انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تنظیم دوربین با استفاده از Boresighter
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
بسیار عالی بود توضیحاتتون.ممنون

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
سلام به شما.
لیزر که شما انتخاب کردین لامپ اش مستقیم روشنایی نمیکنه .
به همین دلیل موفق به انجام این کار نشدید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
سلام دوستان

بنظرم وسیله خوبیه ، لینکش تو سایتهای خرید خارجی هست . قیمتهای فروشندگان داخلی هیلی بالاست .

Sent from my K019 using Tapatalk
(2015-03-03 03:11 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-31 04:04 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان میشه با یه هزینه بسیار پایین یه بورساید چینی با کیفیت بالا خرید .البته در ایران موجود نیست ولی میشه به راحتی برامون به ایران ارسال کنند .

امروز کلا یه چند ساعتی داشتم بین سایتها میگتم و موارد جالبی پیدا کردم .گفتم برا دوستان هم قرار بدم شاید مثل من استفاده کنند .

تازه جالبیش اینه که مثلا تعداد بگیریم تخفیف هم میدهند .به عنوان مثال :

لیزر قرمز تکی 35 دلار و 10 عدد یا بیشتر 17.5 دلار :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیزر سبز تکی 47.41$ و سه عدد بیشتر 40.29 دلار :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته مدلهای ارزونتر هم هست ولی این بالاییها مال کارخانه Vector Optics هست که شناخته شده هست و بقول معروف سرش به تنش می ارزه .

مدلهای دیگه مثلا :

البته تو مدلهای لیزر سبز اینم هست که قیمتش ارزونتره :

حالا بقول معروف بزن اون دست قشنگه رو Khansariha (215)
اعتبار هم خواستید بدید بد نیست یه 3 4 ساعت رو اینترنت دنبال اینا بودم .Khansariha (226)

سلام دوستان عزیز من
خواستم بپرسم از اساتید محترم کسی تا بحال از این فروشگاه خرید کرده؟
و این که کار این فروشگاه قانونیه؟
وقتی کالا واری ایران میشه اصلا گمروک بهش تعلق میگیره یا خیر؟
با تشکر
اره میشه خرید کرد من خودم کلی خرید داشتم هنوزم دارم اول باید حساب وب مانی داشته باشی برای پرداخت پول
بعدشم قانونیه
کالاهای زیر 100 دلار گمرک تعلق نمیگیره فقط به جاش حق ارزیابی میگیرن که 20 تومان پولش میشه حق ارزیابی برای تمام شهر ایران قیمتش یکیه

از همه مهمتر قیمت دلار تو ایران افتضاح هستش الان حدود دوماهه زیر 3800 نیومده
دوست عزیز اون پستی که شما جواب میدین هم مربوط به زمان خیلی گذشته است و هم بیربط به موضوع.پست خود شما هم که چه عرض کنم...قیمت دلار و اطلاعات خرید و غیره.به نظرتون ربطی به موضوع تاپیک داره؟ بعضی وقتا کمی دقت هم بد نیست.
دوستان من یه مشکل با بورسایتر دارم
روی یه 5.5 بادی چینی قدیمی بسادگی آب خوردن نصب و تست کردم اما روی جامبو اتو که اونم 5.5 هست اولا باید یک سر بزرگتر روی بوسایتر ببندم!!! دوما وقتی سر بورسایتر رو میدم داخل لوله اوایل لوله انگار تنگ هست و بورسایتر با بزحمت میره ولی بعد چند سانت یهو انگار لوله ی اسلحه بشدت گشادتر میشه و هر چی تلاش کردم نتونستم سر بورسایتر را داخل اون قسمت کیپ کنم تا بازی بازی نکنه و اینهمه لقی نداشته باشه و لذا اصلا نشد بورسایتر رو روی جامبو اتو تست کنم
حالا سوالم اینه چرا لوله ی جامبو اتو اینجوریه؟
و بعدش حالا چطوری بورسایتر رو روی این اسلحه میشه سفت کرد و امتحان کرد؟
کسی بلد نبود؟!!!Khansariha (226)
(2020-06-14 05:48 AM)Farhadkonjkav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی بلد نبود؟!!!Khansariha (226)

سلام دوست عزیز
تنظیم سلاح با بور سایت یه چیز تقریبی و حدودیه
بهترین حالت اینه که خودتون تیر انداز کنید
خصوصا اینکه هر ساچمه ای گروپ مخصوص خودشو داره
الان از بور سایت برا گلوله هم بجز معدود مواردی استفاده نمیشه
با اینکه فشنگش گرونه
حالا چند تا ساچمه بادی فکر نکنم ارزش داشته باشه
نکته ی بعدی اینکه توی اسلحه یه اصطلاحی هست به نام کرون سر لول
شما هر چیزی رو نباید از سر لول وارد تفنگ کنید چون دقت تفنگاز بین میره
راستش 5.5 زیربازشوی قدیمی خودم رو که حداقل ۲۰ ساله دارم با تیراندازی تنظیم کرده بودم و بورسایتر که نصب کردم کاملا روی خال و تنظیم بود
ولی این جامبو اتو تا قلق اش دستم بیاد زمان می بره
دیدم توی صفحات ابتدایی تاپیک چقدر کاربرا بهبه و چهچه کرده بودن منم فریب خوردم و توی این گرونی بورسایتر گرفتمKhansariha (290)
فرهاد جان خداوکیلی کنجکاوی کار دستت داد جوگیر شدی داداشKhansariha (48)
حالا چند گرفتی؟
البته وسیله به درد بخوریه ولی با این قیمتهایی که الان همه چیز پیدا کرده خرید این چیزا توجیهی نداره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع