انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری اسلحه گلوله زنی با درج اطلاعات سلاح ؛؛دوربین؛؛فشنگ؛؛ارتفاع،،باد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
استاد حسین عزیز دم خودتون وپسر گرامیتون گرم بابت عیدی که بهمون دادید
1گروپتون در 1000متری چند سانت شده ؟
2 زوم دوربینتون روی چند بود برای 1000متر ؟
3 حداکثر زوم دوربینتون چنده ؟
خسته نباشید جناب حقیقی . فاصله برخورد دو وسه چند سانت هست؟ایکاش با سیلر بولت 150 هم تست کنید. البته ببخشید که ایشکل گفتم چون فشنگهای سنگین تر هم که ازیک مارک معتبر باشه خوبه که ببینیم چه نتیجه ای داره. البته فکر کنم فشنگ یکدست پر شده با مرمی اس اس تی نتیجه بهتر از فشنگ کارخانه ای داشته باشه راستی پودر روسی بود جناب حقیقی؟
سانت نگردم جناب مرتضی زاده اما فکر کنم سی و پنج تا چهل سانتی باشه،،بله پودر روسی بود.

حسین حقیقی

با سیلیر بولت چون شکل ایرودینامیک خوبی نداره هزار متر فکر نکنم جواب بده اما تا پانصد متر گروپ گرفتم عالیه ،بیشتر برای شکار خوبه تا لانگ رنج .

حسین حقیقی
ایول آقا دمت گرم خدا میدانه که چن وقته منتظره گروپ 1000 متری از دوستان بودم خدایی دمت گرم Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
چرا تنظیم دوربین بهم خورده بود؟شما رینگ پایه ها رو هم از دوربین جدا کرده بودین که تنظیم بهم خورده بود؟یا نه؟ مگه پایه ها وارن نیستنن خوب قابل جدا شدن هستن یک توضیح بدین لطفاچرا تنظیم دوربین بهم خورده
دوربین من رینگ نداره اقا سجاد ،چون برای تنظیف چربی و گرد وخاک زیر دوربین مجبور شدم کامل جدا کنم و دوباره ببندم از تنظیم خارج شده بود .

حسین حقیقی
ببخشید اسمان عزیز پست شما رو ندیده بودم،گروپ رو اندازه نزدم اما گمانم چهل و خورده ای سانت باشه، بالاترین زوم دوربین من شانزده است،و با همین زوم شلیک داشتم .

حسین حقیقی
خودمم تعجب کردم و با شک بحث رینگو پرسیدم به شکلش نمیخورد رینگ خور باشه فقط یکم توضیح بدید که چطوری به اسلحه متصله ؟لطفاKhansariha (8)
اگه یه عکس از اتصال دوربین سلاح بزارین ممنون میشم .ببخشید دیگهKhansariha (8)
زیر دوربین بصورت شیار دار یا همون پیکاتینی که دوستان میگن طراحی شده ،این شیارها با شیار پایه منطبق بر هم میشینن و بوسیله یک خار کنترل میشن سپس در جلو و عقب با پلیتهایی شبیه دهنه سیم چین که به پیچ و مهره مجهز هستند بدنه دوربین به بیس یا پایه متصل میشه .

حسین حقیقی
با سلام:
حسین جان دست مریزاد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حلالت باشه شیری که خوردی برادر گل کاشتی .
یک کیلومتر فاصله با 11 مایل سرعت باد (حالا از هر جهتی ) که میتونه بینهایت جریانات گردابی در مسیر ایجاد کنه ، تنظیم تنفس ، ضربان قلب ، ماشه کشی و ......... وده ها مورد دیگه که توسط شما کنترل شده و نتیجه اش شده گروپی در حدود 40-50 سانت در 1000 متری . فقط میتونم بگم باعث افتخاره کسی با این همه محدودیت امکانات ، بتونه به این مهارت برسه . ای کاش یه روزی قدر این کار ها دانسته بشه ........................
تبریک میگم من بهترین عیدی ممکن رو گرفتم . Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام، شما به بنده لطف دارین کامران خان ،وجود این انجمن که زمینه ارتباط من با دوستانی همچون شما و دیگران را مهیا کرد بسیار غنیمته ، حقیقتا در این یکسالی که عضو این انجمن شدم چیزهای زیادی اموختم که اگر امروز قراره بابت چیزی خوشحال باشم اون میتونه معاشرت با شما دوستان باشه.

حسین حقیقی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع