انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های بادی ریتای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
به نظر من هر کاری عملی هست.منتها یه همت بلند میخواد.آدم به خدا زورش میاد که پول بابت این تفنگ ها بده بعد حالا بگرده دنبال قطعات جایگزینش.این همه نابغه توی کشور هست ولی متأسفانه یه کارخونه درست و حسابی توی کشور نیست که دیگه ما اسیر این تفنگ های بی کیفیت و از همه مهمتر وابستگیمون در موضوع سلاح های بادی به خارج از کشور نباشیم.توی یکی از روستاهای اطراف شهر خودم(املش) پیر مرد استاد کاری بود که سال هاست فوت کرده .ایشون هم نجار و آهنگر بودند و بیشتر وسایل خانگی مردم رو تعمیر میکردن ولی با ابزاری بسیار ساده و با مهارت و توانایی و دقت بسیار بالا در کارشون.یکی از سرباز های ارتش که در اصفهان خدمت میکرد به تفنگ ژ-3 خودش آسیب زده بود و ارتش اون رو مقصر دونست و گفته بودن که یکی از قطعات تفنگ داغون شده و باید این قطعه رو هر جور شده پیدا کنی و بیاری.سرباز بیچاره به هر جا سر زد نتونست قطعه رو تهیه کنه.یکی از دوست های هم خدمتیش اهل املش بود و بهش گفت قطعه رو بیاره املش تا ببرن همون استاد کار پیر.اونم اومد املش و قطعه بدست پیرمرد دادن.گفت یه چند روزی کار داره.سرباز با تعجب به پیرمرد نگاه کرد چون بهترین تراشکار ها هم ردش کرده بودن.بعد از چند روز قطعه آماده بود و بردن قطعه رو برای ارتش.مسئول مربوطه ارتش هر چی به قطعه ساخته شده نگاه کرد دید با اصلش مو نمیزنه و تعجبش بیشتر شد وقتی سرباز گفت که قطعه دست ساز هست.این همه رو نوشتم تا بدونید نابغه هایی مثل اینی که گفتم توی کشورمون هست و باز هم ما یک مصرف کننده بیش نیستیم.جاش این جا نبود ولی خوب باید گفته میشد.الآن سال هاست که از دکان اون پیر مرد خرابه ای بیش نمونده و صنعت ما هم در این وادی انگار با مرگ استاد کاران قدیمی سالهاست که مرده.
بله حامد همین طور هست ، ما افراد خبره و نابغه تو کشور کم نداریم ، نمونه سادش همین مخترعین که الحمدلله تو سایت ما هم هستن.
حیف که بودجه و امکانات کافی به این افراد نمیدن

دوستان عکس از نحوه شارژ کردن و ساچمه گذاری این تفنگ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان یه چیزی تو نت پیدا کردم مربوط به ریتای ، فکر کنم یه جور مقایسه کردن یا امتیاز دادن به ریتای باشه

ریتای طرح اسپورت و فراری

عکس های دیگر از این تفنگ

دوست عزیز اتفاقا من نیز امروز مطلبی آماده کرده بودم در رابطه با سلاح های بادی ریتای که متاسفانه در هنگام پست مطلب سیستم کامپیوترم دچار مشکل شده کل پست پرید و موزیلا فایرفاکس ناکار شدKhansariha (367)
در هر صورت قصد معرفی کوتاه مدل تروی 100 ایکس این برند بود که در 6 ورژن تولید شده و همه 6 ورژن دارای مشخصات فنی یکسانی بود که شد دوباره در یک پست جدید ویرایش و آپلود می کنم Khansariha (8)
ممنون از شما آقا صادق ، منتظر هستیم
Khansariha (8)
با سلام
چندتا سوال درباره تفنگ ریتای 100 داشتم
1. قطعات یدکی این سلاح در ایران گیر می یاد؟
2. کیفیت فنر این سلاح چطوره ؟ ( مثل فنر کرال فوری جمع می شه و باید عوض بشه یا نه ) حدود چند تیر می تونه قدرت خوبی برای شکار داشته باشه ؟
3. فنر و واشر چه تفنگی به هش می خوره ؟
4. برای شکار چه کالیبری از این سلاح را پیشنهاد می کنید؟
(2013-09-10 08:54 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
چندتا سوال درباره تفنگ ریتای 100 داشتم
1. قطعات یدکی این سلاح در ایران گیر می یاد؟
2. کیفیت فنر این سلاح چطوره ؟ ( مثل فنر کرال فوری جمع می شه و باید عوض بشه یا نه ) حدود چند تیر می تونه قدرت خوبی برای شکار داشته باشه ؟
3. فنر و واشر چه تفنگی به هش می خوره ؟
4. برای شکار چه کالیبری از این سلاح را پیشنهاد می کنید؟

سلام ، دقیقاً این سوال ها ، سوال های من هم هستند
دوستان لطف کنن اطلعاتشون رو در اختیار همه بزارن
Khansariha (256)
سلام دوستان من بودجم حدود 500 شاید یکمی هم بالاتر تونستم جور کنم می خوام یه تفنگ از شرکت ریتا بخرم به نظر دوستان بهترین مدل این شرکت کدوم است وقیمتش حدود چند است اگه دوستان عکس هم بزارن ممنون میشوم بعدا هم می خوام دوربین روش نصب کنم آیا جواب می ده ؟ کالیبر5.5هم می خوام بیشتر برای شکار کبوتر وکنجشک می خوام ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)
دوست عزیز برای شکار گنجشک و کبوتر که مسلما جواب میده ولی بستگی به فاصله مورد نظر شما داره . ولی چند مورد در مورد این تفنگ هست . طراحی به نسبت بهتری نسبت به بقیه برندهای ترک داره ( از نظر من ). یه جورایی از دیانا 470 الگو گرفتن . چون تقریبا تازه وارد میشه احتمالش زیاده لوازم یدکیش کم باشه . جنس قنداق تعداد زیادی از مدل هاش کامپوزیتی هستش که هم مزیت هستش هم عیب . ولی برای شما که به نظر برای شکار میخوای یه مزیته چون احتمالا سبکتره . فکر نمیکنم سرعت 4.5 از 1000 fps بیشتر باشه . ولی وجدانی اگه من باشم 4.5 گامو شادو 1000 میخرم و سعی میکنم رو ساچمه خوب برای شکار تمرکز کنم . نه اینکه بخوام بگم تفنگ بدیه ولی مثل هندونه سر بسته است . باز برو تو خود فروشگاه تفنگ رو ببین دستت بگیر از نزدیک کیفیتش رو چک کن چون عکسای اینترنتی معمولا تبلیغاتی هستند .
در ضمن شرکت الماس 6 مدل از این تفنگها داره با قیمت زده تو سایت . یه مقایسه قیمت هم انجام بده یه وقت تو مغازه گرون بهت نندازن . با خود شرکت الماس هم تماس بگیرموضوع قطعات رو بپرس در ضمن حواستم باشه به خاطر مساله دلار قیمت یه مقدار کشیده پایین پس حسابی پرس و جو کن . Khansariha (8)
اینم آدرس شرکت الماس

الان تو سایت ریتای بودم مدلهای 100X رو زده 1250 fps و مدل 135X رو زده 1350 fps جالبه . یه جورایی آدمو یاد رنجر میندازه . ظاهرا عین رنجر تمرکز این شرکت روی قدرت هستش

(2013-09-26 09:25 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان تو سایت ریتای بودم مدلهای 100X رو زده 1250 fps و مدل 135X رو زده 1350 fps جالبه . یه جورایی آدمو یاد رنجر میندازه . ظاهرا عین رنجر تمرکز این شرکت روی قدرت هستش

اين اعداد واقعي نيستن_قدرتشم حدود 25ژول هست كه مدلX100كاليبر5/5 به نظرم نسبت به قيمتش خيلي سرتر از شادو1000جديداست_قدرتش بيشتره و دقتشم از شادو بيشتر نباشه به خاطر لول ثابتش و وزن بيشترش كمتراز شادو هم نبايد باشه_سيستم ماشش فقط نميدونم چطورياست كه مطمئنا رو دقت تيراندازي تأثير گذار هست و شادو1000 هم كه ماشه ي نسبتا سفتي داره_يه مدت خيلي تو نخX100بودم كه هنوزم دلم ميخواد باهاش يه تير بندازم ببينم چطورياست_پشت ويترين كه ميبينمش قطر سيلندرش اندازه52هست_كسي لااقل باهاش خاطره اي نداره تعريف كنه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع