انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاحی بی نظیر بنام Edgun Matador
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
داداش بستگی به شرکتش داره!
تا اونجایی که من میدونم توی ساک ها با دو لایه ابر پر میشه.
لایه زیرین که نسبتا سفته و لایه بالایی که معمولا قالب سلاحه نرم تر هستش.Khansariha (8)
داداش جاوید گل
فکر نکنم مشکلی داشته باشه چشم الان یکی رو دانلود میکنم خبر میدم با کام پلی باز میکنه ها.
جاوید خان مشکلی نداره من با کام پلیر باز کردم
(2011-08-27 05:52 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shooter2Bt65 عزيز چك كردي؟Khansariha (8)

بله داداش مشکلی نداره
با سلام
عجب ماجرایی شده این کلیپ.نمیدونم چرا نمیشه مثل بچه ادم تو این اینترنت بی صاحب 4 تا فایل درست و حسابی رو به اشتراک گذاشت.اما تا دلت بخواد اراجیف درجا اپلود میشه!!!!
جاوید جان سنگینتری مثل من بری خیلترشکن تهیه کنی و از منبعش دانلود کنی.
ممنون سعید جان
دانلودش که مشکل نداره هر سه فایل دانلود شد یکی حدود55 دوتای دیگه حدود 44 مگ اما مشکل اینجاست که این سه تا فایل ظاهرا باید بهم اتچ بشن تا بشه اونا رو دید مثلا اگه فایل زیپ یا رر یا ام کا وی بود شاید میشد بهم چسبوندشون اما فایل اف ال وی رو واقعا نمیدونم چیکار کنم!!با خیلپر شکن هم رفتم به آدرس اما نتونستم بفهمم کجا باید دنبال ویدیو گشت
من پستهای قبلیمو حذف میکنم شلوغ شده
جاوید جان اگر از فایرفاکس استفاده میکنی تو قسمت add ons سرچ کن و you tube downloader رو نصب کن.بعد با خیلترشکن میری تو سایت youtube.اونجا عبارت زیر رو سرچ کن.
edgun matador asemble
صفحه هر کدوم که باز شد یه ایکونی بالای صفحه داری برای همون add onsنصب شده است که روش کلیک کنی فرمتهای مختلف فیلم رو برای دانلود انتخاب میکنی که کیفیتهای مختلفی هم داره.بعد یکسره دانلود میشه.
اما راحتترین راه استفاده از jet audio یا keylit codec برای باز کردن فایلهاست.اگر دانلود کردی مشکل فقط با بازکردنش داری
ممنون سعيد جان
من از برنامه سوتنيك استفاده ميكردم كه فايلهاي اف ال وي رو دانلود ميكرد كليپهاي سايت پيراميد رو هم به همين روش دانلود كردم اما با فاير فاكس6 مچ نيستKhansariha (226)
فايلها رو ببينم اگه پاك نكرده باشم با جت اوديو تست كنم
با درود فراوان وتشکر علی الخصوص از اقا سعید عزیز.
واقعا سلاح بی نظیری هستش . اگه خشابی میشد که واقعا دیگه رو دستش نمیاد .اگه زیر سنگ هم باشه یکیشو می گیرم .
اقا سعید اطلاعی دارید که ایا ترکیه هم گیر میاد یا نه ؟
با سلام
ممنون از لطفتون
خدمت همه دوستان عزیز عرض شود که زیاد برای در دست گرفتن این سلاح عجله نکنید.قرار بر این است که یک نمونه از هر مدل از مبادی قانونی وارد بشه و در ابتدا تستهای مختلفی اعم از کیفی و کمی که در پست معرفی جامع از سایتهای دیگه نقل شده بود رو خودمون هم انجام بدیم و به یک ارزیابی صحیح،دقیق و همه جانبه از این سلاح دست پیدا کنیم.موازنه قیمت و ارزندگی سلاح و قابلیت رقابت در بازار هم از مهمترین پارامترهایی هست که در این زمینه مورد توجه هست
تازه بعد از این کار ما میتونیم استفاده بومی از این سلاح رو تایید کنیم.این روال کار ورود یک محصول جدید به یک بازار جدیده.بنابراین هیجان زده نباشید.
هم اکنون در حال رایزنی برای مهیا کردن مقدمات ورود نمونه ها هستیم و مطمئن باشین اطلاعرسانی دقیق خواهد شد.
من و دادا اسماعیل جلوتر از همه برا این سلاح زنبیل گذاشتیم.اما خوب بعد از چک کردن پارامترهایی که گفتم میتونیم بهترین تصمیم رو بگیرم.
ماشاالله انگار خیلی از دوستان دستشون به اونور آب میرسه.آقا دست ما رو هم بگیرین.گناه داریما!!!
راستش من تا جایی که با مدیرعامل شرکت مکاتبه داشتم، تنها با آمریکا و برخی کشورهای اروپایی مبادله داشتن و اون هم بخاطر بعد مسافت بسیار با مشکل همراه بوده بطوریکه به قول ایشون مهمترین مانع برای ارسال به کشورهای دیگه Delivery Problemهست که باید از جانب ما راهکار عملی ارائه بشه و در حال همین رایزنیها هستیم
جالبه ولي خوب اصالت تفنگ بايد حفظ بشه نه بچه ها
مثلا قناصه چه ابهت و اصلتي داره حالا اگه بخوان يه همچين سبكي بش بدن Khansariha (367)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع