انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
قضيه اي که براي من سواله اينه که يک ساچمه سبک وزن زير 20 گرين با سرعتي در حد متوسط چجوري ميتونه به فواصل بالا دسترسي پيدا کنه تو 200 متري فکر کنم ديگه هدف تو دوربينهاي معمول بازار ما ديده نشه و بايد مثل خمپاره انداز شليک کرد مگر اينکه از يک ارتفاع بالاتر به سمت ارتفاع پايينتر تير بيندازيم که در اين حالت نيمي از کمانه صاف و دقت بهتر ميشود.
اين مطلب بر همه ما ثابت شده که هر چه سرعت تير بالا تر ميرود دقت پايين مي ايد مگر اينکه با اختلاف حداقل 200 متر تير بالاتر از سرعت صوت شليک شود.
به نظر ميرسه مهندسي خوب ادگان طراحي رگولاتور و والو خروج هوا که نوعي شاتر والو است و بخاطر پهناي سمت قسمت ضربه خور هنگام بازشدن و بالا رفتن فشار هوا در اين محفظه باعث سريع بسته شدن والو ميگردد تا لوله ولتر ابکاري شده و طراحي خوب سر لوله و سايلنسر همگي به همراه سرعت پايين ساچمه همگي دست به دست هم داده اند که اين تفنگ در 100 تا 120 متر بدون رقيب يا حداقل کم رقيب باشد اما 150 و 200 متر فاصله هايي هستند که وزن و سرعت تير بالاتري نياز دارند.
و البته کليپ بادکنکها را من ديده ام ولي نمي دونم اين کار چجوري انجام ميشه و سر لوله را کجا ميگيرند تا تير به هدف برسه.
اما خوب به هر حال انقدر تلرانس سرعت تير در اين اسلحه کم است (فکر نکنم تفنگهاي باروتي هم اينقدر ثبات داشته باشند) که به توان با سعي و خطا اين کارها را انجام داد.
با سلام خدمت دوستان: مدتی که میخوام یه پی سی پی بخرم .منتظر ورود ادگان ماتادور بودم تا حالا که فعلا خبری نیست از اسلحه نازنین.خواستم ببینم کسی از ورود این اسلحه به بازار ایران خبری نداره؟
دوست عزیز رایزنیهای لازم برای ورود این اسلحه انجام شد.
مشکل اصلی قیمت بالای این سلاحه که کمی دل ادم رو میزنه.
1200 یورو که به حساب ما در میاد 2400 کمی برای سلاح بادی گرونه.این تازه قیمت زمان تحویل هست.هزینه حمل و سود وارد کننده رو هم در نظر بگیرید
اما هیچکدوم اینا از ارزشهای این سلاح کم نمیکنه.
درود و عرض تبریک سال نو
من هر وقت سایت رو میبینم یه سری به این تاپیک میزنم ، کماکان منتظر ورود این کوچولوی محبوب هستیم ،ان شائ الله تو سال 91 میسر بشه ، من از الان بگم R3 میخوام ، از اون 25 قبضه ای که آقای ادوراد سفارشی ساخته !!
مانی جان شدیدا قیمتها بالاست.شاید صرفه نداشته باشه و با اون پول سلاح بهتری بشه تهیه کرد.اما باز بررسی میکنیم
سلام خدمت عاشقان ادگان.........این سلاح واقعان محشره(همه جوره)منم عاشق این سلاح شدم
>چاره چیه باید یکی از کلیه ها رو به فروش بذاریم مشتری داشتین یه ندا هم به مابدین.خخخخخخخج
یه کلیپ شکار کفتر ازاین سلاح باحال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم هم از بادکنکهای 250متری ...شرمنده هرکاری کردم حجمش پاینتر از این نشد20مگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واینم شلیک 127یاردی

حالا خوب وبدش به بزرگی و متوسط وکوچیکی خودتون ببخشید
دوستان مثل اینکه داره پای این اسلحه به اصفهان باز میشه و 3قبضه بزودی وارد میشه.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
نوکرتم ما رو شاد کردی بی خبرمون نذارKhansariha (48)Khansariha (219)
سلام.
گمرک بودم واسه ترخیص یک سری کالا یه بخشنامه زیر دست یکیشون بود که بعضی از اقلام رو ممنوعه تا اطلاع ثانوی اعلام کرده بود.متاسفانه به دستور وزارت دفاع ورود هرگونه PCP با هر قدرتی به کشور ممنوع شده.سئوال پرسیدم گفتن علتش قدرت زیادشه .اینا با این کارشون هم بازارو ملتهب مبکنن و هم بازار قاچاقو رونق میدن.Khansariha (226)
یعنی پی سی پی ممنوع شد؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع