انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بر و بکس اصفهان!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اصغر جان.یعنی اینقد فنری داغونه ما نمیدونستیم؟Khansariha (8)
راستی عیدت هم مبارک باشه انشاللهKhansariha (219)
سلام حضرات اصفهاني ...سال نو مبارك پس شما كوجاين ؟!!! چه سوالي پرسيدم شما كه اينجاين من كوجام ؟؟؟!!!Khansariha (214)
به به خسته نباشید...اصغر آقا که هست...محسن هم اومد...
بقیه بچه اهی اصفهان هم هستند فقط مهدی capitan کجاست؟
محسن و مهدی دیگه ذوغ و شوق قدیمی رو ندارنKhansariha (226)یادش بخیر قدیما عجب گروهی بودیمKhansariha (226)Khansariha (172)
ای آقا.....
ساچمه یکی 4 عباسی،باد هر سی سی 6 عباسی،آدم مفلس را چو من،وا میداره به رقاصی.
خخخخخخخخخKhansariha (256)
مردونه دیاگرامو به شک نندازین میره فنری میگیره بعد پشیمون میشه....آقا فنریه آلمانی خوب......قبوووووووووووووووووووووول....اما آخه چه ربطی به پی سی پی داره؟خداوکیلی فنری در برابر پی سی پی چه مزیتی داره؟
------
اصغرجون کم پیدایی دادا.......
------
امین جون 54 شما از F22-Rabtor هم بهتره(دوست دارم داداشی)....Khansariha (8)
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
چطوری داش عرفان.خوبی؟Khansariha (8)
مقایسه فنری و pcp مثل مقایسه دوچرخه و موتور میمونه.معلومه دوچرخه سرعت و شتاب موتور رو نداره ولی هنوز خیلی ها از دوچرخه استفاده میکنند چون مزیت های خاص خودشو داره.خیلی ها هستن که حاضرن بیشتر از پول موتور خرج دوچرخه حرفه ای کننKhansariha (8)Khansariha (214)
جیگردون داش امین............ولی پی سی پی بهتره.....موتورم از دوچرخه بهتره.....فردا میام دم خونتون هما بپوکونیم....خخخخخخخخ......Khansariha (8)خیلی میخوامد دادا شما راس میگی .
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
سلام به همگی بخصوص بروبکس اصفهان خیلی دلتنگتون شده بودم . Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع