انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های بادی ریتای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام به دوستان Khansariha (256)

آقا دوستانی که با این سلاح سرو کار دارن یا باهاش کار کردن بیان وسط ببینیم چطور سلاحی هست این ریتای ؟؟؟

ما همچنان منتظریم Khansariha (48)
دوستان دارنده سلاح یه جنب و جوشی نشون بدن.زیر نام کاربری ما علف سبز شد.خخخخ
دوست عزیز یکی از دوستانم در استارا این تفنگ رو داشت .قوتر از کرال هست .دقت نسبتا خوب در حد cfrگامو خوش دست.اوردک سر سبز بااون زده بود.عیبشم اینه که قطعات یدکی نداشت.کمی گرون هست از این لحاض که سلاح ترک هست وقطعاتشم پیدا نمیشه.لگدش هم متوسط بود.
با سلام به همه
بیشتر نظرا رو خوندم
من این تفنگ رو حدود دو سال پیش خریدم
تا بحال مشکلی پیش نیامده براش شکر خدا
باهاش کبک کوهی هم زدم
دقت بالایی داره
از نظر قدرت هم عالیه(نسبت به قیمت و فنری بودن تفنگ)نباید انتظار داشت قدرت پی سی پی رو داشته باشه تو برد 100 متر به بالا.
حقیقتا وقتی به چند نفر دادم شلیک کنن در اولین شلیکها گونه هاشون درد گرفت!!واسه خودمم همینطور-بخاطر لگدش-
در مورد رد داتی که باهاش هست بقول یکی از همین دوستامون بندازش دور.واسه تفنگ چینی بدرد میخوره.چون با اولین شلیک تمام تنظیماتش بهم میخوره.
دوربین تک چشمی معمولی رو این تفنگ جواب نمیده،سیستم دوربینو بهم میزنه.
دوربینای قیمت بالا باید بیاندازی روش.
یه بدی هم داره اینه که اگر وزن دوربینت زیاد باشه با حدود ده تا شلیک پایه دوربین رو تفنگت شل میشه.ریل زیرش هم شل میشه.
باید پیچهاشو یجوری بچسبونی.
کلا دوربین زیاد کاربرد نداره چون با همون مگسکش انقدر دقیق هست که خودت دوربینو برمیداری از روش.
لبخند.
سوالی هست در خدمتیم

اینم عکسش
[تصویر: 14032013076.JPG]
البته تو این عکس اون قسمت جای انگشتان دست رو گمش کردم که بعد یک سال پیدا شدش
[تصویر: 14032013076.JPG]
از شادو 1000 بهتره هم قدرت و هم دقت
کرال رو هم نگرفتم تو دستم

من از فاصله دوازده متری به دیوار حیاتمون که سیمانه شلیک کردم و ساچمه برگشت خورد به دستم زیاد درد نداشت ولی خطر ناک بود،اگر به چشمم میخورد آسیب میدیدم.

این سلاح هم واسه کشتن گنجشک بدرد نمیخوره،چون ازش هیچی نمیمونه.از پارسال تا الان یه منطقه که قرقاول داره رو همش دنبال قرقاول میگردم تا یه تیر بیاندازم بهش،خیلی سخته زدنشون ،باید با منطقه آشنا بشی و...
در زمن پرنده گبر رو هم راحت میاندازه-کبک رو میاندازه بقیه رو خودتون حساب کنین دیگه.لبخند
اگر ریل دوربینش با بدنه مچ بود خیلی عالی میشد.
به زودی گروپی از این تفنگ براتون قرار میدم.
این عکسم ....
[تصویر: 04022014178.JPG]
Khansariha (256)
دوربین تفنگمم اینه با همین کارتون و...
[تصویر: Free-shipping-Lot-of-5pcs-ZOS-3-9x50.jpg]
با سلام ... دوست عزیز جناب hamzehu اول از همه خوش آمدی به انجمن Khansariha (8)

بعد هم اینکه به نظر شما اگر قطعات داخل به هر دلیلی مستهلک بشند ( مثل واشر . فنر . یا پیستون ) بنظر شما میشه قطعات از سلاح های دیگر جایگزین کرد یا نه ؟؟؟ شما که این سلاح رو دارید میشه یه بررسی کنید و ببینید میشه یا نه .. حالا یه نگاه سطحی

مورد دیگه اینکه اگر اون ریل رو عوض کنیم بازم امکان شل شدن اون هست چون احتیاج به دوربین هست شما چطور دوربینی پیشنهاد میدید ؟؟؟
این دوربین روی سلاح شما خوب جواب داده
ممنونKhansariha (8)
بله قابل تعویض هستش،خدارو شکر فعلا مشکلی نداره منتهی اگر یه زمانی لازم شد که فنرش رو عوض کنم خودم یه فنر نیتروژنی در نظر دارم بیاندازم روش
پیستون این تفنگ هم محکم هستش و جنس آشغال نیست،نوع واشری که سر پیستون میخوره هم بازار راحت پیدا میشه،من تابحال عوضش نکردم.
قابل توجه دوستانی که دستگاه اندازه گیری سرعت رو ندارن،با یه میکروفن کوچیک و خوب و یه تیکه چوب و نرم افزار ویرایش و ضبط صدا مثل کول ادیت راحت میشه سرعت اولیه گلوله رو حساب کرد
من برا تفنگم حساب کرده بودم منتهی یادم نیست
دوباره سر فرصت انجام میدم و اینجا قرار میدم.

برای تنظیم دوربین هم از برنامه chair gun که قبلا آشنایی داشتم کمک گرفتم
البته شخصا خودم روش سه تیر و مثلث گیری رو ترجیح میدم-آخه تفنگ به نظرم دست صاحبش یه طور دیگه شلیک میکنه،نمیدونم برا شما هم همینطوره یا نه.
بگذریم.
این دوربین وزنی در حدود 500 گرم داره،و بخاطر لگد زیاد تفنگ،تکانه شدید میگیره و باعث میشه ریل روی تفنگ کمی لغ بشه.
هر دوربینی که وزنش کمتر از 400 باشه بنظرم خیلی خوبه
بخاطر اینکه من با دوربین زیاد شکار نمیکنم،چون مگسکش واقعا دقیقه،و فقط برای شکار کبک که از فواصل دورتر میشه شلیک کرد استفاده میکنم.
از دقت این تفنگ با مگسک براتون بگم که عموی من یک تیرانداز حرفه اییه و زمان سربازی با سیمینوف بدون دوربین شلیک میکرد و حتی تفنگ هم ساخته(دست ساز) وقتی این تفنگو دادم که شلیک کنه به سیبل مشخصات :فاصله 15 متر
ایستاده، بدون دوربین و و بدون شیب زمین، با ساچمه نسبتا خوب،ناحیه 1 اینچی دایره ایی،پنج تا شلیک کرد و هر پنج تا روی هم خوردن و اون دایره تبدیل به سوراخ شد چون هر بار که میخورد ما فکر میکردیم اصلا تو سیبل نزده،نگو میخورده جا ساچمه قبلی.
پنج تا شلیک هم تو فاصله ده متری به یه ساچمه از همین تفنگ زد که سه بار تونست ساچمه رو بزنه.
تو اون لحظه جای بزرگتر از این فواصل نداشتیم.
خلاصه اینکه دوربین دوستان رو اگر تونستم روش تست میگیرم.
(2014-02-11 11:42 PM)hamzehu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونKhansariha (8)
بله قابل تعویض هستش،خدارو شکر فعلا مشکلی نداره منتهی اگر یه زمانی لازم شد که فنرش رو عوض کنم خودم یه فنر نیتروژنی در نظر دارم بیاندازم روش
پیستون این تفنگ هم محکم هستش و جنس آشغال نیست،نوع واشری که سر پیستون میخوره هم بازار راحت پیدا میشه،من تابحال عوضش نکردم.
قابل توجه دوستانی که دستگاه اندازه گیری سرعت رو ندارن،با یه میکروفن کوچیک و خوب و یه تیکه چوب و نرم افزار ویرایش و ضبط صدا مثل کول ادیت راحت میشه سرعت اولیه گلوله رو حساب کرد
من برا تفنگم حساب کرده بودم منتهی یادم نیست
دوباره سر فرصت انجام میدم و اینجا قرار میدم.

برای تنظیم دوربین هم از برنامه chair gun که قبلا آشنایی داشتم کمک گرفتم
البته شخصا خودم روش سه تیر و مثلث گیری رو ترجیح میدم-آخه تفنگ به نظرم دست صاحبش یه طور دیگه شلیک میکنه،نمیدونم برا شما هم همینطوره یا نه.
بگذریم.
این دوربین وزنی در حدود 500 گرم داره،و بخاطر لگد زیاد تفنگ،تکانه شدید میگیره و باعث میشه ریل روی تفنگ کمی لغ بشه.
هر دوربینی که وزنش کمتر از 400 باشه بنظرم خیلی خوبه
بخاطر اینکه من با دوربین زیاد شکار نمیکنم،چون مگسکش واقعا دقیقه،و فقط برای شکار کبک که از فواصل دورتر میشه شلیک کرد استفاده میکنم.
از دقت این تفنگ با مگسک براتون بگم که عموی من یک تیرانداز حرفه اییه و زمان سربازی با سیمینوف بدون دوربین شلیک میکرد و حتی تفنگ هم ساخته(دست ساز) وقتی این تفنگو دادم که شلیک کنه به سیبل مشخصات :فاصله 15 متر
ایستاده، بدون دوربین و و بدون شیب زمین، با ساچمه نسبتا خوب،ناحیه 1 اینچی دایره ایی،پنج تا شلیک کرد و هر پنج تا روی هم خوردن و اون دایره تبدیل به سوراخ شد چون هر بار که میخورد ما فکر میکردیم اصلا تو سیبل نزده،نگو میخورده جا ساچمه قبلی.
پنج تا شلیک هم تو فاصله ده متری به یه ساچمه از همین تفنگ زد که سه بار تونست ساچمه رو بزنه.
تو اون لحظه جای بزرگتر از این فواصل نداشتیم.
خلاصه اینکه دوربین دوستان رو اگر تونستم روش تست میگیرم.
با سلام خدمت شما دوستان و جناب hamzehu عزیز Khansariha (8)

ممنون از توضیحات کامل و خوبتون ...
پس بنظر شما این اسلحه باید سلاح خوبی بین سلاح های ترک از آب درامده باشه ...

اگر بشه دوربین بدرد بخور مخصوص این سلاح رو روش سوار کرد واقعا عالی میشد ...
سلاح با دوربین یه چیز دیگه هست دوست خوبم ... شما که خودت استادی Khansariha (48)

ببینم دوست خوبم در مورد فنر و قدرتش چجوره خوب بوده تا حالا ... قدرتش کاهش شدید نداشته

در ضمن یه نگاهی هم به اون صندوق پیام های خصوصی بندازید ( برادر پیام خصوصی داری جواب بده )Khansariha (214)
در مورد مگسک این تفنگ یه نکته هست اینه که ،جهت افقی شکاف نشانه روی -چپ و راست شدن-با اینکه بصورت خطی هستش و پله ایی نیستش،منتهی یکم لغی داره یعنی با دستت میتونی یکی دو میل اینور او نورش کنی واسه همین ممکنه در تنظیمش و صفر کردنش رو یه فاصله یکم مشکل پیش بیاد.
اما در شلیک اینطور نیست و تغییر مکان نمیده با هر شلیک.
بعضی ساچمه ها راحت جا نمیرن توش،یه نیم میل بعضیها تهش بیرون میمونه.
احساس میکنم پیچش خان لولش یه طور خاصی هست،قدرتش و دقتش بخاطر خان لولش هم میتونه باشه،وقتی شلیک میکنی باهاش ،احساس میکنی میخواد بکنه یه جایی رو.
بالغ بر 1000 شلیک کردم باهاش.
توی محیط بارانی و نمناک هم بوده و بردمش شکار،خوشبختانه زنگ زدگی مشاهده نمیکنم.
ماشه این سلاح هم خلاصی نسبتا خوبی داره ولی زیاد احساس نمیکنی خلاصیشو.نمیدونم از داخل قابل تنظیم هست یا نه.
داداش اگر تونستی یه چند تا عکس از قسمت ساچمه گذاری و قسمت ماشه و اون اهرم شارج سلاح از نزدیک بزار تا ببینیم چطور سلاحی هست .. البته در صورت امکان . .
ببینم این سلاح قفل ماشه هم داره ؟؟؟
شما چه ساچمه ای رو واسه این سلاح میپسندی
به ایرانیت زدم از فاصله هشت متری،با ساچمه پرو مگنوم ،سوراخش کرد.
اوایل یکم فنرش ماهیچه هارو زود خشته میکنه و احساس گرفتگی داری ولی کم کم خوب میشه،من فقط فصل پاییز و زمستان میرم شکار،این دو سال که تغییر زیادی احساس نکردم تو قدرتش.

در تیر اندازی های پیا پی هم افت قابل احساسی نداره،شده من یه بسته 100 تایی ساچمه رو پشت هم زدم به دیوار و سیبل و .... با فواصل شلیک 10 الی بیست ثانیه.

همین دو هفته پیش رفتم مغاذه ایی که خریده بودمش،بهم گفت تفنگتو ازت میخرم با دوربینش و فلان قدر بده بهت یه نمیدونم چی اسنایپر...یه همچین چیزی-یادم نیست چی گفت) بدم،
گفتم نمیفروشم.

چند تا عکس میگیرم و قرار میدم،
آره قفل ماشه داره و عالیه،خوب کار میکنه،وقتی مسلح میشه ماشه به هیچ وجه چکانده نمیشه،حتی وقتی اهرم رو میار بالا و بالا و نزدیک لوله میشه،یه حالت فنری داره اون نوک اهرمش که میره تو جاش
یه چندتا که تیر بیاندازی باهاش از جاش در میاد،بخاطر لگدش،لبخند،گرفتم یکم کجش کردم تا از جاش در نیاد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع