انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های بادی ریتای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
دستگاه ماشه شبیه به کرال مگنوم و شادو های قدیم هست . احتمالا باید لوازم با کرال یکی باشه . دوستانی که از این سلاح استفاده میکنن ایا مدل لوله ثابتش دارای ضامن ایمنی هست ؟ اگه چند تا عکس از اجزای داخلی سلاح هم بزارین ممنون میشم.
موندم بین ریتای100xوگامو وایپرمکس کدوم روانتخاب کنم
لطفا اساتید راهنمایی کننKhansariha (8)
گامو رو برداریدKhansariha (8)
سوالات احتمالی در باب مشاوره رو در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک مطرح بفرمایید.
سلام دوستان من سه سالی هست دارمش البته مدل زیرشکن شو هنوز تعمیر نشده شلیکهم زیادکردم تنهامشکلی که باهاش داشتم اینه که جنس بدنش الومینومه وپیچ های ریل دوربینو هرز میکنه ونمیشه روش دوربین بست
سلام خدمت دوستان عزیز من یه ریتای 100x دارم روراست بگم فقط قیافه داره و فقط همون سال اول خوب جواب میده الان سه ساله دارمش که دوساله فقط برای دستگاه ماشه اون دارم خرج می کنم برعکس ظاهرش که گول زننده هست دستگاه ماشه خوبی نداره. اگه کسی میدونه برای تعمییر دستگاه ماشه اون باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنه. ممنون میشم
سلام دوستان بنده تازه عضو شدم چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1:تفنگ ریتای تقلبی هم داره یا نه ؟
2:من یه تفنگ ریتای دارم ولی وقتی مسلح میشه ماشه قفل میشه زیاد وارد نیستم اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه طرز صحیح مسلح کردنش چطوره؟ممنونKhansariha (8)
سلام من این تفنگ و دارم جز اعصاب خوردی چیزه دیگه ای نداره سوالیم هس در خدمتم کسی خواستش میفروشم...
میخوام بدونم این تفنگ الان ارزششو داره بخریم یا شادو هزار فقط و فقط و فقط واس شکار کفتر و هر از گاهی کلاغ نهایت تا 40 متر
(2015-06-20 01:49 AM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام بدونم این تفنگ الان ارزششو داره بخریم یا شادو هزار فقط و فقط و فقط واس شکار کفتر و هر از گاهی کلاغ نهایت تا 40 متر

به نظرمن بااین قیمتی که داره ارزش نداره چون داشتم میگم ازشادوقویتره ولی دقتشونمیدونم چون بدون دوربین زیادباهاش تیراندازی نکردم درضمن بعضی ازدوستان ازکیفیتش ناراضی بودن منم ازکیفیت بدنه اش که الومینیوم راضی نیستم
دو ماه پیش شادو هزار خریدم تا الان باهاش هزار تا تیر زدم که گپش شل شده فنرش در میره از تنظیمش خارج میشه میخوام بفروشمش ریتای بخرم به نظر شما
ریتای 135 ایکس خوبه بگیرم از نظر کیفیت دقت میگم از شادو که راضی نیستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع