انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
با توجه به این که این تفنگ پیستون پنوماتیک است و بحثش با شادو هزار معمولی فرق میکنه گفتم این تایپ را باز کنم تا دوستانی که دارن این مبحث را کاملش کنن.
مخصوصا جناب اقای amin2904 که تازه اسلحه دستشون رسیده.
منتظر گروپ گیری و برسی هاس تخصصی دوستان هستیم.
برای شروع یه عکس از تفنگ میزارم.
[تصویر: carabine-45-mm-gamo-shadow-1000-igt-2368-joules.jpg]

وزن 2.650kg
طول 1110میلی متر
طول لوله 500میلیمتر
سرعت گلوله در دهانه(کالیبر4.5)305 متر بر ثانیه
سرعت گلوله در دهانه(کالیبر5.5)220 متر بر ثانیه
قدرت23،24 ژول
بقیه مشخصات را باید دوستان تکمیل کنند.
ممنون محراب جان
البته شادو هزار آی جی تی نیست. شادو آی جی تی درستشه چون اون هزار نشان دهنده قدرت اسلحه هست و شادو هزار 17 ژول قدرتشه ولی این 23 ژول...
پس مدیران خواهشاً نام تایپیک رو به Gamo shadow igt تغییر دهند. با تشکر...
(2012-09-12 03:38 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون محراب جان
البته شادو هزار آی جی تی نیست. شادو آی جی تی درستشه چون اون هزار نشان دهنده قدرت اسلحه هست و شادو هزار 17 ژول قدرتشه ولی این 23 ژول...
پس مدیران خواهشاً نام تایپیک رو به Gamo shadow igt تغییر دهند. با تشکر...

متشکر سید جان درستش کردم.Khansariha (8)
زیر 30 دقیقه بود میشد درستش کنم.متشکر که زود گفتی.Khansariha (8)
البته طبق تجربیات دوستان این 23 ژول پایدار نیست و به مرور زمان قدرتش کم میشه
کلا به نظرم شادو 1000 ارزش خریدش بیشتر باشه چون تقریبا لوازم یدکیش کامل گیر میاد ولی این نه
باتشکر از مهراب جان جهت ایجاد تاپیک.
اول از همه بگم قدرت خیلی عالی داره.
دقت وصداش هم خیلی عالیه.تواولین شلیک ها هنوز مگسک تنظیم نشده یه گنجشک زدم از 10 متری.
کیفیت قنداقش خیلی عالیه.قسمت های چرمی قنداق باعث میشه تا تفنگ تو دست کیپ بشه.آنتی شوک قنداقش هم خیلی جالبه.
یکی از خوبی هاش اینه که چون فنر و... در کار نیست افت قدرت و شکستن فنر واینجور اصطلاک هایی رو درپیش نداره.
با گریس زدن پیستونش فکر میکنم به 40 ژول هم برسه قدرتش.آقا میلاد هم همینو گفته بودن.اما چون بیشتر از 24 بره طبیعتا شوک زیادی وارد میکنه و هدف گیری رو سخت میکنه.
تفنگ خیلی قشنگ مسلح میشه.
وزن خیلی مناسبی داره و همین هم هدف گیری رو آسون میکنه.
قیمتش هم الان تو بازار رشت حدود 440 تومنه.
امروز هم رفتم یه گروپ گرفتم نشسته باساپورت که فوق العاده بود.5 شات وفاصله برخورد ها ازهم حدود حداکثر 4 میل.
البته بگم تمام شلیک ها با رو مگسک شکسته زدم.چون موقع ارسال برادران پست زحمت کشیدن زدنمگسک رو شکوندن.رفتم 1000 تومن دادم یکی دیگشو خریدم که از شانسم هنوز وسل نکرده گمش کردم.
فقط یکی از شات ها دستم تکون خورد وزدم اون بالا.اونو جدی نگیرید.
درضمن از فاصله 15 متری هم یه میخ به ضخامت 3 میل رو تو اولین شلیک زدم که فیلم صحنه آهستشو از لینک زیر میتونید ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم چندتا عکس از گروپ امروز:

[تصویر: 13474712841.jpg]

[تصویر: 13474712842.jpg]

[تصویر: 13474712843.jpg]

[تصویر: 13474712854.jpg]

اینم چندتا عکس از تفنگ وکاورش که براش خریدم:

[تصویر: 13474715891.jpg]

[تصویر: 13474715892.jpg]

[تصویر: 13474715893.jpg]

[تصویر: 13474715894.jpg]

همین فردا هم میخوام یه دوربین براش بگیرم.
واقعا حیفه.
اما خداییش اسلحه ی بسیار خوش دست ومیزونیه.
با مگسک شکسه این گروپ رو داد حالا با دوربین ...
امروز بعد از حدود 20 شلیک تو 1ساعت دیدم از داخل قنداق دود میاد بیرون.تو ماشه فوت کردم یه عالمه دود از جلوش دراومد.
خیلی باحاله.
تو فنری ها چنین چیزی ندیده بودم.
باحاله که اسلحه دود کنه؟
مال اولش که روغن داره بعد یه مدت دیگه دود نمی کنه...
ولی جداً خیلی قیافه باوقار و نجیبی داره. یکی از باحالترین طراحی های گامو هست.
اقا امین مثل اینکه تفنگ شومام عین هونه من دیزلینگ شدید داره ولی مثل اینکه برای شوما خیییلیی زیاده برای رفعش اقدام کنید تا بیشتر از این به پیستون و واشرش اسیب نرسیده....
امیر خدایی تازه یه جورایی بالانسش از شدو هزار بهتر بود
کمی بوی روغن سوخته یا همچین چیزی میده.
فکر نکنم چیز خاصی باشه.
آره صالح. خیلی طراحی قشنگی داره. کلاً شادو هزار تفنگ متعادلی هست که دیگه آی جی تیش حرف نداره فقط خاک بر سرشون که کپ پلاستیکی ساختن.
اون قسمت های لاستیکی هم خیلی قشنگ و مفید هستند. کلاً طراحیش که حسابی مارا مجذوب خود کرده فقط دو تا "افسوس" داره:
1-افسوس که قطعاتش کمیابه و تعمیرکار حرفه ای هم نداره
2-افسوس که کپش پلاستیکیه...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع