انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس سلاح های اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
kral magnum عزيز قابل شما را نداره
پيشكش
قصدم از ارسال اين عكس ادعا و فخر فروشي نبود
چندتا از دوستان ميخواستن كه اندازه و ظاهر تعدادي از تفنگها را در كنار هم ببينند كه بتوانند راحت تر مقايسه و انتخاب كنند
فقط حيف شد كه گانپاور و اي تي بالپاپم دست تيونكار بود كه ماششون را نرمتر كنند و دوست داشتم اونها هم توي عكس باشند
هروقت دستم رسيدند عكس اونها را هم ميگذارم
سعي كردم انتهاي قنداق در يك راستا باشند كه راحتتر طول تفنگها را بتونيد مقايسه كنيد
حيف شد كه ايرآرمز اس ٥١٠ دو كپسول و اس ٥١٠ تك كپسول را مجبور به فروش شدم وگرنه اين تفنگ را هم ميشد بهتر مقايسه ظاهري كرد
البته از مجموعه قبليم هم عكس دارم كه اونم ميفرستم چون چندتا تفنگ را قبلا داشتم كه توي اين مجموعه جديد نيستند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين هم عكس تفنگهاي قبليم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکتون باشه آقای عمادی عزیزKhansariha (8)
.
اگه از اس510 دوکپسوله استفاده کردین، بنظرتون تلرانس کمتری نسبت به تک مخزن داره؟
.
وایرخ لوله کوتاه(اسپورت) دقتش یا قدرتش از مدل fsb کمتره؟
شرمنده مجبورشدم اینجا بپرسم.Khansariha (8)
سلام جناب عمادی
پیرو فرمایشات دوست خوبم سید یه سوال هم بنده داشتم
اون اسلحه بولپاپ اونیکس اتوماتیک هست یا مارک دیگه ایه؟
تشکرKhansariha (8)
چاکر بچه های انجمن هستیمKhansariha (8)
جناب میرلوحی گل شما تاج سری داداشKhansariha (8)
یه شوخی بود حقیقتش من یه بار پی سی پی دیدم اونم مال تربیت بدنی بود.
تا حالا پی سی پی این مدلیا ندیده بودم .
اقای عمادیKhansariha (8) ما مخلصتیم داداشKhansariha (8)
انشالله ماششون تا هزار سال واست بچکهKhansariha (8)
به خدا انقدر با اسلحه نظامی کار کردیم دیگه زده شدیم از اینام خوشمون میاد اما موقعیتمون جوریه که فعلا نمیشه خرید ممنون از دوستانKhansariha (8)
اگر داشته باشمم به دردم نمیخوره مثه بقیه اسلحه ها میفته گوشه خونه حیف که فعلا نمیتونم عکس بگیرم در اولین فرست حتما میزارمKhansariha (8)
(2015-08-10 07:02 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکتون باشه آقای عمادی عزیزKhansariha (8)
.
اگه از اس510 دوکپسوله استفاده کردین، بنظرتون تلرانس کمتری نسبت به تک مخزن داره؟
.
وایرخ لوله کوتاه(اسپورت) دقتش یا قدرتش از مدل fsb کمتره؟
شرمنده مجبورشدم اینجا بپرسم.Khansariha (8)
منم همینجا جواب میدم چون بلد نیستم مطلب را به تاپیک "مشاوره سلاحهای بادی ببرم"
من دوکپسول را آکبند فروختم به یکی از دوستان شیرازی که در سایتها نیستند و نتونستم خودم ازش استفاده کنم.
ولی جالب توجه بود که ورن دوکپسول هم اندازه وزن تک کپسول هست و علتش هم اینه که از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده.
این دوستمون که دارند استفاده میکنند میگن 75 تا شات خیلی خوب و 100 تا شات خوب میده.
وایرخهای لول کوتاه و کارابین قدرتشون با fsb تقریبا یکی هست(شاید 3 یا 4 ژول کمتر باشد) ولی دقتشون پایینتره.
قبلا خودم یک لوله کوتاهشو داشتم و تست کردم .دقتش پایینتر از لولهای بلند بود.
در عکسهای بالا یکی از وایرخها با مازل بریک هست و یکی با سایلنسر ولی لول هردو 60 سانتیمتری هست.

(2015-08-10 07:06 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب عمادی
پیرو فرمایشات دوست خوبم سید یه سوال هم بنده داشتم
اون اسلحه بولپاپ اونیکس اتوماتیک هست یا مارک دیگه ایه؟
تشکرKhansariha (8)
نام اسلحه ها به ترتیب از بالا به پایین :
- BSA BUCANEER
- SAMYUNG SNIPE
-EVANIX WINDYCITY SHROUD
-BSA R10
-EVANIX WINDYCITY
-EVANIX BLIZZARD
-EVANIX MAX BULLPUP AUTOMATIC
-WEIHRAUCH 100 6 GROOVE WITH MUZLEBREAK
-WEIHRAUCH 100 6 GROOVE WITH SILENCER
-DIANA P1000
-FX ROYAL400 WALNUT

جناب عمادی عزیز من از ابتدا شیفته ی استایل ویندی سیتی بودم و ازارزوهام هستش که یدونه کالیبر4،5 شو حتما در اینده دور خخخخ بخرم. انصافا اینجا لای اینهمه تفنگ دیدمش احساس کردم داره بهم چشمک میزنه خخخخخ ، r10 وfxroyal هم از زیباترین ها هستن اما برای من از ویندی خوشگلتر نیستن خخخ دمتون گرم بابت عکسها، وجود کسی که سلاحهای مختلفی رو در اختیار داشته باشه خیلی میتونه برای من و دوستان این انجمن مفید باشه Khansariha (8) پس انتظار یک سری پرسشها ونظرخواهی از بابت امثال من رو داشته باشیدKhansariha (8)دوست دارم مختصرا نظر شخص شما رو در مورد ویندی بدونم البته اگه زحمتی نیست تو خصوصوصیKhansariha (8)
(2014-11-06 03:18 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بنده 2 تا اسلحه دارم یکی ساچمه زن به نام آکار دولول سوار و دیگری گلوله زن به نام برنوی لول بلند......... قابلم نداره.......

دیانا 35 سوگلی تازه اینجانب.......

دوستان به نظر شخصی بنده، از تفنگهای بادی بیشتر میشه از تیراندازی لذت برد...... چون برای استفاده از اسلحه گرم (با توجه به صادر نشدن پروانه شکار) نیاز به بیابان خالی از سکنه و یا یه جای پرت و دور از حضور تجمع انسانها و یا یه مزرعه دور افتاده و کلا یه جای دور است (فامیل دور منظورمو خوب میفهمه خخخخخخخ) تا صدای اسلحه گرم مردم را اذیت نکنه و یا باعث ایجاد رعب و وحشت نشه...... لذا برای استفاده از اسلحه گرم باید شرایط و محیط مناسب فراهم باشه...... اما برای استفاده از اسلحه بادی دیگه این محدودیت ها وجود نداره و یا حداقل خیلی خیلی کمتره و شما در بسیاری از مکان ها حتی با تمهیدات لازم در حیاط خانه هم می توانید از آنها استفاده کنید...... لذا از اسلحه بادی بیشتر میشه استفاده کرد و لذت برد....... هر چند که بنده یه کم دیر به این نتیجه رسیدم اما تو همین چند روزی که این تفنگ بادی سبک و خوش دست را گرفتم خیلی باش حال کردم...... البته این نظر شخصی من است،.... امیدوارم دوستان انجمن هر جا که هستند و هر اسلحه ای که دارند به سلامتی و خوشی ازش لذت ببرند..........
آقای عمادی
من نتونستم هیچ یک از عکساتونو بازکنم چرا؟
و همچنان محروم از دیدن اسلحه های شما!!
متاسفانه یکبار به اشتباه تمام عکسهای آپلود شده را دیلیت کردم و متاسفانه قابل برگشت هم نبود.
بخاطر همین نمیتونید ببینیدشون.
از مدیران محترم تقاضامندم که اگر احیانا براشون امکانش هست از BACKUP ها در صورت امکان عکسها را ریکاوری کنند
با تشکر از مدیران و همچنین از دوستان عزیزی مثل شماKhansariha (8)
فعلا چندتا کلکسیونی که داشتم را آپلود میکنم تا بعدا ببینم مدیران راهکاری دارند یا خیر

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع