انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های بادی ریتای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2015-10-28 07:00 PM)moeinasghari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو ماه پیش شادو هزار خریدم تا الان باهاش هزار تا تیر زدم که گپش شل شده فنرش در میره از تنظیمش خارج میشه میخوام بفروشمش ریتای بخرم به نظر شما
ریتای 135 ایکس خوبه بگیرم از نظر کیفیت دقت میگم از شادو که راضی نیستم

سلام دادا وقت بخیر
اگه از من میشنوی یه نوریکا دراگون بگیر تما م دیگه 10000 تیر بزنی خیالت راحته یه چرم عوض میکنی باز میشه مثل روز اول
من هم پیشنهادم نوریکا دراگون هست
بنده کالیبر 4.5 رو دارم و بسیار خوشدست و با کیفیت هست
دقت هم مناسب و قیمت هم معقول
(2015-10-28 08:12 PM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم پیشنهادم نوریکا دراگون هست
بنده کالیبر 4.5 رو دارم و بسیار خوشدست و با کیفیت هست
دقت هم مناسب و قیمت هم معقول

نوریکا چند تا از دوستان دارند راضی نیستن طرج جنگلیشو دارن بعد 1100 هاتسان خوبه واسه شکار
(2015-10-28 07:00 PM)moeinasghari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دو ماه پیش شادو هزار خریدم تا الان باهاش هزار تا تیر زدم که گپش شل شده فنرش در میره از تنظیمش خارج میشه میخوام بفروشمش ریتای بخرم به نظر شما

سلام دوست عزیز
من چهار سال هست مدل 100x رو دارم باید بگم دقتش با ساچمه های سر تخت و سبک وزن نا امید کننده هست ولی با ساچمه های سنگین مثل پرومگنوم خیلی عالیه ولی یکی از ایراداش اینه که ریل دوربین خوبی نداره و نمیشه دوربین رو خوب روش نسب کرد و تنظیمش بهم میخوره که اگر نمیخورد میشد فاصله های دور رو خیلی خوب باهاش زد با این حال من بدون دوربین تا 30 -35 مترو خوب میزنم الانم توفکرشم که اگه بشه ریل دوربین براش بسازم و ریلشو عوض کنم .کالیبر تفنگ من 0.22 هست و قبلا هم گروپهاش رو تو همین سایت گذاشتم
در مورد خرابی هم من تا الان مشکلی نداشتم باهاش البته شانسی هم هست ممکنه شما یه تفنگ برند هم بخرید ولی زود خراب بشه.
البته مدل 100x بهتر از مدل 135x هست
(2015-10-28 11:56 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
من چهار سال هست مدل 100x رو دارم باید بگم دقتش با ساچمه های سر تخت و سبک وزن نا امید کننده هست ولی با ساچمه های سنگین مثل پرومگنوم خیلی عالیه ولی یکی از ایراداش اینه که ریل دوربین خوبی نداره و نمیشه دوربین رو خوب روش نسب کرد و تنظیمش بهم میخوره که اگر نمیخورد میشد فاصله های دور رو خیلی خوب باهاش زد با این حال من بدون دوربین تا 30 -35 مترو خوب میزنم الانم توفکرشم که اگه بشه ریل دوربین براش بسازم و ریلشو عوض کنم .کالیبر تفنگ من 0.22 هست و قبلا هم گروپهاش رو تو همین سایت گذاشتم
در مورد خرابی هم من تا الان مشکلی نداشتم باهاش البته شانسی هم هست ممکنه شما یه تفنگ برند هم بخرید ولی زود خراب بشه.

یعنی شما ایکس 100 رو بهتر از ایکس 135 میدونی
(2015-10-29 06:48 AM)moeinasghari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-28 11:56 PM)gorgan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز

یعنی شما ایکس 100 رو بهتر از ایکس 135 میدونی

بله دوست عزیز البته این نظر شخصی من هست ، توی تفنگهایی که جزو برندهای خیلی مطرح بازار نیستند معمولا از فلز نرم استفاده میشه که در طول مدت استفاده این فلز دچار خوردگی میشه برای همین هم بنظر این حقیر بهتره که اگر خواستید از این برندها خرید داشته باشید تفنگهای با لوله ثابت و قدرت متوسط رو خریداری کنید تا فرسایش کمتری در قطعات داشته باشید و حتما در ابتدا از گریس نسوز برای روانکاری الات متحرک استفاده کنید.
مدل 135 توی این برند هم لوله متحرک هست و هم قدرت زیادی داره تقریبا شبیه هاتسان مدل 125 هست علاوه بر اینکه نسب دوربین و پیدا کردن دوربین مناسبش سخت هست پس ار مدتی امکان لق شدن لوله و مشکلات دیگر نسبت به مدل لوله ثابت بیشتر هست
باز هم میگم این نظر شخصی من هست و وحی نیست.
ولی اگر براتون امکانش هست بهتر کمی بیشتر هزینه کنید و از برند ها ی دیگه خرید کنید مثلا 35 دیانا چون خرید این برند ها یک جورایی شانسی هست حلا من کمی خوش شانس بودم و تفنگم خوب از کار در امد البته بغیر از مشکل نسب دوربین که اگه بشه درستش کنم نور الا نور میشه.
موفق و پیروز باشید
علت اینکه دوربین روی تفنگ ریتای ۱۰۰x جواب نمیده همون واشر پمپ بیکیفیتش. اگه اونا با یه واشر پمپ دیانا ۲۷ اگه اشتباه نکنم عوض بشه دیگه حله.Khansariha (219)
سلام واشر پمپش یه جور خاصی هستش فقط مال خود ریتای هست ونمونه مشابه هم نداره
دورد به همه سرورانKhansariha (48)
کسی از دوستان تا به حال ریتای ۷۰ اس رو باز کرده و یا میدونه چه فنر و واشری از اسلحه های باکیفیت مثل دیانا رو میشه جایگزین فنر یا واشر پیستون این اسلحه کرد؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع