انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: pcp های 2011 هاتسان(واقعا پیشرفت کرده)1250fps
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
به نظر من یکی از نقاط ضعف این سلاح خشاب کم عرض اون هست که 10 mm بیشتر جا نمیگیره بنابر این از گرین 28 بالاتر به مشکل میخوره و اون هم اینه که سر یا ته ساچمه جلوی چرخش خشاب رو میگیره که در بعضی مواقع نه راه پیش دارید و نه راه پس . من با ساچمه samyang با گرین 28 به این مشکل برخوردم و عامل اصلی oring نگه دارنده ساچمه هست که به موقعیت خاصی از ساچمه فشار میاره مطلب بعدی که چندین بار با اون برخوردم و هنوز دلیل اصلی اون رو پیدا نکردم اینه که وقتی خشاب گذاری میکنی اولین ساچمه به سختی داخل لوله میشه و باید فشار زیادی به گلنگدن بیاری در مورد تعداد ساچمه باقیمانده هم بی اطلاعی چون هیچ شاخصی وجود نداره یا باید روی یکی از دنده ها علامت گذاری کنی یا اینکه بدونی آخرین ساچمه ایکه توی خشاب میبینی و داخل نشده یعنی 3 تا دیگه با اونی که توی لوله هست مونده از اینها که بگذریم میرسیم به مگسک و شکاف درجه که پلاستیکیه .
دوستان همین مدل قنداق چوبیش هم وارد شده و به قیمت 1میلیون و سیصد هزار تومان داره بفروش میرسه
در مدل قنداق چوبی 2 مورد وجود داره
1 - عدم وجود ریل زیر قنداق جهت نصب دوپایه یا چراغ قوه
2 - گلنگدن کنار قرار داره که در جعبه و کیف متحمل فشاره و هم استهلاکش بخواطر ساییدن به بدنه بیشتر
دوستانیکه bt65rb دارن لطف میکنن بگن درمجموع ازش راضی هستن یا نه؟
از قدرت و دقتش.
میلاد جان نمایندگیش آورده؟
(2011-07-09 08:02 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانیکه bt65rb دارن لطف میکنن بگن درمجموع ازش راضی هستن یا نه؟
از قدرت و دقتش.
میلاد جان نمایندگیش آورده؟

سلام دوست عزیز
در مورد قدرتش شما شک نکنید واقعا زیاده نباید اغراق کرد .در مورد دقتشم که خوبه .فقط کمی سنگین هست .مخصوصا وقتی که دوربین بهش نصب میشه .در کل تفنگ خوبی هست .از معایب بندش قابل اعتماد نیست .دوپایه ای که همراشه اصلا مناسب نیست .بازم در خدمتیمKhansariha (8)
عذرخواهی از دوستان که اینجا پرسیدم .شاید جاش اینجا نبود.شوتر جان شما با گلنگدنش مشکلی نداری؟آخه شنیدم یک مقداری سفت هست و بد کار میکنه.لطفا راهنمایی کنید.
نه چه مشکلی مال من که ماشالاه بزنم به تخته خوب کار میکنه خیلی هم نرمه .ببینید فکر کنم نمیدونم چند درصد بگم خوبه .که ایراد از ساچمه هاست مثلا یکی راحت با فشار خیلی کم گلنگدن میره داخل لوله ویکی دیگه یکم باید هل بدی جلو تا ساچمه بره داخل لوله.ولی گلنگدنش نرمه برمرور زمان مثلا 50تا تیر بندازی نرمترم میشه البته من خودم یکم روغن میزنم بسار جزئی .وپس از هر بار تمرین وتیراندازی قشنگ تمیزش میکنم .
در ضمن میخوام یه کلیپ ازش تهیه کنم نحوه خشاب گذاری .کار با گلنگدن .نحوه نظافت .البته کمی طول میکشه چون از بدبختی هم دوربینمو دادم دست دوستم هنوز نیاورده.وهم از امروز فعلاتا اخر این ماه باید تو شرکت دو شیفت 12ساعته کار کنیم که یکم سخته .ولی سعی خودمو میکنم.بازم در خدمت دوستان گلم هستم
خیلی گرونه.
دوست عزیز shooter

خواهش میکنم راجب تفنگ هاتسان RB بیشتر توضیح بده خصوصا در مورد دقت
مثلا یه عکس گروپ تو فاصله نسبتا زیاد مثل 30 یا 40 متر
و اینکه تا حالا تا چه فاصله ای اهداف رو زدی ؟

بعد تا چند شلیک دقت تغییر نمیکنه مثلا در 50 متر بعد از چند شلیک ساچمه دقیق به هدف نمیزنه و پایینتر میزنه

و دیگه اینکه شما با تلمبه باد میکنی یا کپسول

و آخر اینکه آیا ساچمه باراکودا 21.5 گرین خوبه ؟
اگر نبود پرو مگنوم بزاریم خوب نمیزنه ؟
(2011-07-14 06:11 PM)sh-a نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز shooter

خواهش میکنم راجب تفنگ هاتسان RB بیشتر توضیح بده خصوصا در مورد دقت
مثلا یه عکس گروپ تو فاصله نسبتا زیاد مثل 30 یا 40 متر
و اینکه تا حالا تا چه فاصله ای اهداف رو زدی ؟

بعد تا چند شلیک دقت تغییر نمیکنه مثلا در 50 متر بعد از چند شلیک ساچمه دقیق به هدف نمیزنه و پایینتر میزنه

و دیگه اینکه شما با تلمبه باد میکنی یا کپسول

و آخر اینکه آیا ساچمه باراکودا 21.5 گرین خوبه ؟
اگر نبود پرو مگنوم بزاریم خوب نمیزنه ؟
سلام دوست عزیز حتما در فرصت مناسب از گروپی که خواهم گرفت عکس خواهم گذاشت .من خودم در فاصله100قدم یه بطری نوشابه رو چند بار زدم عکس هم گذاشتم.من با تلمبه کپسولو شارژ میکنم .در مورد ساچمه بارکودا چون از نظر بالستیک خوبه و وزن 21.5داره حتما یه گروپ خوبی میده .البته من امتحان نکردم ودوستانی که از این ساچمه استفاده کردن تجربه شون بیشتره .پرو مگنوم وزنش15.43هست و برای فواصل نزدیک خوب میزنه ولی برای 30الی35 به بالا نه پرت میزنه چون قدرت این سلاح زیاده .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع