انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بررسی تخصصی pcp جدیدهاتسان AT44-10RB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
درود دوستان... Khansariha (8)
ببخشید یه سوالی برام پیش اومده...
چرا اسم این تاپیک AT44-10RB هست؟!!!
باید BT65 باشه... یعنی تا به حال کسی به این فکر نیفتاده؟!!!
اون موقع نمایندگی bt65 رو به اسم AT44-10RB وارد میکرد برای اینکه هزینه گمرگی کمتری بپردازه.یعنی میخواست به گمرگ بگه که این at44 هستش.در حقیقت به کارخونه گفته بودن که بی تی رو به این اسم بزنه که گمرگ ایران متوجه قضیه شده بود و جریمشون کرده بود
(2014-04-15 11:39 AM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون موقع نمایندگی bt65 رو به اسم AT44-10RB وارد میکرد برای اینکه هزینه گمرگی کمتری بپردازه.یعنی میخواست به گمرگ بگه که این at44 هستش.در حقیقت به کارخونه گفته بودن که بی تی رو به این اسم بزنه که گمرگ ایران متوجه قضیه شده بود و جریمشون کرده بود

درست اما چرا بعد از این همه مدت اسم این تاپیک عوض نشده؟! اینجاش برام جالبه............. Khansariha (214)Khansariha (399)
دوستان این تفنگ هاتسان P2 که خیلی کوچیک و جمع و جور هست تا حالا کسی باهاش کرده؟
چجور تفنگیه؟
خوبه بده چجوریه؟
ممنون

اگه اسم و مدلشو اشتباه گفتم این لینک تفنگ تو سایت هاتسان هست:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قیمت روزش رو هم بگید ممنون میشم

Khansariha (8)
چون از ای تی 44 گرانتر هست اصلا ارزش خرید ندارد.
تجربیات خودم
قدرت: 25 ژول
تعداد شات مفید : 15 شات
حداکثر فاصله که روی دقتش میشود حساب کرد :40 متر
خوشدست و سبک و ارگونومی عالی
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
من بین خرید bsa buccaneer و at44 قنداق چوبی گیر کردم'ظاهرا دقت و قدرت دوتاشون یکی هست'با این حال bsa حدود ۹۰۰ هزار تومان گرونتره'حالا چرا'نمیدونم''
لطفا منو راهنمایی کنید'
قصد خرید pcp دارم'در حال حاضر گامو شادو دارم
(2014-11-08 10:25 PM)driller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
من بین خرید bsa buccaneer و at44 قنداق چوبی گیر کردم'ظاهرا دقت و قدرت دوتاشون یکی هست'با این حال bsa حدود ۹۰۰ هزار تومان گرونتره'حالا چرا'نمیدونم''
لطفا منو راهنمایی کنید'
قصد خرید pcp دارم'در حال حاضر گامو شادو دارم

دوست عزیز
این سوال بهتر بود در تاپیک مشاوره سلاح مطرح میشد در هر حال
قدرت و عملکرد این دو تفنگ توسط دوستان در یک حد مطرح شده , at44 تفنگ محبوب و مقرون بصرفه ای هست و تا مدتها هم هیچ رقیبی در این بازه قیمتی براش پیدا نمیشه و لی اکثر دوستانی که at44 داشتند و بعد buccaneer خریدند نسبت به کیفیت ساخت بمراتب بهتر اون اذعان داشتند و این مبلغ بیشتر برای کیفیت بهتر امری عادی هست
دوستان عزیز سلام
میخواستم ببینم هاتسان at44 long که تو کالیبر ۵,۵ ۵۱ ژول قدرت داره تو ایران موجود هست?و قیمتش حدودا چنده?
من امروز از مدریت اسلحه سوال کردم گفتن تفنگ پی سی پی فقط محدودیت ژول داره یعنی بیشتر از 40 ممنوع هست وارداتش و استفاده ازش فکر کنم واسه همینم قدرت تفنگ هاتسان کم کردن تا بتونن وارد کنن و به اسم
(2015-01-14 12:42 PM)rezaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز از مدریت اسلحه سوال کردم گفتن تفنگ پی سی پی فقط محدودیت ژول داره یعنی بیشتر از 40 ممنوع هست وارداتش و استفاده ازش فکر کنم واسه همینم قدرت تفنگ هاتسان کم کردن تا بتونن وارد کنن و به اسم

با سلام
دوست عزيز شما به مطلبي اشاره كردي كه من تا انجا كه ميدانم و اساتيد در سايت گفته اند كاليبر 4.5و5و5 مجاز است و در متن قانون ان به مقدار زول ان اشاره نشده
حال سوال اينجاست كه شما از كجا و از چه مقامي اين اطلاعات را كرفته ايد و در صورت صحت ان تكليف pcpها با زول بيشتر چه ميشود؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع