انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
با سلام
یواش یواش سروکله اینجور سلتحها هم به بازار ما باز میشه.
البته بگم از مراجع قانونی به همین آسونیا نمیشه محصولات آمریکا و انگلیس رو وارد کرد.
با این چیزایی که دیدیم و تحقیقاتی که تا به حال عمل آمده فقط ادگان ماتادور دیگه رو دستش نیست واقعا بینظیره
ادگان ما تا دور
دوستان از روي عکسهاي صفحه هفت که اقاي سعيد اريا زحمت کشيدند گذاشتند کسي ميتونه طرز کار رگولاتورش را متوجه بشه
رفقا پيش بيني خود من اينکه در محفظه اخري رگولاتور فشار حدود 120 بار از مخزن اصلي توليد مي کنه و با باز شدن والو فشار رگوله مثلا 120 پشت ساچمه ميره و بنابر اين ميشه به اون پايداري در شليک رسيد.
در مورد دقتش به نظر من بايد روي تعداد چرخش گام و سرعت ساچمه زوم کنيم که متاسفانه اطلاعات گام را براي اوانيکسها هم در اختيار نداريم .
من برام سوال شده چجوري يک اسلحه 40 ژولي ميتونه ساچمه اش را به فواصل 200 متري پرتاب کنه با يد يک کمان حسابي را طي کنه
دوستان من بالای 30 تا کلیپ از این سلاح دارم و حتی با چند نفر در ایلات متحده امریکا وآقای تد هلداوور مکاتبه دارن همگی اذعان داشتن که ادگان 45 ژول انرژی با جی اس بی اگزکت 18.1 گرینی میده نه 40 ژول.
دوست عزيز 40 ژول نه و حالا 45 ژول
فرقش چيه منظور من اينه که سرعت 260تا 290 و ساچمه هاي زير 20 گرين چجوري 200 متر فاصله رو طي ميکنند
واضح تر اينکه بايد 1.5 تا دومتر بالاي هدف رو بگيري تا تواون فاصله به هدف بخوره
اولا با وجود کوچکترین باد زدن 200 متری با این اسلحه درصد موفقیتش 10 درصد هم نیست
دوما توی فیلم و غیره هیچ چیزی اعتبار نداره چون طرف ممکنه 100 تا تیر بندازه و 5 تایی که خورده پشت سر هم نشون بده
سوما زدن هدف در این فواصل کار تفنگ بادی نیست و حتی خطای خود ساچمه در این فاصله بیش از 20 سانت میتونه باشه.
سوماتراشم به اون قدرت با کلی خطا میزنه 200 متریو.....من آخرین فاصله که خودم دیدم ادگان شکار زده 130 یاردی بوده یعنی حدود 118 متر....با دوربین سایدواندر تاکتیکال...حدود 6 میل دات بالاتر اما چیزی که واسم جالب بود ثبات ساچمه بود که یه میل این ور اون ور نشد که تنها به خاطر ساچمه و کیفیتش نمیتونه باشه....کلیپشا میذارم واستون.
سلام
دوستان اینکه ایا توی کلیپای پخش شده از ماتادور دست برده شده یا نه معلوم نیست اما من کلیپ ازش دیدم که با رنج فایدر توی فاصله 270 متری بادکنک میزنه نه یکی نه دوتا 10 بادکنک و در مجموع به وضوح پیداست که 4 شلیک خطا داره اخره کلیپم دوربین به عقب بر میگرده و فاصله همون حدود 270 متر بنظر میرسه
در کل اینکه ماتادور در نوع و کلاس خودش یکی از بهترین های دنیاست شک نکنید. کلیپ های پخش شده از این سلاح خودش همه چیز رو ثابت میکنه البته به قول دوستان ساچمه عالی و دوربین مناسب و از همه مهمتر تیرنداز حرفه ای بی تاثیر نبوده
برای یک کار حرفه ای باید ابزار حرفه ای داشت شاید علت اینکه پزیرفتن این دقت برای ما ایرانی ها یکم سخته اینه که وسایل و لوازم حرفه ای در کشورمون نیست
همونتور که شاید اگه یکسال پیش یکی از خود ما یه گروپ در حد یکی دو سانت در 50 متری توی همین سایت میزاشت همه بهش تهمت میزدیم اما امروز به لطف ساچمه خوب و تفنگهای خوب موجود و هنر دوستان گل در همین سایت کم نیستن کسانی که گروپهایی به مراطب بهتر از سایتهای خارجی میگیرن
با این تفاسیر هنوزم میشه به دقت بالای ماتادور شک نکرد
ببخشید سرتون رو درد اواردم
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع