انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: نظر سنجی در رابطه با زمان برگزاری مسابقه فیلد تارگت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
به نظر من هم یک گردهمایی اولیه برای اشنایی بیشتر با مسابقه و محک زدن تفنگ ها و تیر اندازها در شرایط مسابقه واقعی خیلی میتونه مفید باشه.Khansariha (8)
سلام
به سهم خودم تشکر ویژه ای را از جناب آقای آزادیانKhansariha (8) باید کنم که با دوستانشون پیگیر نهادینه کردن این شاخه از تیراندازی هستند.
اگر تا 10 روز دیگه یک مسابقه تمرینی برگزار بشه و اونوقت مسابقه اصلی بعد از ماه مبارک باشه خیلی مناسبتره. حتی گزارشهایی که از دور مقدماتی اون منتشر بشه میتونه مشوقی برای حضور در مسابقه اصلی باشه.
جناب آزادیان با تشکر ویژه Khansariha (48) از زحماتی که برای برگزاری این رشته تیر اندازی میکشید ؛ اگه بتونید برای جمعه یک گردهمایی تمرینی بزارید هم دوستان با مسابقه آشنا میشند و هم نکات در نظر نیامده خودشان را نشان خواهند داد. موفق باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
با تشکر از زحمات دوستان. در حالی که تو اسلام بیشتر از همه به تیراندازی توجه شده ولی در مملکت اسلامی مغفول ترین رشته ست و طرف فقط دو تا دیریبل می زنه میلیاردی پول می گیره
اگر جمعیت به حد مناسبی رسید کلاس فنری رو از پی سی پی جدا کنید.چون فکر نمی کنم هیچ فنری توان رقابت با pcp داشته باشه و اینجوری خیلی از دوستان محروم از مسابقه میشنKhansariha (256)
foolad عزیز اصل مهارت هست در ضمن فکر نکنید افرادی که pcp دارن از بقیه مهارت بیشتری دارن اصلا اینطور نیست در برخی از مسابقات خارجی فنری ها مقام اول رو بدست اوردن
در مورد جدا کردن فنری از pcp به واقع نمیشه نظر داد مگر در دوره های آتی به هر حال یک مطلب رو نباید فراموش کرد و اونهم اینکه این برگزاری به عنوان اولین دوره به حتم برای ما و شما و باشگاه هیچ نفعی نداره جز کاشتن بذر
سال گذشته مبالغی به عنوان جایزه اعلام شده بود که شاید برای خیلی ها چشمگیر بود ولی در نهایت هیچ برگزاری انجام نشد و یکی از دلایل اصلی این بود که میزان مشارکت پایین به نظر میومد ولی برای این دوره بیشتر شبیه به این هست که عده ای علاقمند برای یک روز دور هم بودن حاضر به قبول این هزینه شدن جایزه ممکنه یک لوح و یا یک تندیس باشه اما با ارزشی بسیار بالا و اون اولین بودن در اولین دوره مسابقات فیلد تارگت ایران هست اتفاقی که تا به حال نیافتاده در دوره قبل من جزو اولین نفرات ثبت نامی بودم و به هیچ جایزه ای هم فکر نمیکردم ولی الان با تمام توان در جهت این برگزاری هستم تا بتونم در این زمینه فقط قدم مثبتی برداشته باشم و این عمل انجام بشه و به شکل مناسب و پسندیده وگرنه میشد با پایینترین هزینه در یک بیابون هم این موضوع رو برگزار کرد اما هیچ رسمیتی رو به خودش تخصیص نمیداد و از هیچ اعتباری برخوردار نبود
پس به برنده شدن یا نشدن و فنری و غیر فنری فکر نکنید در اصل اتفاق خوبی داره میافته بنابر این سعی کنیم ما هم در این اتفاق سهیم باشیم
آقا سعید برای تمام زحماتی که میکشی تشکر میکنم. هوای بچه های دردشت رو هم داشته باش.
(2013-07-02 08:40 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سعید برای تمام زحماتی که میکشی تشکر میکنم. هوای بچه های دردشت رو هم داشته باش.

قربون شما و به روی چشم بچه محل Khansariha (48)
همانطور که آقا سعید گفتن ، تو مسابقات قهرمانی جهان سال 2012 که دیروز کلیپشو نگاه می کردم ، چند تا فنری مثل وایرخ 97 ، دیانا 470 و ایرآرمز (مدلشو تشخیص ندادم) بودند که در کنار سلاح های پی سی پی مثل سی زد اس200 ، ایرآرمز ، سلاح های والتر و اشتایر مخصوص مسابقات فیلدتارگت مشغول رقابت بودند. (البته قنداق بیشترشون سفارشی بود و متناسب برای شلیک در فیلد تارگت ولی یک مدل وایرخ 97 بود با فرم ساده فقط یه قطعه برای پایداری روی زانو به قنداقش اضافه کرده بود).
همین اجماع و برگزاری اولین دوره مطمئن باشید اگه استمرار پیدا کنه چند سال بعد تو تاریخچه مسابقات فیلدتارگت کشورمون به عنوان یه نقطه عطف یاد خواهد شد. امیدوارم مسابقه اصلی به نحو شایسته و با رضایت شرکت کنندگان برگزار شود.
با تشکر از همه دوستان زحمتکش در این مورد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با درود به تمامی دوستان
همانگی لازم جهت تشکیل جلسه تمرینی روز جمعه ( فردا ) با جناب سرهنگ ملکی به انجام رسید و قرار بر این شد محل مناسبی رو در اختیار ما قرار بدن
بنابر این دوستانی که علاقه به شرکت در این جلسه دارن میتونن فردا ساعت 10 صبح در باشگاه حضور داشته باشن و افرادی هم که دیرتر به محل میرسن میتونن از حراست در مورد محل تجمع سوال کنن
موارد مورد بررسی معرفی قوانین ، تست تیراندازی در پوزیشن و فواصل مختلف بر روی هدف ساخته شده ،تمرین زمانبندی و تخمین فاصله
آدرس : اتوبان شهید بابایی بعد از هنگام روبروی شهرک امید باشگاه تیراندازی ساصد
دوستان علاقمند به شرکت میتونن شماره تماس خودشون رو بصورت pm در اختیار من قرار بدن تا در صورت لزوم تماس گرفته بشه

موفق و سربلند باشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع