انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تنظیم دوربین با استفاده از Boresighter
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
السلام علیکم
مثلا یه بطری در فاصله 40 متری باشه.آیا میشه بورسایتر رو روی تفنگ ببندیم که راستای لوله رو نشون میده وبذاریم روی بطری وبعد مگسک وشکاف تفنگ رو روی بورسایتر تنظیم کنیم و شلیک کنیم؟
آیا این کار درست هست یا نه؟یا بدلیل انحنای مسیر ساچمه به هدف نخوره؟
اگه سوالم درست نیست به بزرگواری خودتون ببخشید
والسلام علیکم
دوست عزیز بورسایت یک وسیله خوب برای تنظیم اولیه هست که ساچمه یا گلوله حروم نشه
(2014-12-17 04:31 PM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السلام علیکم
مثلا یه بطری در فاصله 40 متری باشه.آیا میشه بورسایتر رو روی تفنگ ببندیم که راستای لوله رو نشون میده وبذاریم روی بطری وبعد مگسک وشکاف تفنگ رو روی بورسایتر تنظیم کنیم و شلیک کنیم؟
آیا این کار درست هست یا نه؟یا بدلیل انحنای مسیر ساچمه به هدف نخوره؟
اگه سوالم درست نیست به بزرگواری خودتون ببخشید
والسلام علیکم
دوست عزیز تو فواصل کم و در صورتی که بورسایتر شما کالیبره باشه با این روش می شه مگسک و شکاف رو هم تنظیم کرد.اما در نظر داشته باشید هر چه فاصله دورتر بشه در تفنگ بادی مسیر ساچمه منحنی تر می شه و خوب در این حالت کار با بورسایتر نیاز به اصلاحات داره.Khansariha (8)
السلام علیکم
والله دوستان چه عرض شودKhansariha (399)
1-اولا ممنون بابت جواب دادنتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
2-حقیقت تلخی است چون متراژی ندارم که توش نوشته باشه مسافت کم Khansariha (226)

اما سوال من ؟؟؟؟؟؟؟ آیا (دقت بفرمایید......آیا )در 30 متری میشه با بورسایتر اول لیزر رو روی هدف بذاریم بعد شکاف مگسک رو تنظیم کرد روش.؟
یعنی تا 30 متری یا 40 متری ساچمه منحنی میشه واز راستای مسیر لوله خارج میشه در این مسافت یا هنوز اوج نگرفته و در مسیر لیزر حرکت میکنه؟
والله منم از سوالم گیج شدم
چون اکثر شکارهای من در این رنج مسافت (30-40متری)می باشند.
والسلام علیکم
(2014-12-18 12:58 AM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
السلام علیکم
والله دوستان چه عرض شودKhansariha (399)
1-اولا ممنون بابت جواب دادنتونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
2-حقیقت تلخی است چون متراژی ندارم که توش نوشته باشه مسافت کم Khansariha (226)

اما سوال من ؟؟؟؟؟؟؟ آیا (دقت بفرمایید......آیا )در 30 متری میشه با بورسایتر اول لیزر رو روی هدف بذاریم بعد شکاف مگسک رو تنظیم کرد روش.؟
یعنی تا 30 متری یا 40 متری ساچمه منحنی میشه واز راستای مسیر لوله خارج میشه در این مسافت یا هنوز اوج نگرفته و در مسیر لیزر حرکت میکنه؟
والله منم از سوالم گیج شدم
چون اکثر شکارهای من در این رنج مسافت (30-40متری)می باشند.
والسلام علیکم
1.خواهش می کنمKhansariha (8)
2.حق با شماست.من منظورم تا 15 متره.نهایتش بیست متر.اینم در نظر بگیرید هر چه فاصله بالاتر بره دیدن نقطه کوچیک لیزر مخصوصا تو روشنایی روز اگه نگیم غیر ممکن کار سختیه.اگر هم نقطه لیزر کوچیک نباشه که اون لیزر و بورسایتر به درد نمی خوره چون دقت به شدت پایین میاد.
درباره شروع منحنی هم باید بگم از لحظه خروج شروع به منحنی شدن رو داریم.اما این که کی محسوس می شه بسته به قدرت تفنگ فرق داره.شما می تونین مشخصات تفنگ و ساچمه تون رو به نرم افزار چیرگان بدین تا بهترین منحنی حرکتی تفنگتون رو ببینید و نقاط اوج و فرودش کاملا دستتون بیاد.
مخلصیم.Khansariha (8)
خیلی مرسیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان میخواستم یه برسایتر تهیه کنم اگه میشه راهنمایی کنید چه مارکی بخرم که کیفیت و دقت خوبی داشته باشه. هزینش مهم نیست ففط میخوام کارایی خوبی داشته باشه.ممنون

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
(2015-10-31 02:10 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم یه برسایتر تهیه کنم اگه میشه راهنمایی کنید چه مارکی بخرم که کیفیت و دقت خوبی داشته باشه. هزینش مهم نیست ففط میخوام کارایی خوبی داشته باشه.ممنون

من یه مدل بوشنل گرفتم راضی ام . بوشنل هم متفاوته . از صد تومن داره تا سیصد تومن . من خریدم 250 البته چند ماه پیش
من واسه 350 میخوام . واقعا با بردسایتر دوربین صفر و کامل تنظیم میشه؟

(2015-10-31 05:54 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من واسه 350 میخوام . واقعا با بردسایتر دوربین صفر و کامل تنظیم میشه؟

ببینید دوست من این وسیله یک وسیله کمکی هست و تنظیم و صفر دوربین باید توسط شلیک انجام بشه . چون این وسیله لیزره و خط منحنی سیر ساچمه رو نشون نمیده و شما امتداد لوله رو فقط میتونید نشونه گذاری کنید . در فواصل کم . به نظر من یک راه سریع برای صفر دوربینه . ولی فاصله که زباد شد نه .
[تصویر: ba0afadd1bcc9498c181753d93696463.jpg]

دد
ر این تصویر میبینید کخ کاربور سایتر چیه
یه لیزره که در امتداد لوله قرار گرفته و خط سیر مستقیمی از لوله به شما میده .
الان چون فاصله کمه و اختلاف فاصله ارتفاع دوربین تا لوله حدودا 6-7 سانته ایینجور نشون داده .
کاربرد این وسیله صفر سریع دوربینهای آکبند یا هر دوربینیه . سرعت در شیم گذاری و یا مواقعیه که امکان شلیک نیست .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع