگدن کمی خشک که امیدوارم با کارکردن کمی روانتر بشه
فعلا مورد دیگه ای نیست و به زودی این پست رو با قرار دادن عکس کامل میکنم.یکی از دوستانم هم کورنوگراف داره اگه بتونم پیداش کنم سعی میکنم کورنوگرافیش هم بکنم.
خوب اینم عکسها ببخشید که کیفیتش خوب نیست.
[تصویر: j81zu6639cmaoxsl257.jpg]
[تصویر: akcsqkbut6uy83gfwed.jpg]
[تصویر: 9lpc27qqwt6u2pk3hd3.jpg]
[تصویر: bfq5tdb590n6n32rrogg.jpg]

[تصویر: 2l76ofiwmn2hd8hn0wvj.jpg]
[تصویر: jmrtnqzjndhm2v1jjzw.jpg]
[تصویر: vqgsqfxxfa4322d1k76.jpg]
[تصویر: sn5lrig9lvttq21bs4mp.jpg]
[تصویر: o7q78f52uwpv6ljw4jz5.jpg]
پست اول ویرایش شد و 2 تا مورد به محاسن اضافه شد و عکسها هم قرارداده شد.ببخشید کیفیت عکسها پایین هست.سهیل جان به نظر من هم قیمت کمی بالا هست اما با توجه به بودجه من و اینکه تلمبه همراهش هست برام مناسب بود.الان هم نه تنها از خریدم پشیمون نیستم بلکه خوشحالم واقعا ارزششو داره.بدون اغراق بگم قدرتش خیلی از 44 معمولی بیشتره و فکر میکنم با ساچمه سنگینتر بشه بالای 60 ژول هم ازش گرفت.منم عشق پوکوندن دارم و الان احساس داشتن یه خفیف بهم دست داده.البته دارم سعی میکنم کورنوگراف ردیف کنم که با ازمایش عملی و اعداد دقیق در خدمت دوستان باشم.شاید قنداقش زیبا نباشه اما از قبلی بهتره و به من که حس خوبی داده.امیدوارم منم باژولش یه حرکت بکنم مثل دادا اسماعیل
یکی از دوستان یه هاتسان ای تی 44 معمولی قنداق چوبی داره ولی ظاهرا دوربین که روش نصب میشه خیلی بالا میره و روی شونه و چشمشون تنظیم نمیشه.
شما برخوردی داشتین با این قضیه توی هاتسان؟
بله مهرشاد جان .
مدل های معمولی این مشکل رو دارن .یعنی دوربین که روشون می بندی دیگه جای گونه رو نمیتونی استفاده کنی اما فکر میکنم توی این محصول مشکل مرتفع شده.
یا علی
آقا میلاد سلام
من قبلا dominator داشتم الان ranger bt65rb گرفتم میخواستم بدونم این 2 تا قطعه که داخل جعبه هست چکار میکنه
1- ورق فولادی کوچیک به صورت هلالی است
2-لوله برنجی که رزوه داره و قطر 2 سانت و یک طرف پیچ آلن داره
ممنون
سلام.گزینه دوم برای خالی کردن باد کپسول هست .
گزینه اول رو نمیدونمKhansariha (214)
(2011-03-29 07:15 AM)mderakhshi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا میلاد سلام
من قبلا dominator داشتم الان ranger bt65rb گرفتم میخواستم بدونم این 2 تا قطعه که داخل جعبه هست چکار میکنه
1- ورق فولادی کوچیک به صورت هلالی است
2-لوله برنجی که رزوه داره و قطر 2 سانت و یک طرف پیچ آلن داره
ممنون
به نظر شما والتر دومینیتور بهتر بود یا این هاتسان جدید؟
از نظر کیفیت و کارکرد و دقت و قدرت.
دومینیتور با فشار 350 بار باید شارژ بشه تا قدرتش به اندازه مطلوب باشه و تو یزد و اصفهان نتونستم کپسول رو بیشتر 180 بار شارژ کنم وقتی دومینیتور رو خریدم تلمبه نداشت با یک مصیبتی 2 سال پیش از انگلیس سفارش دادم و رابط اونو ساختم ولی بیشتر از 200 بار شارژ نمیشه و از نظر دقت تو فاصله 20 متر دومینیتور یکم بهتره ولی هاتسان شارژ راحتری و امکانات بیشتری داره مثلا اگر دومینیتور 2 بار اشتباهی گلنگدن بزنی 2 تا ساچمه میره تو لول ولی هاتسان اینطور نیست . بند و 2پایه و تلمبه که روی خود تفنگه هم مزیت خوبیه و هر چقدر قدرت بره بالا دقت میاد پایین (البه تجربه من ) فقط خدا کنه هاتسان کیفیتش از نظر اینکه نشتی(عمر 3 سال استفاده) نداشته باشه مثل دومینیتور باشه .
من دومینیتور رو 1300 با تلمبه و خفه کن و دوربین 50 تومنی فروختم
من عاشق تفنگهای بادی هستم تفنگهایی که داشتم
1-آنشوتز 35 فنری
2-کراسمن تلمبه ای 4.5
3-گامو شادو 1000 5.5
4-کراسمن اتواتیک 12 تیر co2
5-کراسمن تک تیر کلتی co2
6-ایرمگنوم 850 co2
7-رنجر
8-ویشو 25 4.5 فنری
9-آمارکس فری 4.5 با لول اضافه 5.5
10-دومینیتور
11-BT65RB
با مجوز(گلوله و ساچمه)
1-خفیف 5 تیرکریکو آلمان
2-دو لول بغل چک
3- گلوله 5 تیر آلمان(عتیقه)
الان عاشق AR6 هستم
البته چیزی که من و بقیه میدونن کیفیت و طول لوله در دقت و برد خیلی تاثیر داره
من خودم والتر را داشتم و باید چند نکته عرض کنم.
یکی اینکه 350 بار نه و 300 بار حداکثر شارژ مخزنش هست و درجش تا 350 هست.
دوم اینکه 300 بار بودنش عیب نیست یعنی اینکار را کرده که از مدلهای 200بار شلیک بیشتری به شما بده و شما میتونی تا 200 پرش کنی و شلیک کمتر کنی
و سوم اینکه والتر رگولاتور 140 بار داره یعنی تا وقتی فشار بالای 140 بار هست قدرت کاملا ثابته و من اینو توی کرونوگرافی هم دیدم.
در مورد دو تیر رفتن توی لوله هم هاتسان جدید هم که اقا میلاد گرفتن این مشکلو داره ولی کلا گلنگدن والتر خیلی دلچسب کار نمیکنه.
و اخر اینکه خیلی عالی فروختین چون من والتر مثل دسته گلم را 650 فروختم و اگه تلمبه هم 350 باشه میشه 1 تومن و با صدا خفه کن و دوربین 1100
ممنون از تجهتون.
.
ولی برای من اتفاق افتاده و دو تا ساچمه به فاصله 4 سانت از هم دیگه به سیبل برخورد کرده فاصله تیر اندازی هم حدود 40 متر بود

این حالت زمانی اتفاق می افته که اسلحه رو مسلح کنی و بعد از مسلح شدن اون رو از حالت مسلح در بیاری و دوباره مسلح کنی در این صورت دو تا ساچمه میره تو لوله و البته شاید مشکل ساز بشه ولی برای من که یبار این اتفاق افتاد مشکلی پیش نیومد
و یا اینکه گلنگدن رو به عقب بکشی برای خشاب گذاری ولی به حدی نباشه که اسلحه مسلح بشه در این صورت بعد از رها کردن گلنگدن یه ساچمه تو لوله میره و وقتی بخوای مسلح کنی خشاب چرخیده و یه ساچمه دیگه تو لوله میره
بهتر به این موارد دقت کنیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع