انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: pcp های 2011 هاتسان(واقعا پیشرفت کرده)1250fps
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
این هم تصویر ماشه جدید هاتسان در پی سی پی هایشKhansariha (8)[تصویر: trigger3.jpg]
داداش داوید دستت درد نکنه خیلی خوب بود مطالبت.Khansariha (8)Khansariha (8)
البته لازم به ذکر میدانم تیون کردنی که جناب hornet در پستهای قبلی گفتند متفاوت میباشد. و قدرت سلاح به حداکثر میرسد و مستلزم وقت و کار روی سلاح میباشد. و از دوستانی که تجربه این کار را ندارن به سلاح دست نزنند. و از کسی مثل جنابhornet هستند راهنمایی بگیرند. که این سلاح را تیون کرده اندKhansariha (8)
جناب hornet تعداد شلیک در مدل اصلی با کپسول 200 بار تا تخلیه 80 گفته میشود بعد از این تغییر به چتد شلیک میرسد؟کلا مقدار مصرف هوا چند سی سی بیشتر از قبل شده؟
hornet عزیز
منظور من مقدار افت فشار هست یعنی در حالت معمولی وقتی در 10 شلیک 40 بار فشار از دست میدهیم در حالت تیون شده این مقدار به چه مقدار میرسه این رو بدست آوردید ؟ شاید نتونستم منظورم رو درست منتقل کنم و منظورم تناسب گیری بوده نه اینکه تا خالی شدن کپسول شلیک کنید در آخر هم عرض کردم مقدار مصرف هوا چقدر بیشتر شده چون اگر این مقدار مثلا به 120 برسه تفاوت بین هر شلیک زیاد نمیشه ؟ و اگر افت فشار زیاد باشه این تیون بیشتر مناسب شکار هست تا دور زنی چون اونوقت باید شلیک کمتری بکنیم که فشار از 160 پائین تر نیاد در غیر اینصورت پس از شارژ مجدد تا مدت زیادی دچار تپش قلب و فشار چشم میشویم Khansariha (8)
hornet عزیز
در کورنوگرافی که از bt 65 توسط مرحوم فرهاد انجام شده بود بهترین راندمان از 175 bar شروع میشد با توجه به ساچمه با گرین بالاتر این مطلب جبران میشه ؟ چون فرهاد با ts - 22 تست کرده بود
متشکرم
کاملا درسته دهانه خروجی در تراکم 200 الی 175 محدودیت خروج هوا رو ایجاد میکنه که همین امر در اصل موجب میشه مولکول های هوا بلحاض فشردگی جلوی خروج خودشان را بگیرند و اگر اشتباه نکنم و درست یادم باشه در یکی از فشار های زیر 100 راندمان مجددا برای مقطعی بالا میره
یه سوال داشتم
می شه با کم کردن هوای که پشت ساچمه می ره تعداد شلیک های یکسانو بیشتر کرد در پی سی پی قدرتشم مثلا از 40 ژول برسه به 35 ژول ولی تعداد شلیک های یکسان بیشتر بشه مثلا از 30 تا به چنتا شلیک یکسان می رسه؟
بله با کاری که من کردم این منظور برآورده شد و یک تاپیک هم ایجاد کردم اصل مطلب این بود که با قرار دادن یک واشر تفلون به قطر 2.5 mm بین محل مخزن و بدنه شیر بجای اینکه 4 mm باز بشه 1.5 mm باز میشد و تعداد شلیک توسط یکی از دوستان (shooter bt65rb ) تا خالی شدن کپسول به 200 عدد هم رسید
البته یه نکته رو اضافه بکنم که قدرت سلاح در این روش چندان تغیری نمیکنه ولی انصافا بدون هیچگونه دستکاری قطعات اصلی مصرف سوخت سلاح کم میشه خخخخخ.ومیتونیم شلیک بیشتری داشته باشیم.
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع