انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: pcp های 2011 هاتسان(واقعا پیشرفت کرده)1250fps
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام دوست عزيز ميشه لطفا عكسي از سايلنسرهاي فابريك كه ميگين بذارين. ماله منم صداش در حد خيلي ناجوره . موقع شكار به محض شليك از صداش فرار ميكنم.(آدم گوشش درد ميگيره) خخ . ميخواستم سايلنسر تهيه كنم حقيقتا ترسيدم . گفتم يه چيز به درد نخوري باشه چه فايده !

(2014-02-20 01:10 PM)babakpaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه دو هفته ای بود که بی تی 65 گرفته بودم( قبل از اون دو تا ساگ داشتم و یکسالی هم بود که بنجامین ترایل 1100 دارم ) تا امروز فرصت نشده بود تست کنم بی تی رو .امروز رفتم بیرون و تو محوطه آزاد گفتم ببینم چطوریه تو فاصله 50 متری دوربین رو تقریبا تنظیم کردم و 3 تا تیر زدم که هر سه به هدف خورد خوب برای من که تا حالا با بنجامین تو 40 متری هدف رو با دو سه تا قلق گیری میزدم خیلی کیف داشت فاصله رو اضافه کردم و تا 85 متر 90 یه بطری شیشه ای گذاشتم و مطما بودم عمرا تو این فاصله با اولین تیر بخوره بهش گفتم حداقل 3 تا 4 تا تیر برا قلق میخواد باورتون بشه یا نه اولین تیر رو که زدم بطری شیشه ای پودر شد خیلی حال داد کیف کردم جالبه که تو این 2 ساعته بنجامین هم همرام بود که تازه وقتی رسیدم منزل یاد اون افتادم انقدر محو شلیک بودم یادم رفت با تریل هم تیر بزنم . تا قبل از این خیلی شنیده بودم که هر کی با پی اس پی شلیک کنه بادی رو میزاره کنار بهم ثابت شد . تیرهام jsb 25g و باراکودا 21 بود .تو 50 متر با jsb و تو 90 متر با باراکودا 21 بطری رو زدم . اگه تیر بهتری رو بی تی جواب میده میشه لطف کنید بگید ؟ ممنون

سلام دوست عزيز ، باساچمه jsb٢٥g ، موقع جا زدن خشاب به مشكل بر نخوردين؟ ساچمه ها رو كاملا تا ته فشار داده بودين موقع بارگذاري ساچمها؟
سلام دوستان Khansariha (48)
دوستانی که بی تی 65 rb دارن، ضامن ماشه اتوماتیکه یا دستی؟
سلام دوست گلم به صورت دستی هستش
سلام ایا قیمتش همون 2600 هستش؟
(2014-05-14 12:06 PM)zoro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ایا قیمتش همون 2600 هستش؟
با چه لوله ای؟ والتر یا معمولی؟
معمولی
لطفا قیمت وقدرتشو بفرمایین.
ممنون
Bt اسلحه 70 ژول هستش.
قیمت لول لوتار چوبی 2900000 و قیمت لول لوتآر قنداق سنتتیک
2700000 ،اسلحه ها همراه دوربین، هاردکیس، ایراستیپر ،دوربین 3x12x44 میلدات دار وبند فروش میره.قمیتها مربوط به بازار اصفهان هستن.
(2011-08-13 10:34 AM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابتدا تفنگ را از قنداق خارج نمایید یک سوراخ جلوی جای پیچ قنداق روی سلاح است که با الن بزرگتر از پشت ارام شروع به چرخاندن با اچار الن نمایید تا سوراخ چکش از زیر تفنگ دیده شود .سپس الن کوچک را در ان قرار دهید تا قفل شود و نچرخد بعد با الن بزرگ پیچ الن را که پشت تفنگ میباشد بچرخانید فنر چکش با این الن بزرگ سفت و شل میشود.و قدرت تفنگ را کم یا زیاد میتوانید کنید همانند عکس[تصویر: Hammarfj_der.jpg]
این هم پی دی اف هاتسان برای علاقه مندان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان به نظرتون بی تی 65 هم با این روش میشه قوتر کرد
نقل قول :ابتدا تفنگ را از قنداق خارج نمایید یک سوراخ جلوی جای پیچ قنداق روی سلاح است که با الن بزرگتر از پشت ارام شروع به چرخاندن با اچار الن نمایید تا سوراخ چکش از زیر تفنگ دیده شود .سپس الن کوچک را در ان قرار دهید تا قفل شود و نچرخد بعد با الن بزرگ پیچ الن را که پشت تفنگ میباشد بچرخانید فنر چکش با این الن بزرگ سفت و شل میشود.و قدرت تفنگ را کم یا زیاد میتوانید کنید همانند عکس

من متوجه شدم وقتی پیچ رو باز می کنید تا فشار بیشتری روی فنر وارد کنه بعد از چند مدت پیچ دوباره به داخل می چرخه و قدرت کم می شه
اگر کورنو نداشته باشین با تغییر POI و کم شدن تدریجی قدرت مواجه می شین

تجربه شخصی خودم اینه که اگر زیاد اون پیچ رو دستکاری کنین هرز می شه برای من این طور شد مجبور شدم دور پیچ کمی تفلون ببندم تا محکم بشه
بخصوص وقتی از تفنگ استفاده می کنین به علت ضربه ای که چکش به سوزن می زنه فنر فشار بیشتری به پیچ وارد می کنه و هرزش می کنه
بهتره قدرت استاندارد کارخونه رو تغییر ندین بخصوص برای افزایش قدرت این کارو نکنین Khansariha (8)

------------------------------------------------
البته حتی اگر قدرت تفنگ رو تغییر ندین به مرور زمان امکان شل یا سفت شدن اون پیچ هست
(2015-02-23 06:24 PM)drivyyy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :ابتدا تفنگ را از قنداق خارج نمایید یک سوراخ جلوی جای پیچ قنداق روی سلاح است که با الن بزرگتر از پشت ارام شروع به چرخاندن با اچار الن نمایید تا سوراخ چکش از زیر تفنگ دیده شود .سپس الن کوچک را در ان قرار دهید تا قفل شود و نچرخد بعد با الن بزرگ پیچ الن را که پشت تفنگ میباشد بچرخانید فنر چکش با این الن بزرگ سفت و شل میشود.و قدرت تفنگ را کم یا زیاد میتوانید کنید همانند عکس

من متوجه شدم وقتی پیچ رو باز می کنید تا فشار بیشتری روی فنر وارد کنه بعد از چند مدت پیچ دوباره به داخل می چرخه و قدرت کم می شه
اگر کورنو نداشته باشین با تغییر POI و کم شدن تدریجی قدرت مواجه می شین

تجربه شخصی خودم اینه که اگر زیاد اون پیچ رو دستکاری کنین هرز می شه برای من این طور شد مجبور شدم دور پیچ کمی تفلون ببندم تا محکم بشه
بخصوص وقتی از تفنگ استفاده می کنین به علت ضربه ای که چکش به سوزن می زنه فنر فشار بیشتری به پیچ وارد می کنه و هرزش می کنه
بهتره قدرت استاندارد کارخونه رو تغییر ندین بخصوص برای افزایش قدرت این کارو نکنین Khansariha (8)

------------------------------------------------
البته حتی اگر قدرت تفنگ رو تغییر ندین به مرور زمان امکان شل یا سفت شدن اون پیچ هست

رزوه پیچ خیلی درشته و هرز نمیشه ولی شل و صفت میشه اگه بجای فنر ۷ سانتی یک فنر ۹/۵ سانتی بزارید و پیچ رو روی شل ترین حالت بزارید دیگه جابجا نمیشه و با هر بار شلیک ۵ بار کم میشه وبالای ۹۰ ژول قدرت با سامیانگ ۲۸ خواهید داشت، از ۱۵۰barهم نزارید پایین تر بیاد یعنی یک خشاب دهتایی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع