انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس سلاح های اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام دوستان و بزرگواران سوالی داشتم از سال ۹۰. ۹۱تفنگ بادی هاتسان ۱۱۰۰ کیفیتش خیلی بهتر شده آیا این تغییر کیفیت در تفنگی مثل تورپدو ۱۵۰هم ایجاد شده ( ببین چیکار کردین آقا صالح دل ما رو گرفتار این تفنگ کردی قدرتو لول ثابت بودنشو دوست دارم) اگه بشه دقتشم درست کرد با واشر های پلی اورتان معجزه آسای آقا میثم دیگه نور الی نور میشه در ضمن همون واشر باید کافی باشه فک کنم در مورد سوراخ کردن ته سیلندر هم کمی بیشتر توضیح بدین آقا میثمKhansariha (8)
سلام محمد جان
شما که هیچی منم دل باخته ش شدم و خیلی عجیبه خخخخ.
مشکل اصلی هاتسان ها واشر سر پیستون هست که با تعویض حل میشه.
و ۱۱۰۰ افت کیفیت داشته چون در اولین نمونه ها ماشه فلزی بوده و در نمونه های الانی ماشه پلاستیکی شده
اما در کل فرقی به اون صورت نکرده مثل گامو ها.
سلام آقا صالح. در مورد ۱۱۰۰ واشرش بهتر شدهنسبت به سالهای قبل ماشش حق با شماست ولی حرف کلیه من اینه : ترکیه یک کشور در حال توسعه هست و مثل ایران نیست که تفنگ های سری اولش از الانیها بهتر باشه و پسرفت کنه اون کشور روز به روز داره پیشرفت میکنه مثلا یکی از تعمیرکارای بادی میگفت در مورد پیسیپی های کرال واقعا هر روز دارن بهتر میشن جدیدا رگوله هم دارن منم گفتم شاید این همه پیشرفت در محصولات هاتسان هم سرایت کرده باشه ولی انگار نه Khansariha (8)
درود بر دوستان.
عکس تفنگ های قبلی من اینجا موجوده اما الان تغییر کرده ؛ ۱۱۰۰ رفته جاش ویسپر ایکس اومده.
تقدیم به نگاه دوستان :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ظاهر و باطن همینه.
.

هم سلاح ها تون خیلی جالبن و هم طرز چیدن شون برای عکس باسلیقه ست .
امیدوارم از داشتن و استفاده سلاح هاتون لذت ببرین .

.
ممنونم دوست عزیز قابل شما رو نداره.
بعد از ساله ها در حصرت نشستن و نگاه کردند بلاخره قسمت شد من هم سلاح پی سی پی خودم و بگیرم
بعد از کلی تحقیق با در نظر گرفتن بودجه یه کرال سوپر جامبو گرفتم با یه دوربین تی ایگل ۴.۱۶Khansariha (219)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز ؛ مبارکه ؛ انشاالله ماشه ش بچکونه برات
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع