انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بر و بکس اصفهان!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه ی دوستان اصفهانی گل.
امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشید.
دوستان واسه من یه مشکل پیش اومده. دنبال فنر 52 هستم(اصلش) توی فردوسی تهران از هر مغازه ای پرسیدم نداشت . یکی از بچه های سایت گفت محصولات دیانا توی اصفهان زیاده. میخواستم بدونم اونجا فنر 52 هست؟ قیمتش چنده ؟ ممنون میشم اگه یه خبری بهم بدین. یا علی Khansariha (8)
سلام واحترام خدمت همشهریان عزیزمKhansariha (8)
مدتی بود که وقت کمی در اختیار داشتم و از حال عزیزان بیخبر بودم، در هر حال امیدوارم حال همه همشهریان خوب باشد و روزگار خوشی را سپری کنند .

بدون شرح
[تصویر: 13987629931.jpg]
...
دوستان اصفهانی کسی آدرس یا شماره تلفن مغازه لوازم شکار شهدای گمنام رانداره؟(فکر کنم طرفای 24 متری باشه اما آدرس دقیقش میخوام)پیشاپیش ممنونKhansariha (8)
منظورتون قربانیه یا هاشمی؟؟
(2014-05-02 08:06 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط اسم فروشگاه میدونم فروشنده رو نمیشناسم شما لطف کن آدرس یا شماره تلفن هر دویی که اشاره کردی بزار کمک زیادی بهم میکنه ممنونKhansariha (8)
شماره آقای هاشمی:09132846558 و دو شماره آقای قربانی:09138190865 و 09138007125
سلام چند وقتی موضوعی ذهن منرا مشغول کرده کفتم از دوستان کمک بگیرم در شهر ما اتفاقاتی بدی رخ داده از موقعی که زاینده رود نداریم کلاغ خیلی زیاد شده وکنجشک کم وسار نایاب به نظز شما با شکار کلاغ کمکی به افزایش انها میشه کرد.Khansariha (48)
بله.به شرطی که کلاغ در فصل زمستون شکار بشه نه در بهار و تابستون.هرچی باشه اوناهم جانداراند.
uote='MAZ' pid='192063' dateline='1399052554']
(2014-05-02 08:06 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط اسم فروشگاه میدونم فروشنده رو نمیشناسم شما لطف کن آدرس یا شماره تلفن هر دویی که اشاره کردی بزار کمک زیادی بهم میکنه ممنونKhansariha (8)
[/quote]
مغازه قربانی اسمش شهدای ارتش هست و تو خیابان فروردین هست نزدیک میدون لاله
بدون شرح...

[تصویر: masih.jpg]
لینک مرجع