انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بر و بکس اصفهان!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخخخخخخخخ علی جان امروز در 30 دقیقه با عارف عزیز 7 تا کلاغ زدیم انشاءالله فردا بیشتر از 100 عدد . Khansariha (8)
داش مسیح الان هم داره حالم باز بد میشه.این مسابقه خیلی کثیف کاری دارهKhansariha (226)
عارف جان ولی کلی هیجان داره خخخخخخخKhansariha (8)
انشا ا . . . به یاری حق فردا پرچم زاغی ها و کلاغهارو پایین میکشیم........!.
.
.
.
.
پرچم ایرانیان تا ابد بالاست.......!Khansariha (256)
سلام به دوستان....جاتون خالی دیروز امتحان ارشد داشتم بعد از ظهر.......ساعت 7 صبح با داش مسیح زدیم بیرون و الحمد لله روز خوبی بود و 11 فروند کبوتر زدیم......ساعت 2.30 امتحانم شروع میشد من 1.30 از دم خونه داش مسیح راه افتادم تخنته گاز رفت یونی صنعتی.....اولش فک میکردم ساعت 2 امتحانه واسه همین کلی عجله کردم اما تا رسیدم دیدم زود هم رسیدم.....امتحانشم خ خوب بود....دعا کنین قبول بشم.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
بروبچه های اصفهانی کجان تاپیک داره خاک میخوره . Khansariha (8)
به به داش مسیح.....دادا بچا بی بخار شدن.....دیدی اصلا یکیشون نگفت ایشالا قبول میشی...خخخخخخخخخخخ.....دومم که ما اعزامیم......Khansariha (290)
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
این دو عکس رو توی ارشیو پیدا کردم . امین عزیز . عارف گل . مهدی (کاپیتان ) گل گلاب و داداش محسن .

[تصویر: 90824243855435975550.jpg]

[تصویر: 25360436172508755863.jpg]

انشاءالله به سلامتی قبول میشی دادا . Khansariha (8)
دادا این عکسارا قبلا هشتید کا..............Khansariha (226)
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
دادا مسیح اشاره کن همچنان در رکابیمKhansariha (8)
عرفان چی دادا ایشالله قبول میشی کا خخخخخخخخخKhansariha (219)
نتایج کی میاد؟؟Khansariha (256)Khansariha (8)
لینک مرجع