انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
با سلام
برای وارداتش هم دارم یه فکرایی میکنم
اول باید حداقل یک نمونه بیاریم و خودمون تست کنیم و مراحل معرفی مستقیم رو انجام بدیم.از همه مهمتر راههای رسیدن سلاح به ایرانه که داریم روش کار میکنیم
اقا سعید زحمت کشیدید دستت درد نکنه
فقط فیلمهای سرهم کردن سلاح1و2و3 جواب نمیداد نمیدونم عیب از کجاست
اونا چون حجمش بالا بود نتونستم جایی آپلود کنم.با پیلتر شکن باید برین از youtube بگیرین
آقا وافعاً دستت درد نکنه، با فشردن دکمه سپاس نمیتونستم از این همه زحمتی که کشیدی تشکر کنم.
انشالله همیشه پیروز و موفق باشی
سعید جان متشکرم خیلی عالی بود دوستان توجه کنند اقا سعید چند روزی وقت گذاشتن برای جمع اوری این مطالب Khansariha (8)
سعید جان دست مریزاد .Khansariha (48)
کار جالب و بسیار مفیدی بود فقط خودت میدونی که یو تیوب را خیلی ها نمیتونن باز کنند اگر زحمت بکشی وفیلم آنرا جدا بزاری خیلی خوب میشه.
Khansariha (219)
بازهم تشکرKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
مشکلی نیست.فقط باید آپلود سنتری پیدا کنم که فایلهای بیش از 50 مگ رو قبول کنه
ضمنا فایل باز و بست اون دو مدل دیگه هم هست.
این فایلا به درد اونایی میخوره که دنبال ایده برا ساخت هستن
(2011-08-21 10:32 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید جان می تونی زیپ و بعد اسپلیتش کنی و تو چند پارت آپش کنی اون موقع داونلودش هم برای دوستان آسونتر میشه
(2011-08-21 10:40 AM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-21 10:32 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید جان می تونی زیپ و بعد اسپلیتش کنی و تو چند پارت آپش کنی اون موقع داونلودش هم برای دوستان آسونتر میشه
اول که خیلی عالی بود سعید جان دستت درد نکنه داداش Khansariha (8)
این دو تا سایت آپلودسنتر بیشتر از 20 مگ را میتونه آپ کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دارم اپلود میکنم به محض اماده شدن میذارم تو سایتKhansariha (8)اگه کسی هم زودتر ازمن اپ کرد بذاره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع