انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری اسلحه گلوله زنی با درج اطلاعات سلاح ؛؛دوربین؛؛فشنگ؛؛ارتفاع،،باد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2016-04-03 01:33 AM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینتون مبارک باشه جدا از مهارت تیراندازیتون که خیلیه فشنگا هم خوب زدن و البته اسلحه ی سالمی هم خدارو شکر دارین اما در مورد دوربین لطفا قیمت رو بگین
جابجایی باد چقد تاثیر گذاشته پس خیلی شدید بوده
اسلحه خودتونه ؟بنظرم برنو وسط داشتین

سجاد جان شما لطف دارید این شاگردحقیر درمحضر اساتید انجمن داره درس پس میده
قیمت دوربین2200
بله این اسلحه خودمه برنو بلند 1317
(2016-04-03 01:52 AM)jonoobi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب احمدی عزیز خیلی مبارکه
الان یه اسلحه گلوله زنی دور برد دارین
گلوله زن بدون دوربین یعنی خفیف با صدا و لگد بسیار زیاد که در این صورت خفیف خیلی بهتره
کاش بجای دوشلیک حد اقل چهار شلیک میداشتین تا دقت اسلحتون ملموس تر بشه
ان شاالله یه گروپ 150 متری با حد اقل سه شلیک ما رو مهمون کنید تا دقت اسلحتون رو بهتر ببینیم و با اسلحه هایی که داشتیمو دیدیم بتونیم مقایسه کنیم

بعد از گروپ سی متریتون عکس ندارین؟؟؟؟؟
اگه از فواصل دیگه هم عکس داشتین بزارین ممنون میشیم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8):

ممنونم جنوبی جان
متاسفانه برای 250 مترفشنگ تموم کردم
واین عکس هم مربوط میشه به دستکاری طبلکها و تنظیم در 30 متر
چشم درفواصل 150 وبخصوص بالای 300 متر گروپ خواهم گذاشت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-04-03 05:42 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان عزیز ،گل کاشتید دست مریزاد، ظاهر سلاحتون با دوربین با صلابت تر و هیبتش بیشتر شده،مبارکتون باشه .

حسین حقیقی

ممنوم استاد حسین عزیز
دمتون گرم
جناب احمدی عزیز، بعد از شلیک اخر که زیر خال خورده ایا بازم به دوربین در برد و به جهت بالا کلیک دادین یا به همین تنظیم بسنده کردید؟

حسین حقیقی

اگر اینکارو نکردین به نظر من جا داره با تنظیم،، محل برخورد مرمی رو بالاتر بیارین تا به وسط هدف منطبق بشه یا به بالای خال برخورد داشته باشه که به تصور من بهتره تا وسط بخوره و در مسافتهای بالا میتونه انقد بالا زدن به کمکتون بیاد .

حسین حقیقی

بهر جهت سلاحتون یک سلاح بسیار سرحال و قبراقی هست و با توجه به اینکه برنوی بلند هست به گمانم بالستیکش باید بسیار شبیه 270باشه ،ای کاش این بعد مسافت نبود و میشد در کنار هم یک تست و مقایسه از این سلاح و270بعمل اورد.

حسین حقیقی
سلام
ممنونم استاد حسین عزیز
من بعد از اخرین شلیک در30 متری 1کلیک طبلک بالارو چرخوندم
جناب احمدی اگه ممکنه یه عکس از دوربینتون بگیرید که طبلکها معلوم باشه
[font=Arial]خسته نباشید اسمان عزیز .دوربین هم مبارک باشه بسلامتی استفاده کنید
آسمان جان پیشنهاد میکنم قبل از اینکه با تفنگتون به کوه و صحرا بزنید حتما تفنگو در فاصله بین 80 تا 130 متر تست کنید
به نظر میرسه تفنگتون تو این فاصله بالای بیست سانتیمتر سر کنه که اگه اینجوری باشه تو این فواصل تیرتون خطا خاهد رفت
تجربه ای که بنده از برنو با فشنگ عشایری دارم اینه که اگه 100 متر دوسه سانت بالای خال رو بزنه و صفر اولش در 25 متر باشه صفر دوم در 185 متری هست و در 250 متری حدودا 35 سانتیمتر پایین میزنه
حال که فرمودین صفر اول رو شما در 30 متر تنظیم کردین و صفر دوم شما حدود 250 متری شده به نظر میرسه این برنو در فواصل کوتاه بسیار سرکش باشه که باعث از دست رفتن شکار یا خطا رفتن تیر تو این فاصله ها بشه
البته جسارت بنده رو ببخشید فقط خاستم تیرتون خدایی نکرده به خطا نره
Khansariha (8)
(2016-04-03 02:49 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب احمدی اگه ممکنه یه عکس از دوربینتون بگیرید که طبلکها معلوم باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[۵۶.

جنوبی جان ممنونم بابت کمک وتوضیحاتتون بله شما درست میفرمایید
گروپ وتنظیم در 30 متری دیروز زوم روی8 بود اما امروز زووم رو بردم روی حداقل (4) وبا وجود باد شدید از راست به چب گروپ حدود 11 سانت از مرکز خال سر کرد
با مشورت استاد حقیقی سیبل رو بردم 100 متر و3 تا شلیک کردم با زوم 4 وبیشتر از 20 سانت سر کردواثابت با سیبل که یه برگه آ4 بود صورت نگرفت وبعلت وزش باد شدید از ادامه کار باز موندم( قطر خال قرمز 6 سانته )

سلام. ببخشید که بنده پاه برهنه پریدم تو گفتمان اساتید. ادم حال میکنه وقتی زحمات دوستان میبینه و کلی چیز یاد میگیره که این باید ممنون مدیران انجمن بود. لذت میبریمKhansariha (8)Khansariha (8)فقط ی عیب داره اونم Khansariha (226) ادم وسوسه میکنه برا خرید گلوله زنیKhansariha (219)Khansariha (48)دم کلیه اساتید ؛جناب حقیقی و احمدی و و و گرم و همیشه پاینده باشین و موفقKhansariha (8)
استاد کاربخش عزیز دمتون گرم بنده درمحضر اساتید دارم درس پس میدم
خوشحال میشم شماهم به جمع گلوله زن داران بپیوندید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
ممنون جناب احمدی .دوربین چنتا کلیک میخوره ؟اگه تعدادش زیاد باشه بهتر نیست که توی 100 متر صفرش کنید و با کلیک ها افت رو توی فواصل مختلف حساب کنید ؟
البته با این فشنگا فک نکم خیلی نظرم خوب باشه چون نمیشه از حداکثر برد سلاح استفاده کرد
یا حداقل توی 50 متر صفر کنید و بعدش توی هر 50 متر بعدی کلیک هارو محاسبه کنید
تا به یه الگوی مناسبش برسید که با این فشنگاهم جواب بده
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع