انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری اسلحه گلوله زنی با درج اطلاعات سلاح ؛؛دوربین؛؛فشنگ؛؛ارتفاع،،باد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2015-12-21 09:30 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-20 04:13 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان عزیزKhansariha (48)
احسنت حسین جان تیرا رو خوب کاشتی
بابا 230 متر کم فاصله ای نیست یه جوری میگین انگار 60 متری تیر انداختین
عمرن با برنو تو این فاصله بشه چنین گروپی گرفت
اگه میشه عکس بزارین من که تا نبینم باورم نمیشه برنو اینجوری بزنه
Khansariha (8)

سلام
برنو های ایرانی (پرشین ماوزر) به شرط سلامت لول و خان و استفاده از دوربین مناسب و مهمات مناسب چنان گروپهایی ارائه میکنند که انگشت به دهان میمانیم.

همانطور که قبلا هم عرض کردم دوستی دارم که با برنو بلند چنان معجزاتی میکند که نگو. آخرینش هم گروپ کمتر از 30 سانتی در 800 متری است.

خلاصه اگه تفنگ و پس نشینش خوب باشن همه چی حله!!!!

درود دوست عزیز ای کاش بتونین عکسشم بزارین با جزییات بیشتر
چون همونجوری که گفتم حداقل واسه من باورش سخته
حرف زیاد شنیدم و خیلیا ادعاهای زیادی میکنن ولی شنیدن کی بود مانند دیدن
تشکرKhansariha (8)
(2015-12-21 10:53 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-21 09:30 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-20 04:13 PM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان عزیزKhansariha (48)
احسنت حسین جان تیرا رو خوب کاشتی
بابا 230 متر کم فاصله ای نیست یه جوری میگین انگار 60 متری تیر انداختین
عمرن با برنو تو این فاصله بشه چنین گروپی گرفت
اگه میشه عکس بزارین من که تا نبینم باورم نمیشه برنو اینجوری بزنه
Khansariha (8)

سلام
برنو های ایرانی (پرشین ماوزر) به شرط سلامت لول و خان و استفاده از دوربین مناسب و مهمات مناسب چنان گروپهایی ارائه میکنند که انگشت به دهان میمانیم.

همانطور که قبلا هم عرض کردم دوستی دارم که با برنو بلند چنان معجزاتی میکند که نگو. آخرینش هم گروپ کمتر از 30 سانتی در 800 متری است.

خلاصه اگه تفنگ و پس نشینش خوب باشن همه چی حله!!!!

درود دوست عزیز ای کاش بتونین عکسشم بزارین با جزییات بیشتر
چون همونجوری که گفتم حداقل واسه من باورش سخته
حرف زیاد شنیدم و خیلیا ادعاهای زیادی میکنن ولی شنیدن کی بود مانند دیدن
تشکرKhansariha (8)

با سلام به دوستان و مشتاقان!

چشم به زودی اطلاعات دقیق را در اختیار دوستان خواهم گذاشت.
با سلام خدمت دوست عزیزم جناب پی ساز لطف کنید مارک دوربین و اینکه با چند میلدات محاسبه افت تیراندازی میکردن ، پی ساز عزیز سرعت کرنو شده مرمی اگه دارن و مشخصات مرمی خیلی مهمه اگر انتقال بدین؛؛،حداقل برای شخص من چون در تیرانداری با مورد مشابه اگر پیش بیاد میتونه کمک شایانی بکنه.

حسین حقیقی
درود دوستان عزیز

چرا هیشکی عکس نمیزاره!!!
عکس از گروپهای قدیمیتون هرچی هست بزارین چه بد چه خوب
مخصوصا گروپهای زیر 200 متر با دوربین اللخصوص گروپهای زیر 100 متر بدون دوربین
Khansariha (8)
(2015-12-23 02:07 AM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان عزیز

چرا هیشکی عکس نمیزاره!!!
عکس از گروپهای قدیمیتون هرچی هست بزارین چه بد چه خوب
مخصوصا گروپهای زیر 200 متر با دوربین اللخصوص گروپهای زیر 100 متر بدون دوربین
Khansariha (8)

سلام
عزیز من تا الان 135 تا فشنگ برای گروپ گیری تلف کردم و از همشون هم عکس دارم ...
در صفحه 5 همین تاپیک ارسال 50 یه عکس از گروپ 100 متر گذاشتم هیچ نقد و انتقاد و هیچ نظری راجع بهش داده نشده !!!! مگه هدف این تاپیک انتشار اطلاعات ، برگشت نظرات و در نتیجه افزایش توان علمی نیست ؟؟؟؟ به نظرت می ارزه دوباره گروپ بزارم ؟؟؟؟؟
وقتی گروپی که گذاشتم هیچ گونه اطلاعاتی به من و امثال من بر نمیگردونه چه لزومی داره گروپ بزارم ؟؟؟؟؟

ارادت
Khansariha (8)
سلام سعید جان به نظر بنده چون گروپ هاتون قبل از اصلاح اسلحه بود که راجع به اون قبلا مفصل با شما تبادل نظر شده نظری مجددی داده نشده و دیگر اینکه صاحب تصویر باید سوال طرح بکنه و فکر دیگران رو درگیر قضیه بکنه به صرف گذاشتن یک تصویر نیست البته عموما دارم میگم و منظورم شخص شما نیست،تیرانداز باید سعی کنه تمامی اطلاعات رو به تاپیک بده و در مواردی که اشکال داره بقیه رو دعوت به بحث و گفتگو کنه وقتی من عنوان تاپیک رو بار اول چالش مطرح کردم دلیلش همین بود که فضای رقابتی ایجاد بشه و اعضا سعی کنن گروپ به گروپ با انتقادات وپیشنهادات نسبت به مهارتهای خودشون و قابلیتهای کالیبر و اسلحه شون بهتر بشن.دوستان باید بیان سعی در بهبود رکورد هاشون بکنن روی اسلحه یا کالیبر خاصی تعصب نشون ندن یا اگر میدن با استدلال دیگران رو روشن کنن مثلا دوست عزیزمون اقای پی ساز من به شخصه منکر گروپ سی سانتی پرشین برنوی 800 متر دوست شما نیستم چون مردان بزرگ کارهای بزرگ میکنن،اما حداقل یک شرحی برای ماجرا بزارین تا تجارب این دوستتون بدرد ما هم بخوره .

حسین حقیقی

حسین حقیقی

مثلا یه گروپ مهام من گذاشتم هیچکی پیدا نشد بگه خوب زدی یا بد زدی؛یا تصویری بزاره بگه گروپ من با مهام به این شکل و اندازه است در صورتی که نظر و پیشنهاد هم از دوستان خواستم،

حسین حقیقی
سلام سعید جان شاید دلیل برنگشتن اطلاعات در مورد گروپی که گذاشتین این بود که سوالی در موردش مطرح نکردین که دوستان جواب بدن و گفته بودین که فشنگ های مهام باعث باز شدن گروپتون شده
سخت نگیرین شااید دوستان فکر کردن خودتون دلیلشو میدونید و سوالی در مورد گروپتون ندارین که بخان نظری بدن
شک نداشته باشین که هر عکسی که بزارین هم بقیه استفاده میکنن و هم اگر سوالی در موردش داشته باشین اساتید جواب خواهند داد و بیهوده نخواهد بود
ما منتظر عکسهای بعدی تون هستیم Khansariha (8)
سلام دوستان
طبق قولی که داده بودم مشخصات تییراندازی 800 متر را عرض میکنم

فشنگ دست پر با مرمی 200 گرین و سرعت 2600 فوت بر ثانیه
تیراندازی در فواصل از 600 تا 840 متر (950 یارد) انجام شده و سزعت باد در موارد مختلف به صورتهای 8 کیلومتر بر ساعت و از ساعت 5 10 کیلومتر و از ساعت 9 و .....

ارتفاع از سطح دریا 1950 متر

دوربین مئوپتا 4 به 16 و در خالت 840 متر 6 به 24 مئوپتا بوده. رتیکل از نوع میلدات. دوربین در 200 متر صفر شده بوده. تیراندازی با کلیک دادن انجام شده.

هدف در 700 متر کپسول گاز کولر ماشین بوده. دو تیر از یک سوراخ وارد شده بوده. (عکس را قرار میدم)

در موارد بعدی دیسک کشاوزری بوده که قطرش خدودا 40 یا 50 سانته. دلیل استفاده مشخص شدن صدای برخورد بوده. خال قرمز رنگ هم حدود 10 سانت قطر داره.

عکس از دیسک در 830 متر- دما 2 درجه. فشار هوا 809 اچ پی

[تصویر: 830.jpg]

فاصله 840 متر

[تصویر: 840.jpg]

[تصویر: 840-2.jpg]

تیراندازی در 700 متر به کپسول گاز کولر ماشین

[تصویر: 700-1.jpg]

[تصویر: 700-2.jpg]

[تصویر: 700-3.jpg]

فیلم 830 متر که پرواز مزمی در آن مشخص است را هم دارم و سعی میکنم قرار بدم. مرمی در ساعت 10 تصویر مشخص است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی زحمت کشیدید ممنونم بایت عکسها ومطالبی که گذاشتید باید احسنت گفت به اینگونه اساتید
فیلم برای بنده نمایش داده نمیشه لطفا از پیکو فایل ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)استفاده کنید واگه براتون مقدوره از شکل نوع ومارک مرمی که( 200 گرین )مرمی سنگینی هم هست وباروت و وپوکه همچنین برنو عکس بذارید ممنونم میشم اگه براتون مقدوره بهشون پیشنهاد بدید عضو انجمن بشن قطعا حضور چنین اساتیدی درانجمن مثمر ثمر خواهد بود تا افتخار اشنایی با ایشون نصیبمون بشه وبنده که کوچکترین عضو انجمنم همیشه حاضرم برای شاگردی اهالی انجمن
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
سلام مجدد

فیلم 830 متر که پرواز مزمی در آن مشخص است را هم دارم مجددا قرار دادم. مرمی در ساعت 10 تصویر مشخص است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع