انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بر و بکس اصفهان!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خواهش میکنم مهدی جان در مقابل زحمات شما هیچه . Khansariha (8)

اشکان جان ارادت داریم کاری نکردم عزیز انشاءالله همیشه خوشو خرم باشید یا علی . Khansariha (8)
به به مهدی جان سنتتین رو عشق است به به به....Khansariha (219)Khansariha (8)
updat

سلام به دوستان اصفهاني و pcp سوارانKhansariha (48)
اگه كسي هنوز از آقاي شكوهي كه در صفحه قبل آقا مسيح معرفي كرده "كد"براي شارژ كپسولش نگرفته
با مسيح جون هماهنگ كنه و از آقاي شكوهي براي شارژ كپسول كد بگيره
چون فقط در اين صورت هست كه ميتونه تخفيف بگيره و الا قيمت (آزاد) حساب ميشه خخخخ
سلام به داش مسیح گل.جمعه جایی برا شکار کبک سراغ داری با هم بریم؟اگه okشد یه اس بده.ما در خدمتیم.تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام اقای میرلوحی فعلا" من پای شکار ندارم منظورم اینکه تو کچه خخخKhansariha (8)

انشاءالله بهتر بشم حتما" Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
مسیح جان خدا بد نده؟انشالله هرچه زودتر بهبود کامل حاصل بشه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام ممنونم اخوی Khansariha (8)خدا بد نداده !!خودم بی احتیاطی کردم امان از ادمی که کودک درونش رشد نکرده باشه خخخKhansariha (8)
آقا مسیح بنده هم از مورد پیش اومده ناراحت شدم و آرزو میکنم هر چه زودتر بهبودی حاصل بشه. البته میخواستم تقصیر رو بندازم گردن آقا سعید ولی خوب اون بنده خدا تهرانه و سرمای بدی خورده. در هر صورت امیدوارم دوباره سلامت ببینیمت.
ممنونم حمید جان شما لطف داری.Khansariha (8) بنده خدا اقا سعید خخخخ امروز باهاش صحبت کردم حالش خوب نبود ولی مثل اینکه اصفهان کار داره توی این یکی دوروزه داره میاد اصفهان . Khansariha (8)
(2013-10-06 07:45 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنونم اخوی Khansariha (8)خدا بد نداده !!خودم بی احتیاطی کردم امان از ادمی که کودک درونش رشد نکرده باشه خخخKhansariha (8)

مسیح جان ارادت داریمKhansariha (8)
دادا انشالله زودتر بهبود پیدا کنی ، در مورد کودک درون هم موافقم ، کودک درون من در 40 سالگی هنوز رشدی نکرده و مطالبات زیادی داردKhansariha (219) خخخ ولی جدا از شوخی مبحث بسیار جالب و شیرینی در روانشناسی در مورد کودک درون هست.
[تصویر: 13810875691.jpg]
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
لینک مرجع