انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری اسلحه گلوله زنی با درج اطلاعات سلاح ؛؛دوربین؛؛فشنگ؛؛ارتفاع،،باد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
با سلام ضمن تشکر ازاظهار لطف دوستان کاربخش و رومین که بنده رو شرمنده محبت خودشون کردند ،در جواب جناب رومین باید عرض کنم که شلیک با دو پایه خود سلاح انجام شده و از پایه جهت فیکس کردن استفاده نشده،اما جناب رومین شما با ناگانت در چه فاصله ای شلیک و گروپ گیری کردین و نتیجه به چه شکل بوده؟

حسین حقیقی
جناب حقیقی ی دوربین زایس با زوم 6 داشتم که تو بیابون لنز داخل چشمی گم شد هر چی گشتیم هم پیدا نکردم ....من هیچ گروپ حرفه ای نگرفتم چون زمانی گروپ می گرفتم که برای تنظیم دوربین باشه نهایت فاصله 300 متر بود که بد نبود . پدر بنده به یک دلیل این سلاح رو نگاه داشته اول خاطره های شکار ودومی بودن فشنگ ارزان قیمت تو رنج 12 تا 15 .من ساکن بجنورد هستم شهری که بیشترین رکورد رو جناب اسکندر فیروز کسب کردند . شاید بودند شکارچیان همچون پدربزرگ ها ولی نیازی به ثبت ان نبوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاح زیبایی هست رومین جان و خوب و تمیز نگهداری شده ،این اقای اسکندر فیروز که میفرمایید دارای چه رکوردی با ناگانت هستند؟

حسین حقیقی
با قناصه از 800 متری دراز کش نیم تنه ی بالای بدن انسان رو که سربی هم بود هدف قرار دادیم هیچ کس نزد ولی 700 رو زدن حالا نمیدونم یا دوربین خوب هم محور نشده بود یا مهمات روسی خوب نبودیا تیراندازای خوبی نبودیم شایدم همش البته بحث چن سال پیشه
شایدم قناصه اینقدر هم دور زن نباشه که به 1000 برسه
اولا قناصه به زبون عربی یعنی تک تیرانداز و اسم اصلی این سلاح دراگانوفه.دوما 1300 برد موثرشه با دوربین.سوما شاید دوربین تنظیم نبوده که 800 مترو نمیزده!!!Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-03-23 06:57 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاح زیبایی هست رومین جان و خوب و تمیز نگهداری شده ،این اقای اسکندر فیروز که میفرمایید دارای چه رکوردی با ناگانت هستند؟

حسین حقیقی

اسکندر فیروز بنیانگذار سازمان حفاظت محیط زیست ایران بزرگ است .بالاترین گرند پری در دست ایشون .یعنی اخر عشق به طبیعت ایران .اولین ریاست این سازمان وپایه گذار
رومین جان مبارکه سلاح زیبایی دارید لطفا یه گروپ از فاصله 25 متری واگر مقدور بود یه گروپ هم از فاصله 100 متری مهمونمون کنید دمتون گرم
پیشاپیش متشکرم
(2016-03-23 07:22 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا قناصه به زبون عربی یعنی تک تیرانداز و اسم اصلی این سلاح دراگانوفه.دوما 1300 برد موثرشه با دوربین.سوما شاید دوربین تنظیم نبوده که 800 مترو نمیزده!!!Khansariha (8)Khansariha (8)

اولین بار اسم قناصه رو کردها در شهرهای مرزی کرد نشین و کرمانشاه روی سیمینوف گذاشتن بخاطر همین طبق اون چیزی که من خودم از نظامیا شنیدم و اون مستندی که از تلویزیون درباره قویترین سلاح گلوله زن نظامی ایران اسلامی دیدم که توش اسنایپر 12.7 هم برای اولین بار نشون دادن اسم قناصه رو اسم کردی سیمینوف معرفی کردن (احتمالا چون شناختی بهش نداشتن و قناصه هم از عراقی ها شنیدن بخاطر همین سیمینوف رو قناصه صدا کردن که در نهایت اون اسم روش موند و اون چیزی که عمدتا در دست نظامیا و نیروی ویژه پلیس هست سیمینوفه و دراگانوف در ظاهر طبق گفته اونا یکم با سیمینوف فرق داره دیگه دقیقشو نمیدونم.در مورد بردش هم کلا روی کاغذ 1300 متره و امکانش نیس مگر اینکه شاید در شرایط آزمایشگاهی توی یه مکان که غلظت هوا کم باشه و از مرمی با بالستیک عالی و باروت خوب و ... باشه و هیچ بادی هم نیاد.تازه کلا سیمینوفو ساخته بودن که در 1000 متری یه هدف یک متر در یک متر رو بزنه نه اینکه نقطه زن باشه در مورد تنظیم دوربین هم باید بگم که بایه بنده خدایی یه قناصه رو خواستیم با دروبینش هم محور کنیم که نتیجه مشورتمون این شد که قناصه به یه سنگ بزرگ که هم ارتفاع با هدف در فاصله تخمینی با دوربین سلاح در 100 متری بود بعد از نایلون پیچ کردن گچ گرفتیم و بعد از نزدیک 4 ساعت دوربینو هم محور کردیم با نزدیکه به 36 شلیک به علت زوم پایین سخت بود بعد از 2 ماه از اون بنده خدا پرسیدم که قناصه هه خوبه گفت آره ولی برای فاصله دور کاربرد نداره منطقی هم قضاوت کنی برای این کالیبر اگه تا 1300 متر بزنه پس 270 باید 2000 متر رو بزنه برد کلاش هم میگن 450 متره اما عملا در 400 متری هم توی همون برنامه که گفتم یه تک تیر انداز هرچی شلیک کرد به سیبل نخورد که هیچ نزدیک به یه متر هم به طرفین سیبل با فاصله زد که مجبور شدن ژ3 بیارن که اینبار تک تیرانداز یه بلوک سیمانی رو که ارتفاع 30 سانتی و عرض 20 سانت داشت و به شکل استوانه بود رو زد
عربها به تک تیراندازهای خودشون قناص میگفتن که عمدتا هم همین سلاح دراگانوف را حمل میکردن ،ایرانیها هم این سلاح رو بهمین خاطر قناصه میگن و معروف شده ،اما معنی کلمه اش همان چیزی هست که جناب میرلوحی گفتن ، اقا سجاد سیمینوف با قناصه کلا تفاوت داره نه یکم، کالیبر قناصه 7.62/54هست اما کالیبر سیمینوف 7.62/39هست و در واقع همون فشنگ کلاشینکف میخوره و اضافه کنم در اوایل سلاح تک تیرانداز نیروهای مسلح ما سمینوف بود اما الان دراگانوف یا همون قناصه است. ایا میدانی رمل و ماسه چیست ،میان ابروان رد قناصه چیست.

حسین حقیقی
اگر در سلاح قناصه یا دراگانوف از فشنگه ،،،دارای مرمی ضریب بالستیکی خوب و گرینهای نه چندان سنگین استفاده بشه براحتی و اطمینان کامل میتونه در هزار متری هدفو بزنه .

حسین حقیقی
با سلام :
رومین عزیز ، تا بحال اینطور از نزدیک از تفنگتون رونمایی نکرده بودید !!!!من هروقت این مدل تفنگ رو میبینم یاد تاپیک عکسهای ش.... در سالهای گذشته و اون گرازهایی که با این تفنگ زده بودید میوفتم !!!!!خخخخخخخخخخ
تفنگ شما مدل کارابینه (یه چیزی تو مایه برنو کوتاه ) ولی خصوصیات بالستیکی این کالیبر باعث شده از برنو کوتاه خوش تیر تر باشه انشالله اگر فرصت شد همونطور که جناب احمدی عزیز گفتند ، یه گروپ ما رو مهمون کنید . تا بحال گروپ از موسین ناگانت تو انجمن نداشتیم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
یه چیزی هم برای شما دوستان بگم :
فضای مجازی گاهی باعث میشه آدم مخاطبینش رو نشناسه ولی تا جایی که من این دوستمون رو (منظورم رومین عزیز هست )در این سالها شناختم ، باعث شده همیشه با احترام از ایشون یاد کنم . چرا ؟ بخاطر اینکه با سعی و تلاشی مضاعف بر مشکلاتی غلبه کرده اند که شاید خیلی از ماها با کمتر از اینها کلا جا بزنیم .................
بهتره نپرسیم چه مشکلاتی ، و بجاش سعی کنیم دوستانمان -اطرافیان - همکار و ...... را دوباره و با دقت بیشتر ببینیم و بشناسیم
رومین جان دوستت داریم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع