انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: pcp های 2011 هاتسان(واقعا پیشرفت کرده)1250fps
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
چند تا سئوال دیگه البته ببخشیدا چون میخوام بخرم و وسواس خاصی دارم که خوب باشه

آیا لگد هم داره مثل فنری ها مثلا مگنوم 350 ؟

شما از چه ساچمه ای استفاده میکنی ؟

آیا صدا خفه کن براش گذاشتی ؟ صدای خودش در چه حده مثل فنر ها هست ؟
سلام
شما کاملا مطمعن باش لگد نداره .من فعلا یه بسته تی اس 22 دارم از اون استفاده میکنم .نخیر فعلا صدا خفه کن نذاشتم .صداش از فنریا زیاد تره .در حد واندازه یه خفیف .در ضمن چون قول دادم میخوام یه کلیپ اموزشی ازش تهیه کنم خودم اموزش میدم .به احتمال زیاد روز یکشنبه .
پس منتظر کلیپ و عکسها هستیم

فقط خواهشا به مقوله گروپ گیری حداقل در 50 متر هم بپرداز چون تو فاصله کم که اکثر فنریها مشکلی ندارند.

عکس فراوان بذار .
سلام
چشم .عکس وکلیپ حتما میذارم .فقط دعا کنید این باد قطع بشه .در ضمن میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت بر همه دوستان گلم وخانواده های محترمشون تبریک میگم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
امروز روز موعود هست Khansariha (214)
با سلام
بالاخره کلیپو اماده کردم وبراتون میذارم نحوه عملکرد گلنگدن ونحوه خشاب گذاری هست .امیدوارم خوشتون بیاد البته زیاد نمیتونستم فارسی بحرفم .شرمنده باز فرمایشی بود در خدمتم .در ضمن یه گروپ گرفتم ولی حیف باد میوزید ولی در کل گروپ خوبی بود در 35 متر .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن نظرات خودتون بگین .چطور بود اولین بار بود جلوی دوربین ظاهر میشدم.منو تو این موقیعت قرار ندینا خجالتیم
آقا این قسمت خوب بود ولی خب بقیه چی ؟

کلیپ شلیک کردن
کلیپ یا عکس گروپ گیری
عکس گروپو تو قسمت تصاویر سلاح وگروپ گذاشتم وتوضیحم دادم
shooter2bt65 عزیز کلیپ خوبی بود انشاالله در فیلم خانم و آقای اسمیت ببینمت در نقش برد پیت Khansariha (48) در مورد خشابگذاری یک نکته از قلم افتاد که احتمالا در برابر دوربین از قلم افتاده و اونهم توجه به جهت خشاب که باید از طرفی باشه که برجستگی وسط خشاب بطرف قنداق باشه و بعد از اون هم چند دندونه بگردونید که کاملا سر جاش قرار بگیره Khansariha (8) بهر حال بسیار مفید بود

موفق و سربلند باشید
سلام به دوستان عزیزم
انشالاه اطلاعات تکمیلی رو خواهم گذاشت همراه با عکس و کلیپ.در هفته اینده
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع