انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس سلاح های اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[تصویر: IMG-5454.jpg]
[تصویر: IMG-5455.jpg]
[تصویر: IMG-5464.jpg]
دوست گرامی یه توضیح میدید در رابطه با عکس؟ همه دیانا هستن و متعلق به خودتون؟
بله این مجموعه از چند سلاح دیاناست.مدلهای 54 ,460 , 350 , 52 که 52 با دو نوع ماشه است.من فقط امانتدارشون هستم.
با سلام
اینم عکس از سلاح جدید من بعد از سرویس کامل الان تو دقت، وایروخ باید به ره جلو بو... وتو قدرت، ویبلی پاتریوت باید بره جلو بو... بزنه توی هیبت هم که دیگه سره ماشاءالله
در ضمن دوستان به دل نگیریدKhansariha (8)

[تصویر: 36sl_mag_350_3.jpg]

[تصویر: z8eb_mag_350_1.jpg]

[تصویر: xp3w_mag_350w.jpg]

موفق و پیروز باشید
شاهینی از خوزستان❤️
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و عرض ادب.
در شرایط فعلی که اکثر دوستان و علاقه مندان به سلاحهای بادی، جذب انواع پنوماتیکی شدن، ما همچنان به فنری ها دلبسته ایم. و البته ساخته های دیانا و مخصوصا ماشه های T01 همیشه ارجح بوده. البته برتری خاصی بین 01 تا 06 وجود نداره یعنی اینگونه نبود که این ماشه ها سیر تکاملی داشته باشندو ارتقاء پیدا کرده باشند. به نظر من فقط حالت تغییر با ذائقه خریدار مد نظر سازنده بوده. مثلا ماشه های 06 بسیار نرم و ارگونومیک ساخته شدن ولی متاسفانه ماندگاری و دوام بالایی ندارن. برعکس ماشه های 01 دوام بسیار عالی و کیفیت بالایی دارند ولیکن نرم و خوش دست نیستند. خلاصه در این چند ساله بیشتر علاقه مند خرید دیانا های 01 و ساید لور بودم که به مرور زمان محقق شد.
دیانا 48 که ملاحظه می‌فرماید از انواع نایاب در ایران و جهان هست. با مشخصات خاصی مثل لوله کوتاه شده، مازل فابریک کارخانه، رنگ مشکی بدون زاج کاری و ماشه 01.
تقدیم نگاه زيبای علاقه مندان.

مقایسه طول لوله با مگنوم 350

سلام.
از دیدن سلاح های شما لذت بردم ..
انشاءالله که ماشه همشون 100 سال بچکه
من هم سه تا تفنگ بادی دارم.
هانتر 301 با دوربین گامو 4.32 حدود 3 سال هست که دارمش.
هاتسان 1100 این تازه و به صورت دسته دوم خریدم. این ماشه فلزیه و سرویس هم شده.
چینی 62 کمر شکن اینو از وقتی 12 ساله بودم داشتم ، اولین تفنگیه که من خریدم.
هر سه این تفنگا کالیبر 5.5 هستن.
اینم عکس هاشون

موفق باشید.
با سلام. همیشه اولین سلاح یه چیز دیگست. معمولا بیشتر خاطرات هر تیرانداز با اولین سلاحش هست. چقدر خوبه که شما نگهش داشتین. منم اولین سلاحم چینی زیر شکن بود. که یادمه اولین روزی که باهاش رفتیم بیرون شهر 350 تا شلیک داشتم. شمارش دقیقش با توجه به بسته های تیر باقی مونده امکان پذیر شد. خلاصه خیلی خوب بود. شاید لذتی که با اون تفنگ نصیبم شد با هیچ سلاح دیگری ممکن نشد. شخصا هیچگاه با گلوله زن و شاتگان ارتباط خوبی برقرار نکردم. و همچنان سلاحهای بادی فنری اولین انتخابم هست.
(2021-07-04 11:24 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. همیشه اولین سلاح یه چیز دیگست. معمولا بیشتر خاطرات هر تیرانداز با اولین سلاحش هست. چقدر خوبه که شما نگهش داشتین. منم اولین سلاحم چینی زیر شکن بود. که یادمه اولین روزی که باهاش رفتیم بیرون شهر 350 تا شلیک داشتم. شمارش دقیقش با توجه به بسته های تیر باقی مونده امکان پذیر شد. خلاصه خیلی خوب بود. شاید لذتی که با اون تفنگ نصیبم شد با هیچ سلاح دیگری ممکن نشد. شخصا هیچگاه با گلوله زن و شاتگان ارتباط خوبی برقرار نکردم. و همچنان سلاحهای بادی فنری اولین انتخابم هست.

سلام.
پس من و شما با هم هم عقیده هستیم اولین سلاح حتی اگر بد ترین تفنگ جهان هم باشه باز هم ادم دلش نمیاد که بفروشه البته Khansariha (8)
من کلا دوست ندارم چیزی رو که خریدم بفروشم چون فروش مساوی است با ضرر ؛
من تا حالا فکر کنم ۷ بار این چینی رو سرویس کردم.
من به تفنگ بادی علاقه خیلی زیادی دارم ؛ ولی زیاد از پی سی پی ها خوشم نمیاد‌.
شما هم هنوز اون چینی زیر واشو تون رو دارید ؟
راستی
خیلی از این دیانا ۴۸ شما با این دوربین قدیمی اش خوشم اومد ؛ واقعا این اسلحه طلای نابه ؛ میتونم بپرسم چند وقته داریدش و به چه قیمتی خریدینش و کالیبرش چیه ؟
من خودم عاشق محصولات دیانا هستم و دیانا ۴۸ هم واقعا یه شاهکار به حساب میاد.
اما هیچ وقت علی رغم اینکه از پی سی پی ها تعریف های زیادی میکنن خوشم نیومد.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع