انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بر و بکس اصفهان!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
را نمبرم کی میاد.......خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
اقا ما هم هستیماااKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
کجا هستی جیگر؟......به سایت خوش اومدی دادا.......از خودت بگو و اینکه کجای اصف هستین.موفق باشی.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
خوش اومدی دیاگرام جانKhansariha (8)Khansariha (219)
اقا ما چاکریم..منم محمد هستم 20 سالمه کوچیک همتونم...از خانه اصفهان هستم عزیز...فدای همتون...امین برا عید یادت نره Khansariha (399)Khansariha (399)
به به محمد جان نزدیک دادا عرفان هستی.عرفانم خونشون خانه اصفهانهKhansariha (8)من هم سه راه ملک شهر میشینم.چشم دادا عید هم میریم انشاللهKhansariha (8)Khansariha (219)
هی فااااااااااااااای من.....بچا خانه اصفهان دارن زیاد میشن....محمد جان از آشناییت خوشبختیم.....من عرفانم.....25 سالمه بیشتر وقتا دارم کلاغا بنفشه جنوبی و میخکو نابود میکنمKhansariha (214).....ایشالا باهم یه تریپ میریم شکار.......داش امین یواش یواش داره اکیپ کامل میشه....البرز بچه خواهر آقا سعیدم نزدیکمونه .اونم پسر خیلی خوبیه.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
فدات دادا عرفان بزن بترکونشون..من خیلی از کلاغ بدم میاد...منم ایشالا برای بعد عید قراره یه دیانا 54 بخرم و بیام تو جمعتون...بابا این قیمتا چرا اینجوریه خیلی رفته بالا داره مخم سوت میکشه...Khansariha (215)Khansariha (215)خدا کنه برای بعد عید یکم افت قیمت داشته باشیم
دیاگرام جان پی سی پی بخر.......فنری بخری بعدش که پی سی پی میبینی کلا از زندگی پیشمون میشی.از ما گفتن.
/
/
/
/
/
Khansariha (256)
عرفان قیمت 54 امروز 1.150.000 بود!!!!!پی سی پی به نظرت تو این رنج که بهتر از 54 باشه چه بگیرم...راهنمایی کن
لینک مرجع