انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری اسلحه گلوله زنی با درج اطلاعات سلاح ؛؛دوربین؛؛فشنگ؛؛ارتفاع،،باد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
استاد کلت گرامی دمتون گرم
گل کاشتید گل
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
بسیاااااااار عالیKhansariha (8)
سلام جناب کلت

لطفا نوع مرمی هورنادی که استفاده کردید را بفرمایید.
ضمنا پیرو صحبت دوست ارجمند جناب حقیقی، هدف را به قدری کوچک کنید که به صورت یک نقطه در دوربین دیده شود. مسلما گروپ بهتری خواهید داشت
(2016-01-16 09:13 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب کلت

لطفا نوع مرمی هورنادی که استفاده کردید را بفرمایید.
ضمنا پیرو صحبت دوست ارجمند جناب حقیقی، هدف را به قدری کوچک کنید که به صورت یک نقطه در دوربین دیده شود. مسلما گروپ بهتری خواهید داشت

سلام دوست عزيز
نوع مرمي Hornady SST 170gn
تبریک میگم جناب کلت یه سوال باروت رو یکسان کردین یا میزانش هم تغییر دادین؟منظورم اینکه سعی کردین که به لحاظ سرعت به سرعت فشنگ استاندارد برسونیدش یا نه؟
این گروپی که شما گرفتین دو چیز رو مشخص میکنه یکی اینکه دقت نخجیر 3 خیلی خوبه که البته قبلا هم آقای حقیقی اثبات کرده بودن اما در کالیبر 270 که این یعنی کلا این سلاح در هر کالیبری که باشه دقتش خوبه و دیگه اینکه اگه 8 اینقد خوب توی 400 متر گروپ میده پس هم میشه توی فاصله ی دورتر گروپ خوبی گرفت و هم اینکه توقعات از کالیبر 270 خیلی خیلی بالاتر میره صرف نظر از مهارت تیراندازی که البته خیلی مهمه
(2016-01-16 12:39 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک میگم جناب کلت یه سوال باروت رو یکسان کردین یا میزانش هم تغییر دادین؟منظورم اینکه سعی کردین که به لحاظ سرعت به سرعت فشنگ استاندارد برسونیدش یا نه؟
این گروپی که شما گرفتین دو چیز رو مشخص میکنه یکی اینکه دقت نخجیر 3 خیلی خوبه که البته قبلا هم آقای حقیقی اثبات کرده بودن اما در کالیبر 270 که این یعنی کلا این سلاح در هر کالیبری که باشه دقتش خوبه و دیگه اینکه اگه 8 اینقد خوب توی 400 متر گروپ میده پس هم میشه توی فاصله ی دورتر گروپ خوبی گرفت و هم اینکه توقعات از کالیبر 270 خیلی خیلی بالاتر میره صرف نظر از مهارت تیراندازی که البته خیلی مهمه

سلام
تشكر دوست گرامي
باروت رو طي ٣ مرحله افزايش دادم و تست كردم. البته تست من از لحاظ سرعت نبود چون كرنوگراف ندارم و فقط از نظر دقت تست كردم كه با اين مقدار باروتي كه الان اضافه شده نتيجه خوبي گرفنم. دنبال كرنوگراف هستم البته اگر بتونم به قيمت مناسب پيدا كنم
در تست ديروز يك چيز براي من مشخص شد كه سرعت دهانه يا بيش از ٨٥٠ متره يا ضريب بالستيك مرمي عشايري يه چيزي حدود ٠.٤٣ هست البته هنوز از هيچ كدوم اطمينان ندارم تا زماني كه كرنوگراف تهيه كنم.
از تست ديروز فاكتور مهارت تيرانداز را خط بزنيد و فقط دقت اسلحه و فشنگ رو در نظر بگيريد. بنده تازه ٦ ماه گلوله زن دست گرفتم
اختیار دارین شکسته نفسی میفرمایید
مقدار باروت رو میشه بگید منظورم باروت اولیه و مقدار جدیدKhansariha (256)
(2016-01-16 02:11 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختیار دارین شکسته نفسی میفرمایید
مقدار باروت رو میشه بگید منظورم باروت اولیه و مقدار جدیدKhansariha (256)

اميدوارم كه از دست من ناراحت نشيد اما من مقدار باروت رو به اين دليل نميگم كه اين مقدار باروت دراسلحه من جواب داده و در هزار اسلحه ديگه هم جواب ميده اما ممكنه در اسلحه هزارويك جواب نده و بخاطر حرف من يه بلاي جاني سر يكي بياد و همين جا به تمام دوستان گلم اعلام ميكنم كه اضافه كردن باروت اونم با اين باروتي كه هيچ اطلاعاتي ازش نداريم كار خطرناكيه اگر ميخواهيد اضافه كنيد خوب حواستون جمع باشه و خوب قبلش فكر كنيد كه مسئوليت عواقبش رو بتونيد به گردن بگيريد.
اگر هم با اضافه كردن باروت به سفت باز شدن گلن و تخت شدن مرمي و افتادن حاله دور محل ضربه سوزن مواجه شديد سريعامقدار باروت رو كم كنيد و ديگه فشنگ با اين شارژ شليك نكنيد.
با سلام ،دو روزپیش برای تنظیم سلاح خودم با sst 130 ریلود شده رفتم تیراندازی نزدیکهای غروب بود دید خوبی نداشتم یکم باد هم بود نتونستم گروپ کمتر از سه سانت بگیرم دوباره امروز صبح توی هوای مطبوع و افتابی رفتم تا ببینم چیکارمیشه کرد با یک مقدار کم دستکاری طبلک ها گروپ صد مترم یکسانت شد دویست متر دوسانت و نیم و سیصد متر و بیست متر یک گروپ خطی قابل قبول داد سپس به ششصد متر رفتم و فقط یک شلیک داشتم به خال پانزده سانتی که دقیقا ده سانت زیر خال خورد اما نکته قابل توجه این بود که این باروتها رسوب دوده بسیار زیادی درلول ایجاد میکنه که بعد از سه شلیک چنانچه لول رو با بند تنظیف پاک نکنیم دقت به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا میکنه اما اگر لول تمیز بشه دقت قابل انتظار هست. .[تصویر: 34fa2049d3485fcd9707b737596021eb.jpg][تصویر: ba98e26ad626fcf7f6a530c005446dba.jpg]

حسین حقیقی

با سلام ،دو روزپیش برای تنظیم سلاح خودم با sst 130 ریلود شده رفتم تیراندازی نزدیکهای غروب بود دید خوبی نداشتم یکم باد هم بود نتونستم گروپ کمتر از سه سانت بگیرم دوباره امروز صبح توی هوای مطبوع و افتابی رفتم تا ببینم چیکارمیشه کرد با یک مقدار کم دستکاری طبلک ها گروپ صد مترم یکسانت شد دویست متر دوسانت و نیم و سیصد متر و بیست متر یک گروپ خطی قابل قبول داد سپس به ششصد متر رفتم و فقط یک شلیک داشتم به خال پانزده سانتی که دقیقا ده سانت زیر خال خورد اما نکته قابل توجه این بود که این باروتها رسوب دوده بسیار زیادی درلول ایجاد میکنه که بعد از سه شلیک چنانچه لول رو با بند تنظیف پاک نکنیم دقت به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا میکنه اما اگر لول تمیز بشه دقت قابل انتظار هست. .[تصویر: 34fa2049d3485fcd9707b737596021eb.jpg][تصویر: ba98e26ad626fcf7f6a530c005446dba.jpg]

حسین حقیقی
بسیار عالی استاد حقیقی
ولی رو کارتون کاش با خودکار مشخص میکردین کدوما تو چه فاصله ای زده شده
چون کارتون سوراخ سوراخه معلوم نیست چی به چیه
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع