انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس سلاح های اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
با سلام. نه متأسفانه اولین سلاحم خیلی زود از دستم رفت. این 48 هم چند سال قبل از یکی از دوستان اهل طبیعت گرفتم.ناقابله برادر. با هزینه ای که الان تفنگ چینی هم نمیشه خرید. دوربینش از خودش عطیقه تره. سالهاست که روی انواع فنری نصب بوده و مشکلی پیدا نکرده. البته در اصل دوربین سلاحهای ریم فایر بوده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
واقعا عالیه ؛ انشاءالله ماشه اش برات 100 چکیده بشه ، راستش از دوبینش خیلی خوشم اومد مثل دوربین دراگانوف شده.
این دوربین اینجور که میبینم اصل ژاپنه بر خلاف بوشنل های جدید که چینی شدن.
این سلاح و این دوربین رو هیچ وقت نفروش که بد جور ضرر میکنی.
موفق و سلامت باشید.
سلام دوستان.
اینم عکس تفنگ های من.

رنجر 125 کالیبر 5.5 که سال 95 خریدم و حدود دو سه بسته تیر فکر نکنم بیشتر استفاده کرده باشم.
شادو 1000 گپ فلزی کالیبر 4.5 سال ساخت 2005 که ماشش به مشکل خورده و هی میخوام برم درستش کنم ولی وقت نمیکنم.فکر میکنم 12 یا 13 سال باشه که داشته باشمش.کلی خاطره باهاش دارم.وقتی اون دو تفنگ دیگه رو دستت بگیری و بعدش شادو رو دست بگیری اونوقت از سبک بودنش تعجب میکنی.
اخری هم که کرال مگا هست که دیگه تاریخچشو از لحضه خرید تا الان برای همه دوستان انجمن بازگو کردم.Khansariha (226)
اینم از نمایی دیگر
سلام fkh جان.
سیستم ماشه شادو و کرال یکیه میتونید از اون استفاده کنید.
راستی fkh جان به نظر میاد این ۱۲۵ تون قنداقش شکسته و بعد ترمیم شده درسته ؟
من فقط میدونم ۴تا pcp و۷تافنری خوب رو فروختمKhansariha (290)
الان فقط یه رنجر ۱۲۵۰ و ۱۱۰۰ و یه pcp nova tactical و یه والترتریوس فنری دارمKhansariha (367)
میثم جان هنوز وضعیتت از ما بهتره. خدا زیادش کنه انشالله.
از رنجر ۱۲۵۰ خیری نم دیدید یا نه ؟ اخه ۴۰ ژول قدرتشه ؛ دقتش چطوره ؟
(2021-12-27 08:36 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی fkh جان به نظر میاد این ۱۲۵ تون قنداقش شکسته و بعد ترمیم شده درسته ؟

سلام دوستم.Khansariha (8)
اره قنداق ترک کرده بود که با راهنمایی اعضای همین انجمن بردمش فایبرگلاس کار خودرو و برام از پشت و رو طوری فلزی زد و پرس کرد و ترمیم شد.خدارشکر تا الان مشکلی براش پیش نیامده.
(2021-12-27 10:03 AM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میثم جان هنوز وضعیتت از ما بهتره. خدا زیادش کنه انشالله.
از رنجر ۱۲۵۰ خیری نم دیدید یا نه ؟ اخه ۴۰ ژول قدرتشه ؛ دقتش چطوره ؟
تفنگهای رنجر. و حتما باید تیون کرد اونوقت از دقتش متعجب میشی.
مثلاً گریس پایه مس به دور واشر و پیستون بزنید و گریس پایه کربن یا گرافیت به فنر آغشته کنید و واشر پیستون رو هم با جنس پلی اورتان تعویض کنی.
کاری که من بر سر رنجر۱۳۵ انجام دادم و دقت وقدرت رویایی شده بود و ۸۰درصد از لگد کاهش پیدا می‌کنه.
انتهای پیستون رو هم یه تا سوراخ ایجاد کنی و پلی آمید در سوراخ‌ها قرار دهید برای روان شدن و عدم لرزش پیستون داخل سیلندر. اینکارو بنجامین تریل۲ انجام داده
درود بر شما .
واقعا استادی هستید هاKhansariha (8)
به نظرتون ارزش داره هاتسان ۱۱۰۰ رو رد کنم یه هاتسان تورپدو ۱۵۰ بگیرم و به این روشی که یاد دادید تیونش کنم ؟
از قیافه تورپدو یه جورایی خیلی خوشم اومده.
بعد گریس پایه مس رو اگه دور واشر بزنی دیزلینگ نمیشه ؟
خیلی ممنون فعلا خداحافظ.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع