انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بررسی تخصصی pcp جدیدهاتسان AT44-10RB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(2011-09-20 03:12 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصاتشو تو خود سایت هاتسان زده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش توسایتها امار و ارقام دروغی زیاد مینویسن مهم تجربه شخصی از تفنگه که حرف داداش مسیح تو این مورد واسه ما سنده Khansariha (8)
رحمان جان و مهدی عزیز یک توضیح کوتاه میدم ولی باید اجازه بدین تا ریویو که دارم مینویسم از این اسلحه کامل بشه تا خدمتتون بگم

این اسلحه در حدود 50 ژول انرژی داره بسیار بسیار اسلحه با دقتی هستش به دلیل اینکه لول این اسلحه ساخت لوتار والتر المان هستش و در کل بگم اسلحه عالیه و قیمتش هم با قیمت جهانی تفاوت زیادی نداره درضمن اینروهم اضافه کنم دوستان اگه کسی قنداق چوپ این اسلحه رو پسند کرده یک مقداری صبر کنه که یکی از دوستان 3 قبضه دارن وارد میکنند و جنس چوب هم گردو هستش در کل بگم بسیار اسلحه خوبیه من از خریدم خیلی راضی هستم درضمن من قبلا" هم با این اسلحه کار کردم و خوبی این اسلحه برام اثبات شدس .
مسیح جان شرمنده ما یکم عجله میکنیم. اطلاع داری از لحاظ وزن قنداق چوبی و قنداق پلاستیکیش چقدر با هم تفاوت دارن؟
آقا اسم ما رو واسه یکی از اینا توی لیست بنویس Khansariha (48)
آقا میدونی چه مدلی هستند که دوستت آورده؟ RB یا SB
و آیا مگسک این اسلحه قابل جدا شدن هست یا نه؟
و آیا لول اسلحه کوتاه و بلند داره و این مدلی دوست شما میخواد بیاره کدوم هست؟
آیا مدل AT44WX-10 هم موجود هست؟ و یا میشه از دوستتون بخواید بیاره؟
ممنون مسیح جان اگه امکان داره برای این مدل هاتسان یک تاپیک جداگانه باز کن و با ریوو خودت اون تاپی رو شروع کن .. تا بحث در مورد اون مدل همونجا ادامه پیدا کنه بهتره داداش Khansariha (8)
آقا مسیح این 50 ژول با حدااکثر چه تعداد ساچمه و با چه گرینی هست ؟
آیا شما این رو پیشنهاد میکنین یا BT65 RB - SB ؟

تا چند متر میتونه مثلا خرگوش رو بندازه ؟
Khansariha (48)
منم یکیشو دارم.مفت گرونه 2 خشاب که بعهاش میزنی ضربش از نصف هم کمتر میشه.
یاد 56 دیانام بخیر.قدرشو ندونستم
Khansariha (367)
با درود

دوستان امروز برای قوی کردن bt65 هاتسان دو تا واشر در پشت پیچ والو قرار دادم که واقعا عالی شد روی 160 بار فشار خیلی راحت ورق 0.8 که مخصوص قالبهای کششه و به راحتی سوراخ نمیشه به اضافه ام دی اف 16 میلیمتری را سوراخ کرد و از هر دو رد شد. یک بار هم بدون واشر با قدرت معمولی تفنگ زدم که نتیجه این دو را در شکل میبینید . هر دوی شلیکها با ساچمه پرو مگنوم انجام شد . حیف که کرونوگراف ندارم ولی هر چی هست قدرتش وحشتناک شده دارم روش کار میکنم که باز قدرت رو ببرم بالا . در عکس مشاهده میکنید که در حالت معمولی با 60 ژول قدرت ساچمه نتونسته از ورق اهنی رد بشه . راستی میلاد جان شما چکار کردید یه خبری به من بدهKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید جان میتونی به این سئوالها جواب بدی ؟

وقتی کپسولش رو شارژ میکنی تا چند تیر با قدرت و دقت مناسب شلیک میکنی ؟
حداکثر هدفی که زدی تو چه فاصله ای بوده ؟ میخوام بدونم قدرت انداختن یک خرگوش رو در 60 متر داره ؟
دقتش چطور ه ؟ تو مسافتهای 50 الی 60 متر
شما با چی شارژش میکنی؟
چند وقته داری و آیا ازش راضی هستی ؟

یه چهار تا عکسی و یه اطلاعات اضافی اگر ممکنه بذار ما دورادور بررسی کنیم . تفنگم رو فروختم دربدر دنبال یه چیز مناسب میگردم
(2011-10-08 06:48 PM)sh-a نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امید جان میتونی به این سئوالها جواب بدی ؟

وقتی کپسولش رو شارژ میکنی تا چند تیر با قدرت و دقت مناسب شلیک میکنی ؟
حداکثر هدفی که زدی تو چه فاصله ای بوده ؟ میخوام بدونم قدرت انداختن یک خرگوش رو در 60 متر داره ؟
دقتش چطور ه ؟ تو مسافتهای 50 الی 60 متر
شما با چی شارژش میکنی؟
چند وقته داری و آیا ازش راضی هستی ؟

یه چهار تا عکسی و یه اطلاعات اضافی اگر ممکنه بذار ما دورادور بررسی کنیم . تفنگم رو فروختم دربدر دنبال یه چیز مناسب میگردم

با درود دوست عزیز
خدمت شما عرض کنم که با شارژ کامل 200 بار حدود 60 تا شلیک قوی داره البته من با یه تغییراتی نزدیک به 120 تا شلیک میکنم البته کمی ضعیف تر ولی زیاد به چشم نمیاد
شما با این تفنگ خیلی راحت میتونید که خرگوش رو تو70 متری بندازید شاید هم بیشتر ولی چون من امتحان نکردم نمیتونم ادعای مسافت بیشتر رو داشته باشم ولی من خودم کلاغ رو تو 60 متری میزنم داغون میکنه . دقتش عالیه به شرط اینکه از ساچمه مرغوب استفاده کنید . من با تلمبه شارژ میکنم و مشکلی ندارم . تقریبا 4 ماهه که این تفنگ رو دارم و خیلی راضیم . شما به راحتی میتونید این تفنگ رو قوی یا ضعیف بکنید بدون اینکه به سیستم خود تفنگ دست بزنید همون جوری در عکسهای پست قبلی ملاحضه میکنید با اضافه کردن یه واشر ساده قدرتش وحشتناک شده یکی از دوستان با این تفنگ شکار بزرگ زده نمیگم چی ولی برای من خیلی عجیب بود . باز اگه سوالی داشتید در پیغام خصوصی در خدمتمKhansariha (8)

(2011-09-20 04:51 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رحمان جان و مهدی عزیز یک توضیح کوتاه میدم ولی باید اجازه بدین تا ریویو که دارم مینویسم از این اسلحه کامل بشه تا خدمتتون بگم

این اسلحه در حدود 50 ژول انرژی داره بسیار بسیار اسلحه با دقتی هستش به دلیل اینکه لول این اسلحه ساخت لوتار والتر المان هستش و در کل بگم اسلحه عالیه و قیمتش هم با قیمت جهانی تفاوت زیادی نداره درضمن اینروهم اضافه کنم دوستان اگه کسی قنداق چوپ این اسلحه رو پسند کرده یک مقداری صبر کنه که یکی از دوستان 3 قبضه دارن وارد میکنند و جنس چوب هم گردو هستش در کل بگم بسیار اسلحه خوبیه من از خریدم خیلی راضی هستم درضمن من قبلا" هم با این اسلحه کار کردم و خوبی این اسلحه برام اثبات شدس .

آقا مشیح ما به شدت منتظر رویوی شما هستیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع