انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های بادی ریتای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2014-02-12 12:28 AM)hamzehu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ایرانیت زدم از فاصله هشت متری،با ساچمه پرو مگنوم ،سوراخش کرد.
اوایل یکم فنرش ماهیچه هارو زود خشته میکنه و احساس گرفتگی داری ولی کم کم خوب میشه،من فقط فصل پاییز و زمستان میرم شکار،این دو سال که تغییر زیادی احساس نکردم تو قدرتش.

در تیر اندازی های پیا پی هم افت قابل احساسی نداره،شده من یه بسته 100 تایی ساچمه رو پشت هم زدم به دیوار و سیبل و .... با فواصل شلیک 10 الی بیست ثانیه.

همین دو هفته پیش رفتم مغاذه ایی که خریده بودمش،بهم گفت تفنگتو ازت میخرم با دوربینش و فلان قدر بده بهت یه نمیدونم چی اسنایپر...یه همچین چیزی-یادم نیست چی گفت) بدم،
گفتم نمیفروشم.

چند تا عکس میگیرم و قرار میدم،
آره قفل ماشه داره و عالیه،خوب کار میکنه،وقتی مسلح میشه ماشه به هیچ وجه چکانده نمیشه،حتی وقتی اهرم رو میار بالا و بالا و نزدیک لوله میشه،یه حالت فنری داره اون نوک اهرمش که میره تو جاش
یه چندتا که تیر بیاندازی باهاش از جاش در میاد،بخاطر لگدش،لبخند،گرفتم یکم کجش کردم تا از جاش در نیاد.

ممنون بابت راهنمایی های شما دوست خوبم ... Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
الان شب هستش نمیتونم مسلحش کنم ،فردا در حین شکار عکس میگیرم
برای کبک از ساچمه اسپانیایی gamo ts-22 1.4g
برای پرندگان با جسه یه کم کوچکتر از gamo pro magnum 1g البته اصلش باشه(تقلبیش هم هست)
برای شکار سرد و رابشکن و گبر کوچیک و این چیزا هم از یه مارک diabolo الان در دسترسم نیست و نوک پهنش هم خوبه
و یه مارک که نخجیر آمل هستش و کیفیتش خوبه.
با سلام.
این عکسها هم محض اطلاع
[تصویر: 13922187932.jpg]
*
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
*
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
*
[/img]
*

[تصویر: 13922191961.jpg]

[تصویر: 13922191962.jpg]

[تصویر: 13922191963.jpg]

[تصویر: 13922191964.jpg]

[تصویر: 13922191965.jpg]

توضیح آخرین عکس مربوط به تیراندازی با ساچمه نوک پهن نخجیر آمل،سه تیر که دورش خط کشیده شده مربوط به سه شلیک از رو دست هست
بعد یکمی شکاف نشانه روی رو تغییر دادم و...

و نهایتا چپ و راستی تفنگ رو تنظیم کردم(تصویر زیر)

[تصویر: 13922196771.jpg]

سیبل رو تغییر دادم و با سه شاچمه مختلف آزمایش کردم
بعلت همون لغ بودن چپ و راستی تفنگ اینطور شلیک میشده
[تصویر: 13922196784.jpg]
بعد از تنظیم و....
ساچمه diabolo و نخجیر آمل
[تصویر: 13922196773.jpg]

ساچمه پرو مگنوم و ts-22
[تصویر: 13922196785.jpg]

بعد از برخورد با سیبل و سوراخ کردن نوپان و برخورد به دیوار سیمانی با پوشش گچ-< سه نوع تیر:
[تصویر: 13922196772.jpg]

یادم رفت بگم فاصله تا سیبل دوازده الی پانزده متر
خب اینم از سه شلیک به ایرانت
[تصویر: 13922202641.jpg]
---به ترتیب از بالا به پایین--
gamo ts-22
gamo pro magnum
diabolo
[تصویر: 13922202642.jpg]

پشت ایرانت
[تصویر: 13922202643.jpg]
نهایتا اینکه نوع ساچمه در تنظیم تفنگ مهمه،
و اینکه من نشیته و روی دست شلیک کردم و بدون تکیه گاه و....
بزودی یه گروپ 30 و 50 و 70 متر از این تفنگ آپلود میکنم.
سلام وعرض ادب خدمت دوستان ..
جناب آقای hamzehu ممنون از شما رفیق که این تایپک رو یه رونق بهش بخشیدی Khansariha (8)Khansariha (48)

عکس هایی رو هم که گرفتی به خوبی گویا بود Khansariha (8) واقعا ممنون از اینکه وقت گذاشتی و جهت اطلاع بنده و دیگر دوستان سلاح رو باز کردی و از قسمت های مختلفش عکس تهیه کردی ...
به نظر میاد نباید سلاح بدی باشه و نسبت به دیگر محصولات ترک یه سر و گردن بالاتره Khansariha (214)

حالا نوبت به اساتید اهل فن هست که بیان و نظرشون رو راجع به این سلاح بیان کنند Khansariha (256)
Khansariha (8)ممنون،یه چیز یادم رفت،در مورد ساچمه ها،ساچمه پرو مگنوم یکم سفت جا میره و ساچمه ts-22 ,diabolo راحت جا میره و بیرون زدگی نداره.
الان قیمت دقیقش چنده مدل استتاری سفید که صفحه اول بودو اینجا دارن البته لوله ثابتش که خیلی باحالهKhansariha (219)Khansariha (219)
(2014-02-13 11:50 AM)meva نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان قیمت دقیقش چنده مدل استتاری سفید که صفحه اول بودو اینجا دارن البته لوله ثابتش که خیلی باحالهKhansariha (219)Khansariha (219)

اره داداش هست .... من حدود 490 تومن قیمت داشتم الان نمیدونم چقدر شده باشه Khansariha (256)
(2014-02-13 11:50 AM)meva نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داخل شهر ما مدل استتار طرح برگ هست 540
سلام به بزرگواران عزیز Khansariha (48)

آقایون بنظر شما میشه این سلاح رو تیون کرد و در صورت مستهلک شدن قطعات از سلاح دیگه جایگزینش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان ، ما فعلا مشکلمون این هست ... چون قطعاتش رو میگن هنوز وارد نکردند ...
سلام کاربر گرامی جناب hamzehu لطفا برای سهولت در بازشدن تایپیک حجم تصاویر خود را در ارسال های آینده کم کنید
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع