انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس سلاح های اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
بسم الله الرحمن الرحیم

با اجازه ی مدیران عزیز این تاپیک رو ایجاد میکنم و امیدوارم مفید باشه و دوستان همت کنن و عکس تفنگ های مربوط به خودشون رو اینجا به اشتراک بزارن تا همه استفاده کنن

امروز که دیدم آقا صادق و علی آقا عکس تفنگ های خودشون رو تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گذاشتن به ذهنم رسید که چقدر خوب میشه که هر کسی عکس تفنگی رو که خودش داره اینجا به اشتراک بزاره تا یه جور تفکیک به وجود بیاد
دلیل دیگه هم اینه که عکس های اینترنتی خیلی جذاب هستن ولی متاسفانه تو این عکس ها به خاطر روتوشی که عکس ها شدن دقیقا نمیشه به کیفیت سلاح پی برد که اگر هر شخص عکس سلاحشو بزاره میتونه اصل کیفیت ظاهری سلاح دیده شه
امیدوارم تاپیک مورد پسندی شه

اول از همه خودم شروع میکنم
یکی از اینها برا خودمه و دیگری برا دوست و همسایه ام

[تصویر: 14102661761.jpg]
اون دولول بغل و پنج تير (هفت تير سياه) براي دوستان و الباقي براي اين حقير هستند:
[تصویر: 09_14141027356644431.jpg]
[تصویر: 17012014719.jpg]

اینم اسلحه های بادی منKhansariha (256)
دوتا از کارای دست ساز خودمKhansariha (8)
شرمنده اگه ابعاد یکی از عکسا بزرگهKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. این هم شادوی عزیزم
درودKhansariha (8)

این عکس رو به تقلید از یک سایت خارجی و برای مقایسه با این اسلحه گرفتم

شاهین آکار

عکس اسلحه هام .گامو شادو هزار وتکلول آرش
کدومش مال شماست؟
همشون جناب guilanshekar ،روهم به نام خودمه نخجیر 1 و 2 به نام اعضای خوانواده گرفتم
من اعتقاد دارم یه شکارچی باید برا هر منطقه یا شکارگاهی اسلحه اونو داشته باشد
که خوب میبینم شما با توجه به شرایط داشتن سلاح در ایران خوب خودتو ادابت کردی
فقط یه بدی داره
داری میری شکارگاه الزاما باید همراه داشته باشی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع