انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نظر سنجی در رابطه با زمان برگزاری مسابقه فیلد تارگت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
با در نظر گرفتن توضیحات قبلی نیازی به ذکر مجدد مطالب نبود فقط دوستانی که تمایل به شرکت در مسابقه دارن میتونن در این نظر سنجی با توجه به مطالب ذکر شده زمان مناسب رو مشخص کنن در ضمن هزینه در نظر گرفته شده برای هر شرکت کننده 60 هزار تومن تعیین شده که شامل یک وعده غذا و پذیرایی در طی مدت برگزاری مسابقه میباشد که در صورت تغییر برنامه وعده غذایی به شکل مناسبی هزینه خواهد شد
با سلام اگه ممکنه روز مسابقه تو یه روز تعطیل باشه تا موقعیت بیشتری واسه شرکت حد اکثری همه باشه
باتشکر
سعی بر این هست تا برای 5 شنبه یا جمعه باشه البته هنوز تصمیمی برای برگزاری صبح یا بعد از ظهر گرفته نشده و دلیل اون هم این هست که باشگاه از ساعت 10 صبح باز میشه و به همین دلیل ممکنه بعد از ظهر بهتر باشه مگر اینکه باشگاه موافقت کنه ( که نمیکنه ) که ساعت 8 درب رو باز کنه
منم خیلی دوست دارم شرکت کنم.ولی مشکل اینجاست که هنوز دستم با 54 خیلی راه نیافتاده و نمیدانم مسابقه چه طوری هست.یکم نگرانم که ابروی 54 را ببرم.Khansariha (266)Khansariha (172)Khansariha (266)Khansariha (172)Khansariha (266)Khansariha (172)
در ضمن میشه شرایط افرادی را که به عنوان تماشا چی حضور پیدا میکنند را هم ذکر کنید.و همچنین همراهان شرکت کننده.Khansariha (8)
البته اگه برای این 10 روز باشه من فقط به عنوان تماشا چی میام.اما اگه بیفته برای مرداد و یا شهریور سعی میکنم که توی مسابقه شرکت کنم.و تا اون موقع را تمرین میکنم تا دستم روان بشه.Khansariha (256)
کلا منتظر اعلام جزییات بیشتر هستم.مثلا:چند نفر مسابقه میدن و ...
متشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظر من هرچه روبه خنکی بره بهتره.و اعضا راحت ترن.Khansariha (226)
چون توی گرما تیراندازی کردن خیلی سخت و تاقت فرسا هست.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
Khansariha (8)
دوست عزیز وایپر ، از زحمت ایجاد تایپیک ممنون ، دوستان بهتره پست شون رو با تعیین وقت و زمان مسابقه و اینکه حضور دارن و یا نه خلاصه کننKhansariha (8)
من هم اگر در تعطیلی جمعه باشه هستم و اگه بعد از ماه رمضان باشه خیلی بهتره - البته چون پیگیری با وایپر عزیز هستش و اینکه اگه تشخیص دادن برای استفاده از مکان در ماه های بعدی با مشکل برخواهیم خورد بهتره در نزدیکترین زمان ممکن اجرا بشه تا برای فصل بعدی برنامه منسجم تری ریخته بشه ، به طبع اجرای مسابقه Khansariha (8) تجربه ای خواهد بود برای برنامه های بعدی -

آرزوی موفقیت
Khansariha (8)
(2013-06-29 05:23 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم اگر در تعطیلی جمعه باشه هستم و اگه بعد از ماه رمضان باشه خیلی بهتره - البته چون پیگیری با وایپر عزیز هستش و اینکه اگه تشخیص دادن برای استفاده از مکان در ماه های بعدی با مشکل برخواهیم خورد بهتره در نزدیکترین زمان ممکن اجرا بشه تا برای فصل بعدی برنامه منسجم تری ریخته بشه ، به طبع اجرای مسابقه Khansariha (8) تجربه ای خواهد بود برای برنامه های بعدی -

ببخشید این قسمتش را یادم رفته بود بگم.که شما زحمتش را کشیدین و موضوع را پیش کشیدین.Khansariha (8)
اگه نتیجه نظر سنجی این باشه که بعد موکول بشه و اگه لازمه هر چه زود تر یک مسابقه برگذار بشه تا جای فنری ها اون جا حفظ بشه.من پیشنهاد میکنم یک مسابقه مصلحتی برگذار بشه(همین جوری)و مسابقه اصلی برای وقتی باشه که موقعیت مناسب تر هست(البته عذر میخواهم)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
منم اعلام امادگی میکنم که اگه به مسابقه مصلحتی نیاز شد بیام.Khansariha (256)
Khansariha (8)
هنوز جمع بندی نهایی انجام نشده چون یکسری مجهولات وجود داره که اصلی ترین اونها تعداد شرکت کننده هست که تا زمان ثبت نام مشخص نمیشه و این مسعله اصلی ترین نقش رو در برگزاری داره البته نه از نظر مالی بلکه از نظر کیفیت برگزاری !
ایده آل از نظر ما اینه که در یک روز مشخص مسابقه ای با کیفیت بالا از نظر انجام مسابقه و پذیرایی از شرکت کنندگان باشه تا در مجموع یک روز خوب رو سپری کرده باشیم که برای همه خاطره خوشی به جا بذاره در اصل شرکت کنندگان دائما در میدان نیستن بنابر این خودشون و همراهان و بازدید گنندگان در وحله اول باید در محلی مناسب از نظر رفاهی قرار داشته باشن که باد و آفتاب و گرما ایجاد مزاحمت نکنه بعد از اون مدت برگزاری هست که نباید زیاد طولانی بشه و در مجموع بیشتر از 3 الی 4 ساعت نباشه تا ایجاد خستگی نکنه
در مورد تمرین حتما نکات لازم گفته میشه اما بهترین تمرین تخمین فاصله هست و دوستان باید با توجه به امکانات موجود در دوربین برای بدست آوردن فواصل تمرین داشته باشن تا بتونن بالاترین امتیازات رو بدست بیارن فواصل برای همه یکسان نیست و اهداف با چند متر اختلاف با خطوط قبلی کاشته میشه و فردی که مثلا در خط 1 تیراندازی کرده در مراحل بعدی در خط دیگری قرار میگیره و هدفی که در 14 متری بوده حالا در 17 متری یا 12 متری قرار داره البته هر تیرانداز برای هر هدف 3 شلیک داره و میتونه از خطای شلیک قبلی کمک بگیره ولی باید در نظر داشت که تعداد ساچمه باقی مونده میتونه کمک بزرگی باشه و امتیاز شرکت کننده رو بالا ببره پس بهتره یک شلیک داشته باشید و اونهم بهترین شلیک !
بنابر این سه چیز میتونه برای شما امتیاز بیاره 1 - برخورد با هدف 2 - تعداد ساچمه باقی مونده و 3 - مدت زمان صرف شده
مثلا برای هدف قرار دادن 4 هدف به شما 12 ساچمه و 3 دقیقه وقت داده میشه بنابر این شما برای هر هدف 45 ثانیه و برای هر شلیک 15 ثانیه زمان دارید که در این مدت باید 3 عمل دیگه انجام بگیره 1- ساچمه گذاری 2 - تخمین فاصله 3 - هدف گیری و شلیک پس برای هر عمل 5 ثانیه وقت میمونه که برای تمرین و شمارش زمان میتونید از روش شمارش اعداد بصورت یک هزار و یک ، یک هزار و دو ، یک هزار و سه ... با سرعت تلفظ معمولی استفاده کنید که هر شمارش معادل با 1 ثانیه میشه البته ممکنه در ابتدا سخت به نظر بیاد مخصوصا برای فنر ها ولی بعد از تمرین نظرتون عوض میشه به هر حال مسابقه هست و شرایط برای همه یکسان بنابر این حرف اول رو مهارت میزنه
در مورد مطلب دوست خوبمون mhrsb در رابطه با جای قنری ها هم مطلبی رو عرض منم که هیچ محدودیتی برای فنری ها وجود نداره و 12 خط مورد نظر از کالیبر 4.5 شروع میشه و کسی در رابطه با فنری و pcp و نیترو محدودیتی قائل نشده و مطمعن باشید اگر به شهریور هم بکشه باز هم پارتیمون ( سرهنگ ملکی ) تیغش برش لازم رو داره ولی در هر صورت اگر بتونیم برای آشنایی بیشتر شرکت کنندگان ترتیب یک تیراندازی تمرینی و آزمایشی رو در جهت شناسایی بهتر میدان در یکی از همین روزها تا قبل از مسابقه بدیم فکر میکنم بد نباشه مثلا در یک روز جمعه قرار بذاریم و تعدادی بین 10 تا 15 نفر میدان رو تست کنن
با این وجود سعی میکنم در این هفته تمام موارد لازم و مورد نیاز رو در سایت درج کنم تا اگر دوستان سوالی داشته باشن بی پاسخ نمونده باشه در غیر اینصورت باز هم در خدمت دوستان هستم

موفق و سربلند باشید
ممنون از پیگیری و زحمت آقای سعید آزادیان Khansariha (8)
سعید جان منم نظرم برای بعد از ماه مبارک رمضان هست و البته هرچه به آخر تابستان برسه باز بهتره چون کمی از گرما میافته و بهتر میشه تحمل کرد حتی با اوائل پائیز هم موافقم . فعلا Khansariha (8)
سلام،بنده هم با برگزاری مسابقه بعد از ماه مبارک موافقم،البته پیشنهاد آقا محراب یادتون نره!که یه جورایی ریشه رو تو خاک محکم کنیم!Khansariha (8)
ممنون از جناب وایپر(افعی)به خاطر زحمات و پیگیری هاشون،(حیف که سیستم اعتبار نداریم.)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
علی جان شما لطف دارید
در مورد پاییز و یا نیمه دوم شهریور ممکنه مسئله کمی فرق داشته باشه چون در این موقع از سال شدت باد و پراکندگی اون زیاد میشه و چون مسابقه برای اولین بار اجرا میشه ممکنه مشکلاتی بوجود بیاد که به اجرای مسابقه لطمه بزنه بنابر این ناچاریم با درنظر گرفتن شرایط اولین برگزاری بعضی امتیازات رو در نظر بگیریم
در حال حاضر با توجه به تمایل دوستان برای برگزاری شهریور بهترین کار اینه که به قول دوستمون میخ رو بکوبیم و یک گردهمایی تمرینی داشته باشیم که در تدارک اون هستیم

موفق و سربلند باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع